• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zajímavé reporty- aneb nestyďme se, pochlubme se.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5002
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8956

Guest
Nazdar :) Co si nepochopil? :) Ty pozemní jednotky v transportkách prostě neprojely přes birémy :) Taky bych chtěl takového nepřítele :D
 

DeletedUser9905

Guest
Pár povedených :)

m4AOgs3.png

X3wGbNR.png
 

DeletedUser

Guest
Znáte takové to nutkání, když něco chcete moc udělat, ale nevíte, zda to vyjde nebo ne?
Tak dneska jsem měl takové nutkání. Když se podívám do historie svých útoků, nenajdu za posledních 15 útoků snad štěstí v plusu, samí mínus (Na Omikronu je to ještě větší trága) ...., ale dneska jsem si řekl, prostě budu mít štěstí 30%! Sice nebylo 30, ale šlo to a já byl přesvědčen, že mu ty birky dneska lehnou. :) A taky že shořeli na popel :)

To nutkání by bylo ale čím se dá chlubit když má někdo 3 000 bodů a 1 vesku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru