• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zaklínací kruh 2021

už ted lituji všechny nepřatele ,kteří si ty odmeny vyžerou :DDDDDD.... loni jsem měl 20 prořezu z toho :DDDD

snad jste ty odměny nepředělali :DDD at můžu rozbít naposledy prasátko zde :DDDDD
 

Thasoss

Grepolis tým
Jaké odměny se ti zdají příliš silné a jaké bys tam viděl raději? Uveď prosím příklady.
 
Ten event by měl trvat ve stejném poměru k rychlosti světa. Rychlejší svět, tak ať rychleji skončí. Ty odměny strašně ovlivňují hru. Kdejakej vandrák, co by normálně ani nevyjel teď lítá. Jestli jsou odměny násobeny rychlostí světa tak by ten event aspoň nemusel trvat tak dlouho
 
jj vandrak Devík má třetí prořez na 128 k za 5 dní :D ... a poctivě plní :DDD


ku všeobecné radosti celeho lidstva a uskupení pštrosů :DDDDD
 
Hraju Nysa tak to uvedu jako příklad. Jako nejvíc nevyvážená odměna je podle mě Erínye posílení, po dobu 3 hodin dostanu každou hodinu 12 Erinek ( celkem 1890 populace ). Celkem mě to stojí 3 lebky kyklopa což je 270 zlata. Za 500kč mám 4k zlata, takže si to můžu koupit celkem 14,8x a dostanu 676 Erinek, pokud mám Démokrita tak to bude mnohem víc. K tomu postavím 40 katapultů na každou vlnu, zapnu božskou bitevní strategii, a točím to do aleluja. Když to srovnám třeba s posílením Pegasů stejné úrovně tak dostanu za stejnou cenu 270 zlata Pegase v celkové hodnotě 720 obyvatel. Dá se říct že to je ještě ok, protože Pegas bude mít hradby a bonus mu to zvětší ale možná bych zvážil mu dát třeba o 150-200 obyvatel víc. Co se týče Erinek tak ten bonus sám o sobě není špatnej, možná bych dal celkem místo 36 pouze 32-34 ale co je zásadní je ta doba posílení, když bychom to zvedli ze 3 hodin na 9 třeba, tak pak neotočím 140 erinek za den ale třeba jenom 40-50. To samé by se dalo aplikovat na ostatní božské jednotky. Všechny klasické jednotky jsou podle mě v pořádku, bonusy na obranu a útok také, jen ty božské jednotky mi ( tady si vyberte podle toho jestli zlatíte nebo ne) kazí/zlepšují zážitek ze hry. Samozřejmě hra musí vydělávat, proto ty odměny musí být zajímavé abych si je chtěl koupit a tady se to opravdu povedlo ale není to vůbec vyvážené, možná zvýšení těch časů by mohlo stačit, nevím. Celkově event hodnotím negativně, jsem rád že se děje něco navíc ale to je asi tak všechno.
 
Nahoru