• Vážení hráči, ve středu 11. prosince proběhne aktualizace hry na verzi 2.278. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zimní Grepolympia

Hra je v dezolatnom stadiu - a my mame vacsi pocet eventov, ako aktualizacii

Momentalne ani PC verzia ani APPka nefunguje tak ako ma, ludia maju problemy s nacitavanim este stale, ci uz bb alebo hrou samotnou.
Rovnako nevidim, ze by sa napravil problem s casovanim, kde vdaka novym jednotkam ukazuje iny cas dopadu ako realne je.
V APPke ked sa snazime verbovat v meste kde je Afrodita, nam poniektorym APPka hned padne - aj po aktualizovanej appke.
A namiesto lepsej hry dostavame horsie a menej balancovane eventy. A my tu stojime a divime sa kam miznu hraci. Caka nas zas zaujimavych 15 dni plnych "letkarov"
 
Kto chce mať dobrú, stabilnú hru bez bugov tak poďte na CZ svet Achilles. Ten svet funguje už veľmi dlho bez problémov. Posledne roky ho obchádzali nové vylepšenia ktoré sa objavovali na iných svetoch. A vďaka tomu sa nemusíme sťažovať na nefunkčnosť hry :) Raz za 100 rokov, po nejakom z pravidelnych updatov, sa síce obaví nejaká malá chybička ale to je hned napravené. Samozrejme Grepolis aplikácia, tak ako pre všetky svety, má svoje nedostatky, ale verím ze to sa bude zlepšovať.

Radi na Achillese privítame nových hráčov, ktorí si radi zahrajú obyčajný svet so starým systémom dobývania
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzhledem k tomu, ze jim zrejme chybi lidske zdroje na pripravu jedinecnych eventu (tohle je neustala recyklace bez spetky inovace), tak nechapu, proc radsi nezavedli nejake tydenni turnaje jako v jinych hrach. Na kazdy tyden vyhlasit jiny cil s tim, ze hrac by dosahoval nejakych osobnich milniku, za ktere by byl odmenovan, a pak by jeste dostal odmeny dle pozice v zebricku celeho sveta.
 
Nahoru