• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

No, tak jsem se nad diskuzí ohledně zrady na nyse celkem pobavila :D @Ztýneček k tématu zrady by ses už raději vyjadřovat neměl, lamy tam nebyli jediná ali, kterou jsi podrazil :) Lamám se přestalo dařit, tak podraz a šup do Rytířů :) Rytířům se přestalo dařit, tak šup další podraz a předávat města Pohodářům... Jo to ti tam šlo :) Ale tak o tobě už je celkem známý, že když se ali nedaří, tak ji podrazíš :)
 
Já bych se neměl vyjadřovat? Naopak, vyjádřím se velice rád. Lamám se dařilo? Třeba ano, byl to začátek, sám sem v tu chvíli měl jen pár měst :)
A kdy se prosím tě dařilo rytířům? Aliance bez vedení a aktivity, hrálo tam pár hráčů, veškeré akce se odvíjely od furt těch samých hráčů. Držel jsem vám tam frontu na několika stranách a když mi došla trpělivost, tak jsem jednoduše skončil. To že jste nebyli schopní ani přebrat města není moje chyba. Lepší skončit, než tam poslouchat hysterické výjevy od některých osob :D
 
Já bych se neměl vyjadřovat? Naopak, vyjádřím se velice rád. Lamám se dařilo? Třeba ano, byl to začátek, sám sem v tu chvíli měl jen pár měst :)
A kdy se prosím tě dařilo rytířům? Aliance bez vedení a aktivity, hrálo tam pár hráčů, veškeré akce se odvíjely od furt těch samých hráčů. Držel jsem vám tam frontu na několika stranách a když mi došla trpělivost, tak jsem jednoduše skončil. To že jste nebyli schopní ani přebrat města není moje chyba. Lepší skončit, než tam poslouchat hysterické výjevy od některých osob :D
čekám jak se vyjádříš k těm věcem, které jsi napsal a já je označil jako lži i s odůvodněními o.o
 
Jojo výmluvy :D Dokud jsem ti tam držel alianci, aby něco aspoň uhrála, tak si povídala jinak :D
Celkem úsměvný tu být osočován od někoho, kdo tam hrál za více účtů.
 
Ok
1. "Proč asi to samé udělali ty další aliance? Protože jednoduše musí zareagovat, aby aspoň něco zkusili uhrát."

Vzhledem k tomu, že ty aliance byly vytvořeny hned na začátku (první den), tak je velmi nepravděpodobné, že to bylo kvůli nám.


2. "Vykašlal sem se na to, protože jsem se na to jednoduše vykašlal a přestal hrát. Že bych od vás na Dimale dostal poraženo? :D Dokud jsem se tam bránil, tak jste mi nebyli schopní vzít město"

Tu jsi bránil velmi zuřivě Zobrazit přílohu uživatele 2771
Je však pravda, že tvé fragilní ego nevydrží moc dlouho a po neúspěchu jsi to raději zabalil, aby ses asi tolik nemusel stydět :)
Zobrazit přílohu uživatele 2772
Nebo jsi spíš večer předtím někdě pobyl a nebyl u Grepu a my tě vyhmátl a vykašlal ses na to až potom. To je však pouze má domněnka. Jistotou však zůstává, že jsi o města začal přicházet už předtím :)


3. + 4. "Podrazil? Odejít od vás do jiné aliance na začátku světa je podraz? Když jsem vám dokonce předal města?"

Nebylo to na začátku světa a města jsi též nepředal.
To mohu dokázat zpětně už jen asi tímto
Zobrazit přílohu uživatele 2773
V nočáku už bereš nějaké naše.
A v následující akci už bereme my
Zobrazit přílohu uživatele 2774
Žádné výměny vážně nebyly :p

Btw -> Je to po měsíci. To už fakt není "start" světa

Asi tolik k těm bludům co jsi tu říkal.

P.S. ke zradě jsem se už vyjadřoval a bavil se o tom - i v reálu - s lidmi, kteří o tom mají co mluvit. Ty jsi jen náhodný baloun, kterého se to netýká.

P.S.S. doufám, že Ostrava hotel byl banger
1. Tady asi nemá cenu se ani vyjadřovat, jelikož to je furt ta samá pohádka. Na každém světě hraješ na počet hráčů.

2. Bránil jsem se, dokud to nějak šlo, následně jsem se na to logicky vysral a neztrácel čas na světě, který pro mě neměl žádný význam. Což můžeš vidět i u té ztráty měst, prvně po jednom a následně zbytek, jelikož jsem se o to už nezajímal.

3. + 4. Furt je to začátek světa, svět se teprve rozjížděl, sám jsem v tu chvíli měl jen pár měst. Ty města o které jsem přišel ve stejný den, tak jsem nebránil a nechával jsem je vám, jelikož to bylo vaše území.

5. Mě se ta zrada netýká? Tak nějak mě tady osočuješ ze zrady a následně uděláš daleko horší věc, takže se mě to docela dost týká, jelikož kážeš vodu a piješ víno. Kor když jsem na tom světě hrál taky.

Takže asi takhle k tomuto.
 
Jojo výmluvy :D Dokud jsem ti tam držel alianci, aby něco aspoň uhrála, tak si povídala jinak :D
Celkem úsměvný tu být osočován od někoho, kdo tam hrál za více účtů.
Já tam hrála za více účtů? :D Za jaké? :D
Alianci tam táhl Achy, než mu z Orophera rupla cévka :D Ty jsi držel frontu společně se mnou a pár dalšími :) Kolikrát jsme seděli na disu celou noc aby jsme ráno mohli jet akci :) Tak tu nedělej hrdinu, že jsi byl jediný, kdo to tam držel :)
A mimochodem, když jsem po Achyho skratu ali převzala, tak si vedla dobře, dokud se Pohodáři neotočili proti nám. A když jsem pak po tobě chtěla pomoc, co jsi udělal hm? Přesvědčil jsi další hráče ať se trhnou s tebou a ali jsi prakticky rozložil, čímž jsi Pohodářům dal free win :) My raději padli v boji než aby jsme zradili vše, za co jsme bojovali :)
 
Nahoru