• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Zemedelske vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vylepsovani zemedelek
Dosavadni vylepsovani vesnic neprinasi moc atraktivnich veci a ve fazi, kdy uz ma hrac vice mest si radej surky preposle mezi mesty nez je cpat do upgradu vesnic.
Kdyby se ale s urovni vesnic treba zlepsoval kurz obchodu, mnozstvi surek na obchodovani atp. , urco bych nejake surky do upgradu postupne investoval.

Aktualne mam 5 mest absolutne nema smysl upgradovat vesnice jen kvuli par desitkam surek pri "Pozadovani"
 

DeletedUser5504

Guest
Zřejmě jsem asi podivín;) Já mám měst podstatně mnohem více a taky mi to stačí. Víš vesnice vylepšovat jak ty říkáš já to spíš říkám v ohledu zvyšování síly. Bohužel pro tvojí smůlu si můžeš vydělat asi 200 000 surovin denně, samozřejmě když to umíš.:) A myslím že tolik surovin bohatě stačí na počet tvých měst.;)
 

DeletedUser

Guest
zřejmě jsem trapák, ale nešel by ten návrh upravit do souladu s pravidly pro návrhy?
 

DeletedUser5504

Guest
Sultane oprav to. A ty že seš trapák? Nene ty jsi nejlepší hlavní moderátor ze všech fór;) Jsi krutý a to se mi líbí.
 

DeletedUser7287

Guest
Zřejmě jsem asi podivín;) Já mám měst podstatně mnohem více a taky mi to stačí. Víš vesnice vylepšovat jak ty říkáš já to spíš říkám v ohledu zvyšování síly. Bohužel pro tvojí smůlu si můžeš vydělat asi 200 000 surovin denně, samozřejmě když to umíš.:) A myslím že tolik surovin bohatě stačí na počet tvých měst.;)

To co popisuješ je zřejmě na verzi 1.0 ne? Protože na verzi 2.0 bych tě chtěl s těmi 200.000 při pěti městech klidně na 5ti různých ostrovech vidět. Klikám jak magor a víc jak 12k na město za den jsem nikdy neudělal.

A opravdu se nevyplatí vesnice na verzi 2.0 vylepšovat na více jak 3 max 4 level protože pátý level stojí 72.000 surovin a zvedne se ti výtěžnost za pět minut o 2 suroviny ze 16 na 18, pokud je tento model platný i dále tak nejvyšší výtěžnost bude 20 surovin za 5 minut ale investice do toho by byla dalších 150.000 surovin což se ti nikdy nemůže ani zdaleka vrátit.
 

DeletedUser

Guest
vytvoř to znovu podle pravidel a pak se muže vesele kecat a debatovat:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru