• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

Tak u teba mám záruku že sa urazíš za najmenšiu blbosť a tvoj gameplay je krčiť sa na fronte za TRPOM 500 RTL na vyhranom svete /pozdravujem Rhammus/, čiže je mi jasné že si nenecháš ujsť príležitosť sa sem vyplakať :) čudoval som sa že ti to toľko trvalo. Fakt že sa opúšťaš nad tým čo si niekto iný napíše do profilu je tohto krásnou ilustráciou.

Fakt nechcem aby sa to tu zvrtlo do nezmyselného urážania. Nemá to zmysel, najmä keď si polovicu viet musíte googliť v slovníku synonymických slov alebo ich rovno nepochopíte.

Díky, vážim si to. Opätoval by som kompliment, ale nechcem byť za klamára, keď už tu to slovko tak často hádžete.

Adminovi sa ospravedlňujem za double-post, pokojne to môžete premazať, už to nemá prakticky žiadnu pridanú hodnotu, podobne ako existencia Koťátok na svete Emporion.

Jediná zmysluplná rubrika tu je pochvala súperom, za mňa by som určite vyzdvihol hráčov @StuCaz - veľmi fajn oponent a snaživý, bola to sranda. Hoci sme priamo neinteragovali, prostredníctvom stara som mal príležitosť zistiť, že jeho mentalita pohoďáka a akčného bojovníka je nákazlivá.
Z českých súperov vyberám hráča Soki282, veľmi fajn, relaxovaný a šikovný hráč, ktorý aj s malým množstvom času/priestoru hrá vysoko nadpriemerne. Je spoľahlivý spoluhráč, čestný súper a všeobecne bez ohľadu na to na akej strane barikády je, vždy je radosť ho vidieť hrať :)
Good game

Se you maybe in some other server (next step is a German server for me i think)
 
seale, ale já psal o té jedné akci.. kde to bylo 6-7 měst .. což mám pravdu, ukázal jsi statistiku celého týdne.. :d kterou jsem ještě jednou opět pro tebe vyzdvihnul :)

a ještě jednou a naposledy - chápeš, že já jsem sem nepřišel vyhrát, nebo cokoliv jiného ? :D ani jsem neměl pořádně čas klikat, proč bych z toho měl být zklamaný ?

já jsem právě nadšenej.. že jsem poznal nový kluky a děvčaty, které jsem před tím neznal.. a jsou to kvalitní hráči, až mě to velmi mile překvapilo .. dobrá přiznám se.. byl to i takovej menší nábor na další světy.. ale o tom zas jindy :O)
 
Congratulations to the winners!
I can say that I had enough fun, even if I am one of the few who considers Grepolis a war game...... That said, the numbers of my ally speak clearly, only 3 polis lost, what can I say, congratulations to my players must be made ....
That said for me the real winners are the Neználci, they deserve the victory for being the only alliance with a serious front, so congratulations to them. p.s., @stargazers I would need the number of your pusher.. I think it sells very good stuff :)

have a nice summer
 
(Flasktools, if google translate fails you here feel free to message me so that I can explain it better, just poking a little fun your way but nothing mean spirited :) )
Using google translate needs two tabs, too much effort for me.
Kámo toľko zbytočného textu miesto toho aby si povedal: "nerozumiem o čom je táto hra a tak si prispôsobujem realitu aby sa moje ego necítilo zranené prehrou"

Doslova tieto výlevy sú ekvivalent hry v šachu ktorú prehráš ale cítiš sa ako hrdina lebo si zobral viac pešiakov kráľovnou. To že impact tejto štatistiky na hru je marginálny ťa netrápi, ja som lepší, ja som víťaz, vy ste nuly. Geniálna mentalita, veľmi zdravá pre Teba, ľudí okolo teba aj komunitu.

I love losing at chess, but everyone has to play chess. There is no diplomacy, there is no destroying own pieces to produce new ones. This way of playing, for me, is horrible. We don't play in Italy because many alliance use this way and they prefer this to playing war, only war. Attack, defense, we don't want make other.

For the rest, I am on vacation from June to September, my alliance knows that I prefer lose that win. My holiday starts before... maybe tomorrow. For me, now, is the time of the travel... without phone. I need only nature and sea... and a bike.

Yesterday I said goodbye to co-workers and my guys and girls and, now, I can go.

If you want to play with us here or on other servers, you need to talk to @zingaro.
 
Taky přijdu poslední 2 měsíce na server, kde už vítězná ali se chystá na endgame a neútočí, budu zlatit offky a event, abych měl perma prozírku, že mi to zaplatí dvou měsíční nájem a pak budu frajeřit na fóru, jak jsem 6. útočník a druhá ali jsou noobáci. WP prachu, WP.
 
Nahoru