• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

world of tanks,il-2 sturmovik a praetorians

DeletedUser

Guest
tak co lidi hrajete některou z těchto her(world of tanks,il-2 sturmovik a praetorians)? pokud ano co na ně říkáte, případně jakou máte verzi.mě se všechny tyto hry líbí:)
 

DeletedUser

Guest
cau matuh ja tes hraju il-2 sturmovik i world of tanks jak se jmenujes mohli bysme hrat já,fulmar a ty a mozna este ... ok?;)
 

DeletedUser

Guest
Nerad vám kazím iluze ohledně World of Tanks ve více hráčích, ale pouze prémioví hráči ve hře mohou založit pluk o více než dvou hráčích najednou.
 

DeletedUser

Guest
na world of tanks se jmenuji matuh.mám zatím jen PZ III/IV,m3 lee a hetzera
 

DeletedUser231

Guest
Nerad vám kazím iluze ohledně World of Tanks ve více hráčích, ale pouze prémioví hráči ve hře mohou založit pluk o více než dvou hráčích najednou.

Pravda, Sargy.
Čety (jak se jim říká) můžou hrát 2hráči - 3-4hráči s prémiem.
Tuto hru hraji od prosince loňského roku a dostal jsem se až na tank PzKpfw VIB Tiger II, více zde: WoT wikipédie - tank Tiger II.
Tuto hru mohu doporučit spíše hráčům, s lepší grafickou kartou protože se s každým updatem (aktuálně v7.0.3) stupňují nároky na grafiku.
Hra odpovídá reálnými scénami, tanky jsou naprosto reálné a najdete tam v cajku lidi z ČR i SK...

Najdete mne tam pod nickem Barbarrossa
 

DeletedUser8942

Guest
ahoj hraji WoT a muzu doporucit tuto hru uz mam IS-3, a nemuzu si stezovat a kdyby nekdo chtel muzu pomoct mam i mensi tiery :)
 

DeletedUser

Guest
já WOT nemám od té poslední aktualizace protože se mě aktualizovalo plno hodin ale ted to zkusím vytrpět
 

DeletedUser

Guest
ja za tu dobu co to hraju tak ma stug3,renautbs,t-28,vyzkoumany PziV
 

DeletedUser

Guest
Hraju hru World of Tanks, vždycky když se nudím... Je to super odreagovačka :)
 
Nahoru