• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Ztýne ty radši buď ticho tvoje názory nikoho nezajímají už jsem pochopil proč s tebou nikdo nikde nechce hrát a radši ti hráči pak dávají reset než hrát s tebou :)
Očividně tě můj názor zajímá, když se k tomu vyjadřuješ :D
Ten Ztýn je tady aktivnější než ve hře
Přesně tak a stále jsem na hře 10x aktivnější než ty ikdyž to už nějakou dobu neklikám. :D

Možná už ti došlo, proč s tebou nehodlám heraklovat, když mi o to neustále píšeš.
Jednak by to nemělo smysl, protože ty letky neumíš využít a stejně si je necháš sestřelit mezitím co se do mě za tu stejnou věc se***. :D
 
Očividně tě můj názor zajímá, když se k tomu vyjadřuješ :D

Přesně tak a stále jsem na hře 10x aktivnější než ty ikdyž to už nějakou dobu neklikám. :D

Možná už ti došlo, proč s tebou nehodlám heraklovat, když mi o to neustále píšeš.
Jednak by to nemělo smysl, protože ty letky neumíš využít a stejně si je necháš sestřelit mezitím co se do mě za tu stejnou věc se***. :D
Sestřelili mi letky 2x tebe čistí každej den takže bejt tebou radši buď ticho a nevyjadřuj se a to že jsem chtěl no chtěl ale když tě každej den čistí stejně by to nemělo význam heraklovat s tebou
 
Sestřelili mi letky 2x tebe čistí každej den takže bejt tebou radši buď ticho a nevyjadřuj se a to že jsem chtěl no chtěl ale když tě každej den čistí stejně by to nemělo význam heraklovat s tebou
Proč se teda do někoho s**** když jsi sám lopata, která když hraje aktivně, tak si nechá sestřelit letky? :D

Furt si neuvědomuješ rozdíl mezi námi. Nemusím být ani z poloviny aktivní, abych byl daleko platnější jako ty.
O čem svědčí tvých 59 měst od začátku světa.


Jo a raději si začni ověřovat informace, budeš pak akorát za idiota.
 

Thasoss

Grepolis tým
A vidím, že Hatchies už má přes 150 měst. :eek: Přitom několik dní sepisuju, že u řady ocenění již nelze dosáhnout nejvyšší úrovně, a navrhuju úpravu podmínek. Mj. v případě ocenění Chléb a hry, kde je nejvyšší úroveň podmíněna kulturou lvl 150. Holt budu muset napsat, že dosáhnout toho skoro nelze. :p
 
A vidím, že Hatchies už má přes 150 měst. :eek: Přitom několik dní sepisuju, že u řady ocenění již nelze dosáhnout nejvyšší úrovně, a navrhuju úpravu podmínek. Mj. v případě ocenění Chléb a hry, kde je nejvyšší úroveň podmíněna kulturou lvl 150. Holt budu muset napsat, že dosáhnout toho skoro nelze. :p
On použývá hacki, já to vyděl. On si gyvnul 1.000.000 goldů. To se mu to pak hraje.
 
Tak už zítra. :cool: Hodně štěstí všem aliancím při plnění cílů, které si stanovily!

No jo, bude to zajímavé. Hlavně strategie Pacientů... Rozdělit slabou alianci na dvě ještě slabší je za mě top. Jsem zvědav, jak mají v plánu na 10. level nasypat 119 mil surek od každé s cca 900 městy, z toho 1/3 je neaktivní a další 1/3 na skále :D
 
Nahoru