• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zástupce na účtu.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8283
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Hele, zástup jen kvůli tomu, že u toho nemůžu sedět nonstop, tak aby mě někdo vykryl zbývající část dne, kdy tu nejsem... to je sakra přitažený za vlasy, nemyslíš? :-O Po většinu té doby, co jsem hrál, jsem tu prostě 18 hodin nebyl, takže mne mohl kdokoli kdykoli dobýt v jakémkoli dobýv. systému a hrát se dalo... a to jsem byl hned u hranic u moře, které je bráno jako jedna z částí centra (tuším, že to bylo m 44)... obešel jsem se bez zástupu. Až nedávno jsem se rozhodl udělat ten ústupek, že se o hodinku míň vyspím.

Prostě kdo u toho nemůže být víc jak polovičku dne, tak přeci nebude lézt někam, kde nemá na to, aby to udržel... trošku nerozum ;)
 

DeletedUser8283

Guest
Je videt, ze si nehral nikde kde proti tobe stoji zavyslaci co u toho prakticky 24/7 sedi takze tvoje nazory jsou hodne nepřesné ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, hrál jsem proti lidem, kteří měli víc jak 5x tolik měst, útočili v zásadě, když tu člověk nebyl, krátce po konci nočníku a že by byli off víc jak 5 hodin se taky nedalo říct.
Jako se fakt hodně do hloubky zamysli... není blbost, že by účty sdílely dvě osoby v souladu s pravidly? Protože když se tu pořád oháníš příkladem „práce“, tak předpokládám, že by v pravidelných intervalech hrála jedna osoba a ve zbývajících osoba druhá...
 

DeletedUser8283

Guest
Jak zneuzit k multiuctu ?
KDY jsem tu napsal ze by zastupce mohl plnohodnotne hrat v uctu kde zastupuje majitele ??

Kdyz uz se do teto diskuze nekdo prida , byl bych rad aby si precetl vice nez nekolik poslednich prispevku ....

PS: tak znovu alespon ve zkratce pro ty lenošný ...

Zastupce by nemohl posilat utoky, nemohl by dobejvat mesta ,nemohl by sesilat utocna kouzla a dalsi velmi zasadni veci .

Co by mohl tak to je snad logicke ale radeji uvedu par prikladu at tu zase nekdo nereje ...
Mohl by posilat podpory, suroviny , stavet mesta , sesilat podpurna a obranna kouzla ...

Pochopitelne by se to udelalo formou systemu povoleni/zamitnuti te ktere akce , nic slozityho ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tudíž pokud má hráč zástupce, je tu furt, má hned zajištěné podpory, což naruší rovnováhu hry
 

DeletedUser

Guest
Zástup? Proč zástup? Bohatě stačí dovolená... a to, že někdo nechápe srozumitelně i přímo ve hře popsanou dovolenou, není chyba Grepolisu... a když už nechápu, tak se zeptám...
Zástupem bys zlegalizoval hlídání účtů, proto je i toto na seznamu zakázaných návrhů.

dovolím si oponovat, chápu dovolenou, pokud vím o svém výpadku ve hře. Ale párkrát se mi již stalo, že mi prostě vypadlo připojení na net třeba na 4 dny. V tomto případě opravdu nemám jak zadat dovolenou. Jsou zde citovány Divoké kmeny, kde je toto ošetřeno pomocí preventivního zástupu, takže mi stačí poslat sms kamarádovi, který v tento okamžik zástup v dovolené přijme. Taktéž, a bohužel to nejsou výjimečné případy, stačí sms z nemocnice, kde dotyčný leží po nehodě.
V této hře bohužel úraz či výpadek internetu znamená třeba po roce hraní nedobrovolný konec :-(
 

DeletedUser9818

Guest
kaharin: hrac si zalozi 2. ucet z kteryho se bude podporovat
svitadan: muzes napsat sms kamaradovi, aby ti nahodil dovcu....
 

DeletedUser

Guest
lord lysander: jdu si tedy znovu přečíst pravidla, žila jsem v domnění, že pokud napíšu sms někomu ze hry, aby mi nahodil dovolenou (tím mu musím dát i heslo a on se z jedné IP adresy přihlásí do dvou účtů) vede k blokaci účtů. A i kdybych použila kamaráda, který Grepolis nehraje opět jdu proti pravidlům, jelikož na mém účtu hraje víc lidí.
 

DeletedUser9818

Guest
no oficialne to tam je napsany, ale nemyslim si, ze by s tim mel support problem (jestli by si toho vubec vsiml)
 

Thasoss

Grepolis tým
Support má problém, když se na IP jiného hráče přihlásíš víc jak 3x týdně, nebo když se jednou ozve IP z Brna a o hodinku později z Plzně... víte, co myslím :)
 

DeletedUser

Guest
to je sice hezký spolíhat na to, že si toho support nevšimne, či že 3 přihlášení toleruje, ale v tomhle jsem ten pitomec, který ctí pravidla. A proto si myslím, že by to mělo být nějak ošetřeno
 

Thasoss

Grepolis tým
Tím, že dodržíš ten limit, který jsem tu psal, tak tím pravidla ctíš... tenhle limit slouží k tomu, aby když se budeš přecijen přihlašovat na veřejném místě a někdo se tam přihlašoval, tak abyste neměli BAN za multi.
 

DeletedUser

Guest
takže mi tím říkáš, že se mohu v klidu pravidelně 3x týdně přihlašovat na účet nějakého spoluhráče a vše je v pořádku? Že když o víkendech bude za mě hrát můj spoluhráč, že je vše v pořádku? Čistě teoreticky takhle můžeme legálně hrát jeden účet tím, že si ho po třech dnech předáme?
:-( Pak už chápu, jak je možné, že jsou zde někteří hráči 7 dní v týdnu 24 hodin bez potřeby spánku, pokud si je aliance takto vesele se souhlasem supportu předává.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pozor, když už se jedná o pravidlo, Support začne pátrat hlouběji... tohle pravidlo je pro náhodná přihlášení (na veřejných prostranstvích, z nouze u kamaráda jednou za uherskej rok...).
 

DeletedUser8283

Guest
Tak o tomto bych se opravdu hadal... jednou jedinkrat se nekdy minulej rok prihlasil jeden nas hrac na ucet sveho kamarada za ucelem nahodit dovolenou a mrknout se v jakym stavu je ucet .Ale jaksi jeho vlastni ucet vyfasoval permaban a ucet toho kamarada kterej na tom zdravotne v te dobe opravdu nebyl vubec dobre
(hospitalizace po nehode v nemocnini neni nikdy nic pekneho kdyz si navic nic nepamatujete...)
dostal 7 dnu ban ...

Nejak tady tomuto vysvetleni o nahodnem prihlasovani vubec nerozumim ehm ?
 

DeletedUser

Guest
to jsi mi trochu uklidnil, že toto není možné.
Ale vraťme se k původnímu problému, že se dotyčný z důvodu úrazu, povodní či jiného důvodu nemůže připojit na net. Pokud nechci porušit hned první bod Pravidel, kdy poskytnutí hesla někomu jinému je zakázáno, nemám šanci jak nahodit dovolenou.
 

DeletedUser9818

Guest
Tak o tomto bych se opravdu hadal... jednou jedinkrat se nekdy minulej rok prihlasil jeden nas hrac na ucet sveho kamarada za ucelem nahodit dovolenou a mrknout se v jakym stavu je ucet .Ale jaksi jeho vlastni ucet vyfasoval permaban a ucet toho kamarada kterej na tom zdravotne v te dobe opravdu nebyl vubec dobre
(hospitalizace po nehode v nemocnini neni nikdy nic pekneho kdyz si navic nic nepamatujete...)
dostal 7 dnu ban ...

Nejak tady tomuto vysvetleni o nahodnem prihlasovani vubec nerozumim ehm ?

a nemas, jestli se smim zeptat, uz nejakej zapis? pak by si to nekdo mohl vylozit jako multiucet
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru