• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

ZEUS - Blesk - Akademie - Výzkum

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5651
  • Vytvořeno

DeletedUser5651

Guest
Ahoj mám dotaz.
Jelikož byl na mě nedávno použit Blesk, co mi snížil Akademii, začalo mi vrtat hlavou, jak je to pak s dosaženejma výzkumama.
Uvedu příklad:
Mám Akademii na lvl 28 (tzn. že už můžu na normálnim světě dělat ty poslední nejnáročnější výzkumy, jako například (Dobývání/Vzpoura, Beranidlo,...)
Jak by to bylo, kdybych měl vyzkoumány tyto výzkumy ,a byl na mě použit blesk, co by mi snížil akademii na lvl 27.
Přišel bych o ty výzkumy ,nebo ne?
Děkuji za odpověď.
 

Thasoss

Grepolis tým
Snížením úrovně akademie již vyzkoumané výzkumy neztratíš, ale pokud by jsi ještě něco chtěl později dozkoumávat, musel by jsi jí opět dostavět.
 

DeletedUser5651

Guest
ok, díky
takže ve výsledku, když už mám vše potřebné vyzkoumané, tak mi to naopak pomůže, protože získám pro město víc popky na vojáky, že?
A kdyby na mě náhodou nikdo blesky neposílal, nechá se to tak praktikovat i s bouránim Akademie?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, platí to i pro snížení akademie bouráním :) Tudíž pokud budeš chtít více populace a budeš mít vyzkoumáno vše podle představ, tak klidně můžeš bourat. Já osobně to ale nedělám kvůli slavnostem, protože pokud máš okolo sebe méně bojovné okolí, tak je to kolikrát i ze 70% zdroj KB.
 

DeletedUser8303

Guest
Cauves, potreboval bych navod jak použít řetězový blesk, Dekuju za odpoved
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, tento Rituál stačí aktivovat na jakémkoli městě a z něho seslat blesk na svůj cíl. Tedy v momentně, kdy blesk sesíláš, musíš mít rozkliknuté město, kde je tento Rituál aktivní.
 

DeletedUser

Guest
nechci vám do toho kecat ale bourat nejde ....pokud mate vyzkoumáno
 

Thasoss

Grepolis tým
Nechci ti do toho kecat, ale reaguješ na dotaz téměř dva roky starý... změnilo se to za tu dobu, neboj, o této informaci vím. :grepolis
 

DeletedUser10383

Guest
Je to už sice starý dotaz ale zkusím se i tak ještě zeptat.... Kolikrát mohu použít řetězový blesk na jedno město? Je tam i nějaký časový interval?
 
Nahoru