• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zimní Grepolympia 2021

Nedalo by sa vrátiť späť do eventu birémy? Tie sirény mi prídu dosť zbytočné, a ich využitie sa hľadá ťažko. Na podporu je potreba mať toho istého boha. Sú slabé na útok aj obranu. Jediné na čo sú dobré, je viac pokusov u časovania, ale to si väčšina ľudí prirobí k útoku 5 až 10 sirén..a nie 30. Prípadne ešte ku kolde, ale tam je tiež obmedzené množstvo a väčšina aj tak radšej použije olky prípadne trirémy
 
Nedalo by sa vrátiť späť do eventu birémy? Tie sirény mi prídu dosť zbytočné, a ich využitie sa hľadá ťažko. Na podporu je potreba mať toho istého boha. Sú slabé na útok aj obranu. Jediné na čo sú dobré, je viac pokusov u časovania, ale to si väčšina ľudí prirobí k útoku 5 až 10 sirén..a nie 30. Prípadne ešte ku kolde, ale tam je tiež obmedzené množstvo a väčšina aj tak radšej použije olky prípadne trirémy
Ticho, deffař by to neměl komentovat vůbec
 
Ďakujem ti za názor Úchylánku. Vytlačím si ho, a povesím na stenu, aby som ho mal stále na očiach. Tak isto, ako tvoju fotku od zadu.
 
Naposledy upraveno:
@Achychanek mel by si se trochu krotit uz... Uz treti takovyto scestny koment od tebe za poslednich par dnu. Jeden ti byl vymazan dokonce.
Nevim kolik ti je let ale tyhle tvoje vylevy tady asi svedci o tve mentalni kondici.
 
Ahoj, Vím že ceny v obchodě máte nastaveny rovnoměrně pro všechny světy ale svět Achilles který hraji velmi dlouho má ty ceny dost ale opravdu dost nezajímavé a vůbec nemotivují hráče k hraní natož aby do toho člověk dal nějaké zlaťáky.
Příklad: za 150 vavřínů dostanu 8 Mantikor nebo za 500 vavřínů božská bitevní strategie 80.000 bodů?
Mám více jak 1.000 měst a nejsou to vůbec zajímavé odměny...
 
Nahoru