• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

XenForo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
Jsem tak trochu ztracený, vypadá to moderněji, ale jsem teď dosti dezorientovaný .. :confused:

Taková otázka, bude se dopřekládat zbytek věcí na fóru, jako je čas, dny, přihlášení nalevo atd.. ? :)

//Sloučen double post. Thass
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
No, je tu dosti nepřeložených věcí a tak bych trochu řekl, že fórum je 3/4 České a 1/4 Anglické, což jsou ty zbytky ..

např.
Latest: Grepolis tým By mikosansobi, Apr 17, 2016
DISCUSSIONS
MESSAGES
Dny u témat
celé okolní lišty jsou anglicky
 

Thasoss

Grepolis tým
V češtině není nic, ale jak jsem psal v oznámeních... je to z důvodu chyby. Jinak by čeština byla nahrána přímo, takto to na ni technici přepnou až později... dost možná už zítra. :) Celé to bylo mnohem náročnější, než se očekávalo.
 

DeletedUser7082

Guest
Dobře, tak to je fajn, angličtina není pro mě problém, ale pro jiné by mohla, ale to je tedy vyřešeno...

Pak mě tady chybí jedna funkce. Na starém fóru šlo vidět, modrou barvou, že je něco nového na tom fóru, nový příspěvek. Bude to i zde nebo vše bude stejnou barvou, jak přečtené příspěvky, tak nově sepsané ?

PS: Už to asi mám, ale je to skoro stejné, až matoucí ... :/
 

Thasoss

Grepolis tým
Nepřečtené:
forum.png

Přečtené:
forum%20read.png


Rozdíl tam je. Nepatrný, ale je. Dále přímo když si rozklikneš danou sekci, tak jsou ztučněny názvy všech nepřečtených témat.
 

DeletedUser7082

Guest
No půjdu spát, zítra po práci na to kuknu více, ale můj první dojem takto na rychlo je ten, že dost lidí bude mít problém na to přebliknout, je to opravdu změna. Z mého hlediska je to moderní posun, ale myslím si, že pro spousty lidí bude problém se na to adaptovat, hlavně ti starší. Ale možná je to síla zvyku starého fóra.
 

DeletedUser8979

Guest
Strašně,ale strašně nepřehledné...Ale to je nejspíš tou základní grafikou XenFora,protože předpokládám že to ještě graficky upravíte do grepo stylu..

Jinak,nejsou náhodou CZ pokusní králíčci ? Koukal jsem na amíky a na němce,jejich fora jsou zatím nedotčené:eek::D
 

DeletedUser10231

Guest
Já bych potřeboval taky nějak lépe označit co je přečtené a co ne a barva pozadí fóra je podle mně dosti oslepující, možná ikonky témat by obecně mohli být trochu větší ale nebudu na vás spěchat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tento vzhled je konečný. Pokud k jeho úpravám dojde, tak pouze na základě mnohačetného shodného feedbacku.

CZ pokusní králíčci nejsou. Některá fóra budou migrována později, některá byla dříve... ale rozhodně to není za účelem testů. Těch proběhlo interně více než dost.
 

DeletedUser12305

Guest
Teda XenForo je mi protivny vsude kde je, ale tahle uprava je opravdu skareda :(
Asi to bude tim, ze jsem leta stravila jako mod na vbulletinu a tohle jsem z druhe strany nikdy nevidela, ale i v jinych hrach kde jsem je mi to desne uzivatelsky nesympaticky... hlavne ty ohavny okna zprav na foru, to je jak pro mobilisty, nebo pro slepce :( I s maximalne stazenym jasem zase prichazi migrena :D
Ale tak ja jsem konzerva, jeste pred pul rokem jsem se nechtela vzdat ani svych milovanych XP :D

Nicmene klobouk dolu za prevod vsekerych vlaken a dat, to jsem jeste nevidela - pro nas forum tehda sice zaplatili, ale vsechno jsem si museli prekopirovat rucne (ani registrovany ucty se nepretahly).

//EDIT: ona to asi je mobilni verze, protoze jinak si neumim vysvetlit ten puntik, co se dela vsude, kam kliknu.. a k zamysleni by opravdu bylo ty ikony precteny/neprecteny o hodne vyrazneji upravit. Nejsem sice barvoslepa, ale abych na toto cucela z 20 cm jestli to sviti nebo ne, to fakt ne o_O
 

Thasoss

Grepolis tým
V Týmu jsme včera ten vzhled diskutovali, neboť už to bylo u Dánů v provozu (dost možná to bylo zatím jediné fórum), takže mohli všichni vidět onen nový vzhled. Musím říct že se s vámi shodujeme - je to až příliš čisté, takže to působí nepřehledně. Není to dostatečně „Grepo“... a i ty ikony pro status přečtené/nepřečtené by to chtělo zvětšit, ne-li vyměnit. Co říkáte třeba na tento návrh (vizte přílohu), který jsme včera vyplodili a rádi bychom ho vedení poslali na zvážení? Jde pouze o hrubou představu, takový startovní bod...
 

Přílohy

  • forum.png
    forum.png
    838,3 KB · Zobrazení: 15

DeletedUser12305

Guest
To uz je na oci podle mne mnohem prijemnejsi... kazdopadne nez jsem vykopala kde mam svuj profil, dalo mi to zabrat (neznat to forum odjinud). Ale mozna to bude tim, ze jsem si jakz takz zvykla fungovat na nasem, co vypada uplne jinak (ac je to tez xenforo) - omluva za "reklamu".

Nejde mi nahrat priloha, nevim proc... tak apson takhle. Jmeno sem si schovala :D

2qv87zr.jpg
 

DeletedUser7082

Guest
Je to o něco lepší si myslím, zase to o ten krůček přiblíží grepolis .. :)

Markiz: Pokud je to Xenforo a jde s tímhle tohle a Thass má takové pravomoce, tak by to bylo fajn, ale mám tušení že až tak s tím hýbat nemůže .. :(

//Sloučen double post. Thass
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8979

Guest
Tak jako každé foro lze upravit naprosto od základu,problém je že my tu můžeme jen tlachat a Thas maximálně navrhovat dál,protože přístup do FTP mají jen ti na vysokých pozicích,jinak věřím že forum se dá nádherně doladit.

Jinak co tu dával Thas výše (screen) , tak to už je o něco lepší,takový první krůček:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dnes odpoledne byl vedení předán feedback, který jste nám dosud zanechali. Byl věnovaný přílišné světlosti fóra a faktu, že z něho bolí oči, že odvádí pozornost, pravděpodobně pocitově způsobuje nepřehlednost fóra, dále nedostatečnou „grepolisáčnost“ stylu, která nereflektuje hru jako takovou, samozřejmě jsme odstavec věnovali i nedostatečnému znázornění stavu (ne)přečtené sekce a poslali screen konceptu, k němuž jste měli možnost se vyjádřit... a koneckonců máte.

Veškerou zpětnou vazbu stále bereme. Ať souhlasnou s tím, co tu už padlo, tak i klidně nějaké další poznatky.
 

DeletedUser8979

Guest
Hlavně ať už to dají nějak dohromady,je to nekoukatelné,nepřehledné,takové protivné..Až se mi sem ani nechce chodit.

Fujky.:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru