• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Říká někdo kdo se na Rhammu nabodoval s Akureiri aby jste byli 1. a 2. v žebříčku :) neboj vím to chudáci ti hráči kteří vás celou dobu tahali bez kterých by jste ten svět nikdy nevyhráli
Od 1/3 světa jsem byl první a dodržel jsem to až do konce ;) nabodoval jsem se na konci proto, protože mi spoluhráč chtěl to první místo vzít taky nabodováním :p takže top1 útočník a někdo mě tahal :eek:

Tak to je váš příklad ne můj já útočím na nepřátele takže u mě ten žebříček ukazuje že jsem dobrej ale máš pravdu že třeba u vašich hráčů jako je ChelsanLuke nebo Akureiri a mohl bych pokračovat to směrodatný není když neumí nic jiného než se bodovat navzájem:)
Že seš dobrej xddddddddddddddddd
 
Na co hledat info o absolutně bezvýznamný alianci která je dobrá jen když ji potahá nějakej dobrej hráč na Nyse vás asi nikdo nepotahal co? Protože když se kouknu na světy co jste vyhráli tak je mi jasný díky komu a nikdy to nebyl stálý člen aliance :)
Aneb když nejlepší alianci na Vzpouře musí tahat nejlepší hráči z Dobyvka :)
 
Na co hledat info o absolutně bezvýznamný alianci která je dobrá jen když ji potahá nějakej dobrej hráč na Nyse vás asi nikdo nepotahal co? Protože když se kouknu na světy co jste vyhráli tak je mi jasný díky komu a nikdy to nebyl stálý člen aliance :)
Info o mě, ne o ali, ale je vidět, že IQ tajícího sněhuláka jsem Ti přiřadila dobře. Bezvýznamná jen proto, že v ní nejsi? Radši v, pro Tebe, "bezvýznamné" ali než s Tebou, vím, s jakými lidmi hraju :cool:
 
Kdyby jsi to pochopil, tak třeba máš nějakou trvalou partu lidí, se kterými hraješ. Asi jsi nepochopil. Smutné
kolik stálých aliancí máš ty?

Co sem cpete stále aliance? Radši budu hrát solo, než být členem lamek.
To že někdo má stálou alianci, neodůvodňuje fakt, že na každém světě hrajete na šílený počet hráčů.
Když to někdo udělal naposledy proti vám - nysa rytíři a pohoda, tak byl reset.
( nepocitam ty noname aliance, ktere se tvori na kazdem svete, to neni konkurence :D )
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Co sem cpete stále aliance? Radši budu hrát solo, než být členem lamek.
To že někdo má stálou alianci, neodůvodňuje fakt, že na každém světě hrajete na šílený počet hráčů.
Když to někdo udělal naposledy proti vám - nysa rytíři a pohoda, tak byl reset.
( nepocitam ty noname aliance, ktere se tvori na kazdem svete, to neni konkurence :D )
Že jsem tě sólo neviděla :rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
On nechápe nic Simčo. To je ztracený případ tohle
smiley-emoticons-lol.gif
 
Nahoru