• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

World of Warcraft

DeletedUser4311

Guest
wowko je docela dobrá hra ale už ji boužel nemám
 

DeletedUser

Guest
Ok. Tak mi teda rekni, proc hrajes na free ? :) Plno lidi tvrdi, ze originalni placene servery jsou mnohem lepsi. Zvlast kdyz v ksue hraci propadavaji texturami ...
 

DeletedUser

Guest
Je to kompletní instalace a není to těžké.Brách mě navigoval po Skype
 

DeletedUser

Guest
Také zdravím,
Bohužel musím uznat, že se jedná o reklamu, tudíž to porušuje pravidla (§12 odstavec 1). Prosím, přečti si pravidla . Nerad bych si tu zahrál na fotbalového rozhodčího, ohánějící se kartami.
 

DeletedUser

Guest
Mám 3 důvody:1.NECHCE SE MI PLATIT

Když si to rozpočítáš, tak to je +- 10 korun na den. Což není nějaká závratná částka. A to ani pro průměrného studenta, pokud je schopen se aspoň trochu uskromnit.

2.Je to přeplněné

Přeplněné? Člověče, vážně by jsi si měl zajít k očnímu, vidíš aspoň trojitě. Lidí tam je přesně tolik, kolik tam má být aby:

1) měl server zdravou ekonomiku
2) nebyli dlouhé čekačky na areny, battlegroundy a instance
3) hraje tam dostatek hráčů, aby se dostalo jak na casual, semi-hardcore i hardcore hráče, protože tam není nouze o gildy všech různých zaměření
... a mnoho dalších důvodů ...

3.Nač to kupovat když to je zadara

Ano, free servery jsou možná zadarmo, ale kvalita se nedá srovnávat. Na takových serverech je zpravidla mnoho bugů. Příliš málo hráčů na většinu činností , jak jsem již psal k bodu dva. Free servery častokrát ani nemají standartní blizz nastavení serverů, což častokrát vyústí v mizernou vybalacovanost postav jak do PvE, tak do PvP a v neposlední řadě jsou patche a datadisky na free servery implementovány s obrovským zpožděním.

Pokud mám svůj volný čas trávit hraním jakýchkoliv online her, tak požaduji kvalitu a tu mi free servery neposkytují. Jinak je toho času do nich vraženého škoda. A to, že je tak hájíš má pár možných důvodů. Buďto jsi jejich provozovatel a nebo jsi člověk, který na ně buď nemá peníze, popřípadě jsi officiální server ještě nezkusil. Tvrdit, že je něco horšího jen proto, že se se za to platí pár korun je naprosto zcestné.
 

DeletedUser4783

Guest
LOL Wowko je blbost. Zkus radši Warcraft. To je lepší o moc:)
 

DeletedUser

Guest
WoW má výbornou hratelnost a příběh (a kdo tvrdí opak, tak si pravděpodobně nečte ty úkoly). A hrál jsi ho vůbec někdy? Tím myslím na officiálním serveru s tím, že jsi si prošel endgame kontent. Ono ho nehraje 12 miliónů lidí jen tak pro nic za nic.

A WoW s klasickým Warcraftem porovnávat nemůžeš. Jedná se o dva naprosto odlišné herní žánry. Přičemž WoW akorát rozvijí stávající Warcraft příběh.
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem legální hru.Ale jen u kámoše.Jinak.Třeba na stránce která upozorňuje na věčinu serverů jsou jen čechové a to je neocenitelné.

A tvůrci se můžou zbláznit aby dodrželi příběh warcraft.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Existují i officiální servery, kde hrají pouze češi. Například Drak´thul [EU]. Kde v současné době hrají tisíce čechů a slováků (cizinci mají na tomto serveru menší zastoupení než 1%). Je to neocenitelné pro lidi, kteří příliš neovládají cizí jazyky, to je pravda.
 

DeletedUser

Guest
Kdybych byl plnoletý.A mamka takovéto věci zrovna moc nepodporuje
 

DeletedUser

Guest
Na Czech'Thulu jsem byl jen jednou :)
Dalsi trialy jsem obetoval pro Terenas ...
Nemam rad ukricene prvnacky ze jim neco nejde .. a psat v anglicke hre na general chat v cestine je proti pravidlum, ktery nikdo necte :) To je muj osobni nazor na ten server, kde hraji prevazne CZ/SK hraci.
 

DeletedUser

Guest
No tak nevim no. Hrál sem jí, pak sem jí nehrál, pak zase jo... A od té doby co jsou poslední dva datadisky Cata, ten sem ještě zkoušel a nic moc podle mě a Panda... To už nebudu ani zkoušet. Jestli WoW ještě někdy zapnu tak asi ve verzi TBC a na to se špatně shání server...
 
Nahoru