• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

*WC*

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5968
  • Vytvořeno

DeletedUser5968

Guest
Elitní uskupení, kam se dostat je velmi těžké. Kdo projde našim přijímačem, může si gratulovat.
Nehceme:
- taky hráče.
- lemply.
- omladinu co zaprasuje a spamuje poštu a forum.
Chceme:
- tebe kdo víš co je již za tebou.
- tebe, kdo se nebojíš nést plnou odpovědnost za své slova a skutky.
- tebe, který víš co je týmová hra, ale jsi schopen jakékoliv akce i sólo.
Slibujeme:
- plnohodnotné členství, kde všichni rozhodujeme o všem společně.
- týmovou hru.
- jistotu a kvalitu zkušených hráčů.
Oslovilo tě to?
Napiš komukoli z nás a uvidíš s jakou pořídíš.
Legioner
 

DeletedUser

Guest
Ten název není úplně pěkný :( Myslím si, že do záchoda by se nikomu nechtělo.
 

DeletedUser5968

Guest
Ten název není úplně pěkný :( Myslím si, že do záchoda by se nikomu nechtělo.
Když nevíš co to znamená přesně, nekritizuj. Nehrál jsi Tr, DK za nás, tak si nech tyto řeči a zkus si zjistit nejdřív původ a smysl těchto slov.
Jinak "vinný sklípek" je pěkný, ale ani to není pravý význam těchto písmen.
Zkus si:
a) přečíst, co jsem v profilu o sobě zde na forum napsal. Možná to pomůže nejen tobě.
b) pročti si co očekáváme a k čemu se zavazujeme.
c) pokud jsi hrál někdy na Alfě, tak bys nás znát měl a věděl bys, že přes nás jen málokterý útok prošel.
Když jsme zaútočili my, vždy byly nastraně protivníka větší ztráty i když nás bylo méně.
 

DeletedUser

Guest
Název aliance

legioner: ono by stačilo napsat do závorky za zkratku plný název aliance (alespoň by se to slušelo)...pak to vypadá jako by šlo o jeden předmět kam chodí i císař pán sám ;o)
 

DeletedUser5968

Guest
Nemá smysl hádat. Kdo bude mezi námi, ten to bude vědět. Ostatním po tom s prominutím je nic.
Ale má to co do činění s tímto stylem her. Jsou to 2 anglická slova.
 

DeletedUser

Guest
Třeba na Kappě vyhrajete..:) co se na Alfě nepovedlo může se povést jinde, věnujme se tedy náboru ne diskuzi o názvu..
 

DeletedUser7382

Guest
Pokud to znamená něco jiného jako zkratka anglických slov, tak to napiš a všichni budou vědět. WC jako toaleta je totiž také anglická zkratka - Water Closet. Pak by nikdo nemusel mít připomínky k vašemu názvu. Když jsem hrával na Alfě, viděl jsem profil jak tvůj, tak tvé aliance a není tam nic o významu té zkratky, jen odkaz pro odvážlivé hráče, kteří se podepíší a napíšou své připomínky většinou k názvu.
 

DeletedUser5968

Guest
Dane to forum nebylo jen k názvu. Stejné jsme měli v Tr, DK a bylo to zajímavé slyšet jak většinou nám nadávají, že někoho nenecháme na pokoji ale našli se i takoví s kterými se tam dobře debatilo a s kterými sme se dali i dohromady a někteří se stali našimi spojkami.
Nehrajeme na spojky s ally ale v této fázi hry pouze s hráči co za to stojí a mají nám co nabídnout.
A když někdo pošle jen nějakou pozvánku na spojko, je pod naši úroveň na to byť jen reagovat.
Kdo neumí vyjádřit jasně a srozumitelně písemnou formou co chce, tak ať nás neotravuje.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak co znamená ta zkratka ? Popravdě jsem si říkal, jak můžou mít název označující se toaletou. Neříkám, že bych jí kvůli tomu úplně zahodil, ale pokud to znamená něco jiného, lidi by to měli vědět, aby si z vaší aliance nedělali alianci toalety, i když na vaší alianci jinak nemusí být nic špatného. Snad mě chápeš...
 

DeletedUser5968

Guest
Dane nechápu, že to tebe a další tak žere. Cheš to vědět? Hraješ na Kappě? Tak se zkus k nám dostat a poznáš, pochopíš a přijmeš.
Jinak ten název h...l na nás docela pasuje. Jediné co respektujeme je síla vojska a dohoda s hráči se kterými máme spojka.
O mně všeobecně je známo, že mně zajímají pouze statistiky off a deff a nic jiného. A že si proto vyslechnu mnoho nadávek a podobně, kterými se dobře bavím to jen potvrzuje.
Takový jsem byl i v Tr, DK, na ALfě a stejně tak to pociťují i ti co jsou mi nejblíže (zatím jen na mém ostrově, brzy i v okolí). A jestli přijdu o armu či zruším jinou, to k tomu patří a tím se bavím.
Body, pohrůžky, množství členů a spojek jsou nám k smíchu. Hrajeme pro radost z toho, že si při tom odpočineme od všedních poviností a pobavíme se třeba jen tím:
- že někomu zrušíme armu našim atakem, či úspěšnou obranou.
- že se zasmějeme výše uvedeným informacím(co na nás neplatí a nedělá dojem)
- že se něco někomu povedlo v reálném životě.
 

DeletedUser7382

Guest
Ne, nežere mě to. Jsem prostě zvídavý... Jen si myslím, že pokud to neznamená to, co si většina myslí, tak by to hráči měli vědět. Já nechápu, proč odmítáš vysvětlit, co zkratka vašeho názvu znamená.

A cede58, tebe jsem nepochopil. :)
 

DeletedUser

Guest
tak hlw dlouhou debatu na téma WC jsem ještě nečetla :-O
 

DeletedUser7382

Guest
:) Prý tato zkratka v jejich nemá znamenat toaletu, ale i tak je to na téma WC. Taky jsem to ještě neviděl.
 

DeletedUser5968

Guest
V DK jsem měl od lidí u nás přezdívku DEZINFIKÁTOR. Měl jsem na starost čištění od hráčů co se snažili a nerespektovali, že ve svém okolí nechceme žádnou konkurenci mimo našich spojek.
Kamarádka zase dostala přezdívku uklizečka, co jsem nezvládl já dokončila ona.
Měli jsme i h...lbábu, h...ldědka, h...lštětku, a podobně. Dělali jsme si tímto způsobem ze sebe i okolí legraci na plnou míru. Ti kdo nás na 6 a 13 servru zažili vědí své. Víc odkaz v mém hráčském profilu.
 
Nahoru