• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

z profilu

DeletedUser5002

Guest
Zamire, ty jsi nesmrtelný :) Bych nevěřil, že tu ještě budeš, koukej co mám, taková vzpomínka pro tebe, jestli si tedy ještě pamatuješ, z čeho že jsi dělal ty plameny ... :) \Jen musím zase přijít na to, jak se sem vkládají obrázky sakryš :)
 

DeletedUser6172

Guest
zdravím starého psa, jo přibližně vím, co mi chceš ukázat..plameny byly z hořící ropné plošiny..
 

DeletedUser5002

Guest
Dobrá paměť ;) Je to tak no ;) Ale opravdu bravo že ještě pokračuješ v tom co děláš, byl si jedna z mála věcí, co na tomhle fóru vždycky byli dobré a troufám si říci, standart si si udržel :) Více spokojených hráčů, stále mám a sem tam používám :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj. Mám prosbu, měl sem Erb pro BN, ale už ho nemám, potřebuji nový. Minulí si mi nedělal, takže z gruntu nové. Nápad bych měl nějak pěkně zakomponovat železný trůn z GoT, má i slušné pozadí .Chtěl bych tam jen BN nějak pěkně vložit nad něj či na opěradlo a zvýraznit ho. Když by před ním stála i stráž tak asi nevadí, takový záběr možná taky bude, či před něj položit draka nějakého pěkného :) či draky :) Pokud můžeš pomoci, budu se těšit na nějaký návrh. Nějak ti nemůžu napsat zprávu, nevím proč.
 

DeletedUser9432

Guest
Jé zajda ještě žije, tak to je fajn, vždycky jsem chtěl mít od tebe obrázek na profil, ale myslel jsem, že už to neděláš, ale jak koukám, tak pořád děláš což je fajn .-)
 
Nahoru