• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Viděl jsi že bych hrál na nějakým dobyvku špatně? Myslím že ty čísla ukazují něco jinýho nemyslíš? :)
Hej, Abdéra, bol to jeden z dôvodov prečo sme tam prehrali :)
Čo sa týka Golgi, do 21.2. si obýval krásnu 86. priečku s ani nie 10 000 BB po 14 dňoch hrania rýchlosti 5... potom si sa nechal nabodovať 52k BB v obrane, začal si zlatiť dookola olky ako zmyslov zbavený a pomocou ďalších troch bodovačiek si sa prepracoval až top40 pozíciu.

Ja sa ti nesmejem, ja osobne som horší hráč ako všetci čo sa do tejto diskusie zapojili (vrátane Thassosa), ale práve preto sa nerozdrapujem na fóre v situácii, keď jediné čo sa patrí je zložiť klobúk a pogratulovať Lama Teamu a @koudet2 k ďalšej výhre :)
 
Počkat myslíš jakože co se týče dobyvka? Protože to byla jen Abdéra a to pokud vím se na tom vítězství podílel jen protože ho před divy ta Ali vzala takže asi tak
Dovolím si tě poupravit.
ne "ta" ali,ale Psycho pacienti....Jen ti praví psycho pacienti,ne ta skvadra co jste složili na golgi.
Byli jsme rozhodně méne ubrečení a kvalitou trošku jinde..
Ted by jste se spíš měli jmenovat "psycho pacouškové". :D
 
Hej, Abdéra, bol to jeden z dôvodov prečo sme tam prehrali :)
Čo sa týka Golgi, do 21.2. si obýval krásnu 86. priečku s ani nie 10 000 BB po 14 dňoch hrania rýchlosti 5... potom si sa nechal nabodovať 52k BB v obrane, začal si zlatiť dookola olky ako zmyslov zbavený a pomocou ďalších troch bodovačiek si sa prepracoval až top40 pozíciu.

Ja sa ti nesmejem, ja osobne som horší hráč ako všetci čo sa do tejto diskusie zapojili (vrátane Thassosa), ale práve preto sa nerozdrapujem na fóre v situácii, keď jediné čo sa patrí je zložiť klobúk a pogratulovať Lama Teamu a @koudet2 k ďalšej výhre :)
Já se nechal nabodovat ajo proto mi od 20.2. neustále rostou bb v útoku a do 13.3. jsem měl v obraně pouze 13k bb a zlatil jsem olky pouze jeden den a hned zlatim jak smyslu zbavený pěkný :)
 
od koho tie body asi tak beres ked beres mesta od svojich? zaujimave ze si stale opustil spojko v den ked ti bb narastli.. ale to bude fakt asi len nahoda :eek:
 

Přílohy

  • klaun3.PNG
    klaun3.PNG
    17,9 KB · Zobrazení: 20
Mě zajímá, s jakou aliancí by Trhač šel roztrhat jinou alianci na dobku... S tou parodií, se kterou hraje na Golgi? Jako pravda, pokud by zase sehnali dalších 70 lidí do spojka proti 20 lidem, tak by to mohlo být i skoro vyrovnané. Moc nechápu, proč tu Trhač má tak silné řeči, když na Golgi dělá míň jak nic :rolleyes:
 
smiley-emoticons-popcorn-essen.gif
 
Nahoru