• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zaklínací kruh

DeletedUser12642

Guest
Juhůůů další event, co vypustí další hromadu letek, aby to hráčům otrávilo hru a nechtěli dobývat. Skvělá věc :D
 
Událost OK, už jsme si zvykli...
Ale myslím, že s efektem „Witch's Wisdom“ už to fakt přeháníte... pokud doteď měl normální (v eventu nezlatící, příp. lehce zlatící) člověk šanci vyhrát v denním žebříčku, teď už ta možnost absolutně padá, pokud si nekoupí tuhle věc (a nečekám, že to bude stát pade...). Tento krok jasně potvrzuje, že z Grepolis se stává hra pay-to-win...
Hlavně, že se hra neustále mění, aby "přilákala nováčky a zároveň si udržela stálé hráče", ale pak se to zazdí takovouhle věcí...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12305

Guest
To fakt ne, třeba mě by taková věc ve snu nenapadla :D
 
podle mě je to dobrá "událost".
je to jasné, jednoduše ovladatelné. tuhle kotlíkovou akci mám určitě nejraději.

- nemám rád kalendář ani kolo štěstí. ta mapa s bojišti je taky nuda.

hned jak se zveřejní kompletní seznam receptů někde na foru tak si jasně každý koupí co potřebuje a nemusí spoléhat na náhodu, postup přes nesmysly a pod. takže aby nezněla pouze kritika = díky za kotlík :).
 
Já netvrdím, že ta událost je špatná...naopak :) souhlasím s tebou... jen jsem si dovolil vyjádřit svůj (a nejen svůj) názor na tu podivnou inovaci...ale co, blíží se nám Vánoce a v Německu je draho :D :D
 
A zase event bez gryfů
smiley_emoticons_frown.gif
 
Kotlík ještě celkem de. Tam si aspoň můžeš vybrat odměny sám, když na to máš ingredience. Spíš to kolo štěstí je k vzteku. Tam mi věčně padají totální zbytečnosti :D No, každopádně bych si asi měla udělat místo v inventáři
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5497

Guest
Event je super, jinak souhlasím s lukynem, že tím bonusem za nákup zlatek je pro nezlatící hráče prakticky nemožné denní žebříček vyhrát. Jen další tah soudruhů z NDR jak z lidí dostat více peněz, ale tak co už, vydělávat se musí tak jsem jim tu stovku poslal, abych ten bonus měl :D

Jinak bych prosil o zařazení posílení Gryfů do seznamu odměň v příštích eventech, to by určitě spousta hráčů uvítala místo mnoha zbytečných odměn, které tam jsou viz suroviny atd, takové věci si nikdo normální dobrovolně nekoupí.
 
podle jakého klíče přichází hráčům zdvojnásobení odměn v eventu? ptám se proto, že někteří v ali oznámení dostali, jiní ne... já mezi nimi:(((
 

DeletedUser12305

Guest
To ti bohužel nepovím, ani mně žádné oznámení nedorazilo :/ Ale dvojnásobek funguje i tak.
 
Nahoru