• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

WIKI - Chybějící informace

DeletedUser

Guest
Chybějící informace na wikipedii.

Pokud vám na Wikipedii schází některé informace o hře, rádi bychom pokud by se s námi o vaše poznatky podělíte.
Abychom je mohli v nejbližší době doplnit.
 

DeletedUser7382

Guest
Všiml jsem si toho, že byl článek o hrdinech předělán, protože u funkce hrdinů došlo ke změnám. Ještě to chce ale dost předělat, ale nemám na to čas.
 

Thasoss

Grepolis tým
Článek o Hrdinech nepředělávej, maximálně pravopisné chyby. Formát článku, co v něm má být atd., je daný od Inna.
 

DeletedUser7382

Guest
Článek o Hrdinech nepředělávej, maximálně pravopisné chyby. Formát článku, co v něm má být atd., je daný od Inna.
Vždyť jsem ho vytvořil..., a právě překladem z Wiki Beta serveru za běhu testovacího světa Rise of Heroes. Jenže od té doby provedli změny a rebalanc hrdinů. A tak se na naší Wiki změnil i článek. Jenže to není pořádně dokončeno a tím pádem článek pořád ještě není aktuální a jsou tam nepřesnosti (je takový kombinovaný) a chce to úpravu, aby to odpovídalo aktuální podobě funkce Hrdinů. Na úpravu ale stejně nemám čas.
 

DeletedUser9403

Guest
Na http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Ostrovn%C3%AD_%C3%BAkoly chybí info, jestli se na úkoly, kde se bojuje, vztahuje noční bonus. Zrovna teď by se mně ta informace hodila.

Dále: ve hře se tomu říká "mise". Hledal jsem to slovo na wiki a našel jen jednu zanedbatelnou zmínku. Až po jistém pátrání jsem zjistil, že na wiki se tomu říká "úkol". Ta nekonzistence je nefajn.
 

DeletedUser7382

Guest
Odpověď na otázku netuším, zrovna tohle jsem nezkoušel. Vím jen, že od nějakého updatu se nepočítá noční bonus při útoku na zemědělky. Jestli se to týká i ostrovních misí, si už nepamatuju.
Oprava: v aktualizaci se píše jen toto: http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?6806-Update-2-69&highlight=no%C4%8Dn%C3%AD+bonus

Mohl bych všude nahradit "úkoly" za "mise". Ale stejně nemůžu přejmenovat název všech 3 stránek týkajících se tohoto tématu. Kdo to udělá?
 

DeletedUser5567

Guest
Prosím prosím, může k infu u potvor přibýt i informace kolikátý level chrámu je potřeba na jejich rekrut? Já si to pořád ne a ne zapamatovat. Díky
 

DeletedUser12217

Guest
Vždyť na wiki to je :) Nevím kde na to přesně lezeš ale když jdu přes bohy, tak u každého boha jsou jeho mitické jednotky a když na ně kliknu tak v požadavcích mám lvl chámu :)
 

DeletedUser5567

Guest
Ahá, to mě nikdy nenapadlo, já dycky koukal jen na ten přehled, kde jsou vypsané všechny jednotky najednou.
 
Nahoru