• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Záložky a složky ve zprávách

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Poprvé sem jdu s nějakým nápadem ale už to fakt nedje nato jenom koukat :D

Napadlo mně že by se ve zprávách dali vytvořit třeba složky s nějakým nadpisem kvůli přehlednosti. Mám totiž spoustu zpráv a potřeboval bysem to nějak seřadit...

Důvod:přehlednost ve zprávách a řazení zpráv
Grafika:když kliknete na zprávy tak se nahoře oběví 6 panelů od Zprávy až po Seznam příjemců a pod tím je mezera tam bi se dali stejné panely akorát že by tam bilo třeba tlačítko vytvořit složku kde by se jí dal název třeba Útok na Camel kde by se mi okamžitě po vytvoření oběvilly obyčejný zprávy akorát prázdné protože se tam nic nepřeřadilo ale když tam jsou ve zprávách nahoře ty ikonky s názvy všechny zprávy až po zodpovězené zprávy a zato by se právě přidala malá ikonka s názvem přeřadit do složky a kde by bil seznam tech zpráv a i tech vytvořených složek a tam by se kliklo třeba za pzrávu od hráče Borys a pak bych klikl na složku jkterou chci a takhle by se to přeřadilo a hlavně aby pak šli i ty složky smazat nebo by to mohlo být jinak hlavní je ten koncept těch složek
Funkce:Zpřehledí to zprávy a různé akce

myslím že to rozhodně pomůže spoustě hráčům...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
to já nevím já správce nikdy neměl a když byl zdarma tak jsem zrovna nekoukal na ty zrpávy..kdžytak jestli bi to někdo mohl vyscreenovat přes print screen?
 

DeletedUser5567

Guest
jo ve správci to je, ale určitě by to šlo vylepšit... když má člověk už udělanou nějakou složku, tak nikdy nepozná, jestli mu něco došlo i do ní (dokud ji nerozklikne) (v případě, že je těch zpráv víc-něco sem, něco tam...)
 

DeletedUser

Guest
já bych byl pro kdyby se to se spravcem vyřešilo v dobách války se hodně posílají zprávy tak to může být dobré
 

DeletedUser

Guest
Na něco hodně podobnýho je tu správce, ale za mě ano.(ani nevím proč :D)
 

DeletedUser

Guest
Ano a pro některé hráče přidat složku Doučování pravopisu, a ať si dají povinně hodinku denně. Sorry za spam, ale je to fakt síla.
 

DeletedUser5984

Guest
Naprosto souhlasím. Jako laik bych tipoval, že lidi, kteří neustále sedí u PC a hrají různé hry, komunikují přes sociální sítě a podobně, musí zároveň hodně číst (čímž se částečně nahradí čtení knih), takže si nejen rozšiřují slovní zásobu ale pasivně se učí i pravopis. Ale to, co se tady občas objeví za "zvěrstva", předčilo i mé nejhorší noční můry. Některé příspěvky se vážně ani nedají číst. Nejsem žádnej extra velkej puritán na pravopis, ale když někdo napíše takové hrubky v textu jako zakladatel tohoto tématu, tak mám chuť ho přes monitor praštit a poslat do školy, nebo jim prostě dát BAN. Nechápu proč se nemůže BAN dávat nejenom lidem, co porušují pravidla fóra ale i těm, co prostě neumí psát. Možná by je to donutilo se zamyslet a pokud by příště chtěli přispět nějakým názorem, třeba by si k ruce vzali pravidla českého pravopisu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru