• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zápisník ze světa Tau...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10620

Guest
py3I.png
 

DeletedUser

Guest
zdravím, jistě znáte zápisník světa Tau http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?6694-Z%C3%A1pisn%C3%ADk-ze-sv%C4%9Bta-Tau&p=124847#post124847 , opět bych ráda udělala malý průzkum snad se vám téma bude líbit a rádi mi odpovíte i si článek přečtete , teď k věci co mne zajímá ?

Jaký jste hráč ? Oznámkujte se sebekriticky , jak ve škole : 1 výborný jsem king grepolisu, 2 chvalitebný zasloužím si pochválit kdykoli, 3 dobrý jsem dobrý hráč ( ne tak dokonalý, ale dobrý ), 4 dostatečný mé schopnosti hrát grepolis jsou dostačující ( rozeznám biremu od ohnivé lodi ), 5 nedostatečný jsem lama a nevadí mi to však já se to ještě naučím .

Můžete též to, jaký jste hráč popsat slovy, jste hráč co ovládá každý detail hry, časování, strategii ( dobývání, kam postupovat s městy, vlastní obranu atd. ), jste diplomat, jste hráč v ústraní co se moc neprojevuje, jste rebel co vždy odporuje, jste schopný použít - využít cokoli k výhře byť by to mohlo být ne etické , ale neporušující pravidel, tak povídejte, jací jste hráči, jste nervák ve hře a často vybuchujete, nebo kliďas ať se děje co se děje, berete grepolis, jako svůj druhý život, nebo hra je něco kam sem tam nakouknete a lážo plážo vás hra tolik netankuje ??
za odpovědi děkuji , já hráčka lioke- a moderátorka fóra salupos
= = =

0. někde daleko za mnou sou ty 1 king grepolisu
arogantní + manipulátor + s etikou pouze pro dobro vlastní ali jinak schopen čehokoliv ale to už víš ne :p a nervák pro chyby vlastních hráčů či spojenců
= = =

3, spíše klidný a trpělivý. Čekající na svoji příležitost. Převážně nechám hráče se rozbít o moje opevnění, ať za pomoci spoluhráčů nebo bez nich, když můžu pomůžu, ale jsem opatrný abych své města nedostal do nebezpečí.

= = =

2-3 těžko se posuzuje sám sebe :)
ovládám naprostou většinu prvků hry tedy včetně časování i jisté míry strategie :D no někdy používám neetické prvky a to když si píšu s hráčem, kterému chci poslat kolku, ale jinak jsem kliďas, co se týče hry

= = =

Beru Grepolis tak vážně že chodím na oběd s jinými hráči a probíram s nimi strategii :D Tudíž si dávám 3 :)

= = =

hele mama mi vždy řikala že sem jednička mlada mi rika zejsem jednička proto si davam 1

= = =

[SPOIL]cus princezno,pisu ti k danemu tematu..mam na svete Tau sice jiny nick coz mne ted stve,ale zmenit se to neda.Grep hraju pres 4 roky a porad me tato fantasticka hra bavi,byt jsem s ni chtel kolikrat seknout z ruznych duvodu(domkari,neaktivci,rypalove:) ),ale pokud mi napise platny hrac z byvale ali,ze zacina novy svet a rad by mne tam mel neodmitnu..znamkovat se urcite nebudu to by meli souperi a spoluhraci,ale skoro vse podrizuju alianci nemam rad nefer hru (pokud mi nekdo v OZ nadava nehlasim to suportu) spis si hrace vychutnam,dokazu byt hodne rebel kdyz mne nastvou domkari a neaktivci,nebojim se dat na forko svuj nazor,byt s tim treba par lidi nesouhlasi,ale takovy jsem i v osobnim zivote.Neovladam veskere detaily hry nemam pipak nepouzivam casovac a takove zbytecnosti spis sleduju statistiky jako je grepostats a podle toho se ridim,take nejsem diplomat,ale dokazu par veci sjednat,ale pokud se potrebuju dostat na urcity ostrov,tak se tam dostanu ve spolupraci s ali nebo jednotlivcu a zalezi na schopnostech daneho hrace,ktery mesto vlastni zda ho ubrani zase ve spolupraci se svou ali,nebo je to hrdinny kapitan korkoran(ted nemyslim konkretniho hrace pokud takovy nick existuje)..jinak jsem celkem klidas razim heslo pokud ztratim mesto nic se nedeje vezmu si jine:-DD Opet se chystam na jare s grepem skoncit ale vim ze mi ogari napisou tak se necham ukecat a vratim se tentokrat s origos nickem:-DDD [/SPOIL]

= = =

[SPOIL]

Tak já se tedy oznámkuju:

Viděl bych se tak něco mezi 4-5 :)

Jsem diplomat, ale z časových důvodů momentálně na odpočinku. Tento svět hraju pro relax, jinak jinde alianci vedu a už tradičně od kappy, kde jsem převzal žezlo po předchozím zakladateli, který ji vedl od Alfy, takže se snažím zachovat tradici. Vyhovuje mi spíše dobývání, proto tady svou alianci nemám. Grepolis beru jako sport, vyhrát může každý, kdo se tomu věnuje poctivě. Nesnáším podvádění, to ke sportu a ke hře nepatří. Soupeř je pro mne inspirací. Všichni jsme na jednom "hřišti" a smysl pro fair play je pro mě důležitý. Rád pomůžu komukoliv, kdo pomoc potřebuje a není pro mě problém podat ruku nepříteli a popřát mu štěstí ve hře. [/SPOIL]

= = =

Ahoj:) no tak abych se nepřechválil, tak bych sám sebe bych ohodnotil tak za 3..... nejsem nějak extra aktivní ve fórech ani extra neútočim, ale snažim se zapojit tam kde je potřeba.... a zatim mi vždy děkovali, jelikož jsem vždy přijel včas a tam kde jsem řekl.... a bylo to vždy užitečné.... takže si myslím že 3 je pro mne výstižná známa -)

= = =

3-. Když jsem tu tak jsem v klidu, pokud mi jde int.

= = =

někde u prostřed asi za 3

= = =

Já se považuji za dobrého hráče ohodnocení lepší trojka, bývám v tabulce nahoře v kill bodech, hru znám , co ke hře potřebuji vím a ve hře mám slušné výsledky, považuji se za dobrého útočníka, umím hráčům poradit herně i diplomaticky .

diskuze

anketa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
2nbwzso.png


Na začátek bych chtěla říct, že se všichni těšili na perské dobývání a po sléze byli zklamání, jak je to blbě nastavené, kolik jednotek tam je, i když to na krásno vyčistíme půlka světa to defne a my neprojdeme. Jak to všichni vzdávali a všichni zkoušeli, vymýšleli různé plány a na světě TAU se jen dvěma aliancím podařilo Artemisií z Carie dobýt a to aliance Fallen Angels a A tak tu žijem, první dobyla první, druhé a čtvrté město a aliance A tak tu žijeme třetí. Obě aliance jsem pořádala o vyjádření, A tak tu žijem mi to shrnula a Fallen Angels mi prostřednictvím ctrl c zkopírovala část konverzace a tu se pokusím shrnout tak odpusťte nepřesnosti.


2d9chlj.png



Plán na dobytí od výše vyobrazených Fallen Angels cituji : opět od každého čekám odpověď pochopil a nebudu na artemiisii posílat katapulty
Důvod: Artemisii nesmí padnout zeď, neboť pak klesne městu skóre a celý svět ví, že tam někdo útočí a existuje pak riziko, že nám čisté město zadefují nebo hůř ukradnou.
.
Tak tady jsme udělali my ostatní chybu, šli jsme s katy.
A další zajímavost s pod pokličky opět cituji : Je nutné vědět, že v naší alianci je členství za odměnu, i z toho důvodu byli dva naši členi před dobytím vyřazeni!
Jinak právě se dobývá tedy z výňatků, teď ne logicky město na moři 35 a opět ocituji taktickou poznámku : jedna technická !!!!!
potřebujeme tam obranu od 24:00:00 a jen pěchotní dočasnou než zahajime ráno čištění znova ....
nepotřebujeme aby tam mělo vzpouru víc hráčů že ...a aby připadný test jak to tam vypadá vypadal že to tam vypádá okej :)
A další taktická citace ze stejného dobývání : Zdravím, takže zkusíme získat druhé bonusy na M35 A M35, skoro nic tam není takže by to mělo klapnout...AKCE PROBĚHNE DNES A ZÍTRA PŘEBEREME

Fáze 1. - dnes postahovat do 23.00 pěší def, kdo tam má v M35 A M35, kdo má letectvo(harpie, mantikory poslat na 23.15-23.30 kdo prorazí dá report v sekci peršani - M35 letectvo) poté poletí vzpourovač před půlnocí..

Fáze 2. - zítra ráno do 10.00 postahovat birky z A M35, na 11.00 začít posílat OL až do doby dopadu kolky průběžně, od 11.30 i pěší kolem poledne zaberem a je to naše, jednoduché ale doufám že účinné řešení jak získat další bonusy.

Na tuto akci je potřeba dodržet časy a maximální účast.. přece jen bonusy dostanete všichni.

během noci a ráno na 7 zajistím špeha...to jest dneska na večer útoky POUZE LETECKÉ S DOSEDY 23:15 - 23:30 NIC JINÉHO A NE DŘÍV ..



2wftw08.jpg



Tak krásně nám peršanka vypadala, dala nám zabrat, ale kdo umí ten umí. A jestli koukám dobře a chápu, teď se Fallani baví o tom, jak jim třetí město peršanky vyfoukli A tak tu žijem cituji :
tak jedem pro 4 místo :(okamžik kdy sme zjistily že a tak tu žijem nám vzaly 3 místo
měli to načasovaný protože se tam koukal večer protože sem potřeboval birky a byly tam všechny a před 22. sem usnul a ráno to bylo pryč stejně by jsme s tím nic neudělali..
ZASPALO HLIDÁNÍ NA 54.... TAKY SEM SI NEVŠIML ...To je škoda 54 jsme hlídaly ale špatně co se dá dělat

Po té co už peršanka vypadala téměř tak to


29pywq9.jpg



si ještě řekneme, jak A tak tu žijem dobyli třetí její město, zde použiji jen vyjádření jednoho hráče .



2sbopdk.jpg



Takže budu popisovat jak to bylo u nás a z mého pohledu. Jako první bych asi uvedl, že v kontrastu s Thráckým dobýváním či kotlíkem byla Peršanka silně nevýhodná. Její města byla silně zabetovaná ale to nejhorší teprve mělo přijít. Docela rychle jsme vymlátili její město na moři 54 společně s Vámi. Pak byli čachry s přestupem Vy k nám, ale co čert nechtěl ostatní aliance jí silně zabetonovali. Bylo to i z mého pohledu tak koncipované, že měly velkou výhodu aliance na krajích moře, kde mělo její města sami pro sebe. Dobývat jsme jí chtěli ještě jednou, ale zase jsme narazili na podpory snad 4 aliancí - Party, Fénixe, Bratrstva a Andílků.
Až spíš teda náhodně v pondělí ráno jsme jí dobyli. Byla to spíš rychlo-akce. Kdy ostatní aliance zaspali a zapomněli jí podporovat. Více než odměny nás těšilo, že jsme byli druhá aliance co jí dobyla město. Takže spíš prestižní záležitost než odměny.


a jak jsem se již zmiňovala i aliance RESEŤÁCI se pokoušela dobývat jen si nevybrala to nejlepší město, nicméně snadnější je vymazat hráče z mapy, než dobýt peršanku.


1znaglh.jpg



Tím to bych chtěla pogratulovat všem co uspěli i těm co to aspoň zkusili .
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru