• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Získávání surovin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Možná to tu už bylo, ale napadlo mě, že bych si při drancování surovin ze nebo rabování měst mohl vybrat, kolik které suroviny chci.

Důvod: Už se mi několikrát stalo, že vojáci přinesli surovinu, kterou nepotřebuji a já musel vyměňovat se zemědělskými vesnicemi. To je trochu otrava.

Detaily: Vypadalo by to podobně, jako když chci poslat do jiného města suroviny (viz obrázek).

Grafika:[SPOIL]
Utoky.bmp
[/SPOIL]
Rovnováha nebo podvádění: Pokud to programátoři dobře vyřeší, tak je to v pořádku.;)

Závěr: Vím, že bychom se obešli i bez toho, ale proč to tak nezavést?
 

DeletedUser

Guest
Vsetci by vyberali len striebro, to je jasne. Rovnovahu by urcite bola pozmenena, lebo by sa upravila dolezita cast hry.
 

DeletedUser

Guest
jak říká wolfy, určitě by to zahýbalo celkem důležitou částí hry.. je pravda že všichni by na tom byli pořád stejně, nicméně rovnováha by to zrovna nebyla..
nicméně očekávám další zajímavé názory na tento návrh:)
 

DeletedUser6058

Guest
byl bych teke pro kdyby se dali vybirat surovyny co potrebujem
 

DeletedUser

Guest
Mna napadlo ze by sa to dalo vyrovnat tym ze aj do ukrytu by sme vyberali co chceme. Ale na to, ako maly efekt tym dosiahneme, by to bolo az privelmi komplikovane asi.
 

DeletedUser

Guest
No me se ten prvni napad libi, ale je fakt ze by to asi narusilo rovnovahu... ale tak dalo by se to nejak urcite vymyslet, treba ze by sme si neurcovaly kolik ceho maji presne prinest, nebo dokonce ze maji pritahnout jenom stribro, ale dalo by se urcit je to, ceho maji prinest vetsinu. Protoze vetsinou prinesou nejmin stribra, o neco vic dreva a skoro vzdycky strasnou spoustu sutru a ty nepotrebuju skoro vubec..
 

DeletedUser

Guest
No, vzpomínáte na zemětřesení v Indickém oceánu? Pak si představte, jak se namísto civilizace hroutí ekonomika, struktura a alespoň nějaká ta logika, které ve hře moc není :).
Každým dnem se soustřeďujeme na něco jiného - Většinou na to potřebujeme jinou surovinu. Kdyby jste si mohli vybrat jakou surovinu z útoku chcete, hra by se zjednodušila, až by jí mohli hrát děti namísto tamagotchi. Pak už by jen zbývalo uvažovat nad útoky - Tržiště by ztratilo význam a obchod se zemědělskými osadami jakbysmet - Nic ve zlém, ale již v nové verzi se hra v tomhle směru dost zjednoduší, a tak nějak se ptám sám sebe? Chceme z tohodle udělat hru, u které by nebylo třeba používat zdravý rozum :?
 

DeletedUser

Guest
já říkám NEto by sme měli hned silné město a navíc by byla hra jednoduchá a hned by ste měly třeba 1000 lučišníků já říkám prostě NE
 

DeletedUser

Guest
metinosk má pravdu hra pak bude jednoduchá zabijeme tak část strategie ale ta strategie tu být musí o strategii je tato hra:)
 

DeletedUser

Guest
Ano a tenhle navrh do strategie patri.. i kdyz do tyhle mozna ne. Jo a to, co rika metinosk je ode dneska, pokud to nemyslel ve srande kdyz zadal o post moderatora, naprosto irelevantni :p
 

DeletedUser

Guest
suhlasim a este k tomu ked pride grep 2.0 bude to ovela jednoduchsie urobit voci rolnikom ale pri rabovani z mesta nepriatela by som tento navrh zamietol je to len podla toho co ma kto v meste hovorim ANO pri rabovani rolnikov :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro i proti, pro, protože v mém městě je každou chvíli např.:
5000
Wood.png
5000
Stone.png
2000
Iron.png

Ale také proti, protože by byla hra zjednodušená a začínala by to být nuda
Spíš se přikláním k tomu, aby to byl starý dobrý Grepolis :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud mě paměť neklame, toto už tu opravdu bylo. A jestli ne, tak znovu říkám, že jsem proti. Je pravda, že díky podporovaným surovinám na ostrově jsou sklady nevyvážené, ale to je zase specialita téhle hry. Takže jak říká hugo

Spíš se přikláním k tomu, aby to byl starý dobrý Grepolis :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Tak a verze 2.0 to vyresila... ted mame surovin stejne. Jinak ja rikam NE.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru