• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Thasoss

Grepolis tým
Tady máte prostor pro veškeré postřehy ze světa Dimalé.

Půjdete hrát? A s kým? Pokud zatím nevíte, možná tu najdete svého parťáka do zbraně? :cool:
 
Snížení limitu počtu členů v alianci je dobrým krokem, ale ne na tomto světě. Lidi tady čekají na vzpouru v podstatě od srpna a to i větší party. Navíc skrze zakončení by mi dávalo větší smysl to hodit třeba na takovou dominanci. U divů se to moc řešit nemusí a korunky si mezi sebou těch několik aliancí v rámci jednoho vedení, předá.
 
Ten limit členů je zajímavý, ale jak už tu zmínili ostatní, na vzpouru a rychlý divy mi to nepřijde vhodný. U dominance by to byla pěkná výzva. Nedokážu si ale představit sypat divy v 15 lidech jen po 100 dnech hraní, to se bude sypat hrozně dlouho.
 
vedení už fakt zmagořilo 15 členů aliance je fakt výsměch a ukázka vaší inteligence *nevhodný slovník* na vše a pak vymyslíte takovou kravinu radši už běžte do víte kam nechci být sprostý
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ten limit členů je zajímavý, ale jak už tu zmínili ostatní, na vzpouru a rychlý divy mi to nepřijde vhodný. U dominance by to byla pěkná výzva. Nedokážu si ale představit sypat divy v 15 lidech jen po 100 dnech hraní, to se bude sypat hrozně dlouho.
Dlouhodobě dostáváme zpětnou vazbu, že se éra zakončení spouští až v momentu, kdy jsou karty rozdané, a stvrzení vítězství je jen otravnou formalitou. Tento formát nastavení snad umožní, aby výstavba divů světa promluvila do hry více a nebylo již od prvních hodin výstavby divů jasné, kdo nakonec zvítězí.
 
Teď bude otravné posílat akorát surky extrémně dlouho xD Stejně se už nebojuje, když začnou divy.

A divy se většinou rozhodují přes zničení nepřátelského území. Né přes sypání surek. Takže tahle změna je celkem irelevantní no.

Stejně je ten limit k ničemu takto nízký. Málokdo tam bude hrát doopravdy v 15 lidech... A pokud ano, tak to budou mít vážně dost těžké. Jen vůbec sehnat 7 ostrovů, aby mohli divy udělat. Natož, že by si měli obsadit malé ostrůvky v okolí. Nereálné za 3 měsíce pomalu pro tak nízký počet.
 
Naposledy upraveno:
Blbost na takovém nastavení dát limit 15 lidí v allianci ,nikomu se nebude chtít 3 měsíce sypat nudně surky do divů .... To by mě zajímalo od koho máš zpětnou vazbu,protože se vsadím že min 80% lidí se tohle nastavení limitu alliance nelíbí.
 
No řešili jsme to dost létě a je možné, že se tam brzy vydáme, protože ty srandy poslední dobou tady za to nestojí + na SK vážně pouští celkem hezké světy a Endre mi povídal, že jsou i poměrně aktivní
 
Na moje prekvapenie keď som porovnával počet hráčov čo vznikly dva nove svety CZ aj SK tak na CZ sa prihlásilo aktívnych cca 400 hráčov a na SK bolo cez 500
A hlavne aktivita aj boje super vetsinov to je 1v1 tam a + pakty DONY
Tam to bolo 1v1v1, 3 Ally boli a nikto z nikým nemal DON ani pakt 3 aliancie sme sa navzájom útočili.
 
Dlouhodobě dostáváme zpětnou vazbu, že se éra zakončení spouští až v momentu, kdy jsou karty rozdané, a stvrzení vítězství je jen otravnou formalitou. Tento formát nastavení snad umožní, aby výstavba divů světa promluvila do hry více a nebylo již od prvních hodin výstavby divů jasné, kdo nakonec zvítězí.
To co pises je pravda, ale pokud se dalo jen 15 clenu, tak rychle zakonceni je podle me nesmysl.
Za, tak kratkou dobu si myslim, ze neni mozne mit pripravenych 7 ostrovu pro divy.
Pokud jste dostavali od hracu , ze chteji malou alianci, divy a rychle ukonceni , tak to asi nebylo mysleno vazne a preci jen vyvojari maji za ty roky s grepem zkusenosti a meli by poznat, kdy si hraci delaji srandu.
Ale asi se s tim, ted uz nic neda delat, tak se nechame prekvapit, jak to nakonec dopadne.
 
Nahoru