• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zajímavé reporty- aneb nestyďme se, pochlubme se.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5002
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Znáte takové to nutkání, když něco chcete moc udělat, ale nevíte, zda to vyjde nebo ne?
Tak dneska jsem měl takové nutkání. Když se podívám do historie svých útoků, nenajdu za posledních 15 útoků snad štěstí v plusu, samí mínus (Na Omikronu je to ještě větší trága) ...., ale dneska jsem si řekl, prostě budu mít štěstí 30%! Sice nebylo 30, ale šlo to a já byl přesvědčen, že mu ty birky dneska lehnou. :) A taky že shořeli na popel :)
 

Přílohy

  • Super report.jpg
    Super report.jpg
    30,6 KB · Zobrazení: 95
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Znáte takové to nutkání, když něco chcete moc udělat, ale nevíte, zda to vyjde nebo ne?
Tak dneska jsem měl takové nutkání. Když se podívám do historie svých útoků, nenajdu za posledních 15 útoků snad štěstí v plusu, samí mínus (Na Omikronu je to ještě větší trága) ...., ale dneska jsem si řekl, prostě budu mít štěstí 30%! Sice nebylo 30, ale šlo to a já byl přesvědčen, že mu ty birky dneska lehnou. :) A taky že shořeli na popel :)
Birky nejsou obyvatelé , navíc mi jsme věděli, že tam jedeš, si myslíš, že ti tam nadáme všechny birémy hned?:) Jinak jsem zaslechla, že máš nějakého věrného zpěváčka v ali, co cvrliká jak vrabec na střeše některým aliancím :) by jsi si je měl pohlídat v ali
 

DeletedUser5002

Guest
Tak s tím počítám, že tam dáte nové, jinak nebudu mít kde zbírat body.
A kdy jsi to zaslechla? Docela ti i věřím, myslím, že někteří by to být mohly, už jsem nad tím bohužel přemýšlel, asi se bude vylučovat, je nás nějak moc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
No zaslechla jsem to včera v noci, jenže jsi spal, tak jsem čekala na dnešek až tu budeš.
 

DeletedUser5002

Guest
Pamatuj, že čert a já nikdy nespí, buď nemám možnost tu být, nebo dělám něco důležitého :) A řekneš mi ještě více?
Ale přesuňme to jinam a zde to prosím někdo promažte ...
 

DeletedUser5002

Guest
To jsou řeči ... já pozdě věděl že to poslal, sice je nováček, ale snaží se, vy jste "zkušení" jak sami říkáte a hrajete prd, ale že tu tu budete tímto ohánět a obhajovat ... musíte být opravdu silná a sebevědomá aliance ...

Je jen naše dobrosrdečnost, že ten hráč ještě je a má město ... tak ticho, nebo mé laskavé srdce vezme za své.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10159

Guest
ách to je ale nuda chyběl jsem dva dny a ono jse tu nic moc neděje
 

DeletedUser

Guest
oafr8Hm.png
 

DeletedUser9384

Guest
Tak tomuto rikam zoufalost))


Kód:
[font=Courier New][b](30.03.2014 03:37) Město AlNilam (hráče makaveli I.) útočí na město Město hráče Válečník32[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Attacker[/b]: [b]AlNilam[/b] [b]makaveli I.[/b] [b]Seekers[/b] Morálka: 100 % [color=#b50307]Štěstí: -30 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fA2.C2.G2.A1.D1.F1_37_5.png[/img]
   60    15     1   100   173   225 
[color=#b50307]   59    15     1   100   173   225 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Defender[/b]: [b]Sarx 11a[/b] [b]Mladepole[/b] [b]Lama All Stars[/b] Městské hradby: 20 (-0) Noční bonus: +100 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fB2.E2.A1.C1.D1.F1_37_5.png[/img]
  480   104   445   577    90   138 
[color=#b50307]    1     0     0     1     0     0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nezískal jsi žádné suroviny.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Losses[/b]
   113500   155975   152050     1906        0 [b]Attacker[/b]
      920      700      255        9        0 [b]Defender[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.5 created by Potusek[/font]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10646

Guest
Tak tomuto rikam zoufalost))

[report]1f2289c42a1d3a1ffa0b5ca8d4069190[/report]

paráda to info vo tý kolonizaci sem ti snad já nepsal? :) jedna slovenská bába povídala že vraj pro vás špehuju :cool:
ale pro toho mojmíra mě to bavilo víc ten má aspon koul..e :) počítám že tuhle story vymyslel někdo od vás :) ale proč ne... já sem pro každý vtípek po ránu :) i když hloupej ;-)
 

DeletedUser10159

Guest
to jsem nějak ani nepochopil pozemní jednotky bojovaly proti nic a vyhrálo nic proti gardě vojáků
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru