• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zimní Grepolympiáda

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12305
  • Vytvořeno

DeletedUser12866

Guest
A co mobilní verze nebo mám jít zase přes prohlížeč?

Moc se mi nechce, vždycky se mi to seká můj mobil je hrozně starý

Mohlo by se v další verzi udělat něco
Aby bylo možné plnit tyto eventy,no nevím jestli to už Teda je ale myslím že ne, ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Pro mobilní apliakce není podpora eventu.. Teda na IOS to nemáme, nevím, jak je to u androidu.. Proto jsem dneska naskakoval na prohlížečovou verzi. Ono, na mobilu mi naskočilo, že je event, ale že se mám přihlásit přes www.grepolis.cz (prohlížečová verze)

Jinak by mě zajímalo, proč jak pro ostatní eventy, tak i u tohohle nejsou rozděleny odměny dle "stavebních bodů" ?(tuším 10/25/50/100 tisíc ?) A když to tak řeknu, tak jsou zde odměny jak pro ubohé 10tisíce ?
To jest 1x9 Mantikora ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
A kolik bys těch mantikor chtěl? :) Podívej se na úroveň bonusu, z důvodu udržení rovnováhy se už dobrých půlroku, spíš déle, nevyskytují takové odměny s úrovní vyšší jak 2 a když už, tak jen velice, ale velice zřídka. Základní hodnota pro generátor mant je 1, tzn. na světě s rychlostí 1 a s body pod 10 k máš normálně 1 mantu za hodinu. Stačí znát vzorce, hodnoty... a sedí to. Nemusíš se bát, že by se úroveň hráče najednou na bonusy přestala aplikovat. Zejména, když do téhle části systému nikdo nebabral a když si s tím devs dali onehdá při rebalancu takovou práci...

Co se týče samotného eventu, hodnotím to jako úplný trapas. Vím, že hra se nesnaží být historicky přesná, ale je to prostě na přes držku... asi jako velbloud na sněhu. :) Ale co je horší, tenhle event už tady byl 2x! loni... Ano, já vím, že se komunita ozývala, aby se vrátily do oběhu staré eventy, ale také vím, že proti tomuhle se ozývají hlasy v o nic menším množství. A slibovaná pestřejší škála eventů v nedohlednu. Krom Pandory, která byla po stránce balancu úplný úlet.

Stop Řekům na lyžích!
 

DeletedUser12866

Guest
Hele to třeba já se na ten event, těším obětuji se klidně i přes ten můj zasekakný prohlížeč najedu na ten event, já jsem Grep totiž ještě minulý rok nehrál, měl jsem ještě do půlky velkých prázdnin Nokiu :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru