• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

z profilu

DeletedUser6172

Guest
olimpia maj 66.jpg

Diův chrám v Olympii, byl hlavní a největší chrám ve starověké Olympii. V chrámu byla umístěna
kultovní socha Dia od sochaře Feidia - jeden ze sedmi divů světa. V současné době je budova v troskách.
Socha se nedochovala. Vlevo jeden z členů gardy. Na návrší před chrámem pak zastupitel města vítá
otevřenou náručí spřátelené vojenské jednotky. Podle ztraceného a zasenalezeného deníku profesora
Karla Fiedlera (čti Fídlera) z Vídeňské univerzity se jedná o celkem nepovedený falzifikát umělecky
nevýznamného originálu. Deník pana profesora se našel v pravé kapse jeho županu dva dny po jeho pohřbu.
 

DeletedUser6172

Guest
ferjen 10 01 mid.jpg
fotomontáž: Černá perla a její kapitán "Jack Sparow" (Mikuláš Ferjenčík, aliance Česká pirátská strana)

ferjen deep  250 mid.jpg
Mikuláš Ferjenčík - civilní foto použité ve fotomontáži a Jack Sparow (Johny Depp) - detail obličeje z původního obrázku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
Bez názvu 4.jpg

..před nějakým časem jsem zaregistroval hráče s nickem Prometheus Wolker. Přezdívka mne zaujala, zavrtala se..a po nějaké době hledání jsem něco vypotil.
Po hledání příjemce jsem objevil toto
prom.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru