• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti s UNICORNY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8066
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8066

Guest
Ahoj,
všichni, kteří hrajeme tuto hru poctivě je trnem v oku fakt, že je tento svět nastaven tak, že aktivní hráči zaměření na ofenzivní hru jsou biti zvoleným herním systémem nebo používáním různých herních podpor.

Nemá cenu rozebírat co asi všichni vědí (a těm co ne rád odpovím i na tomto foru), to je velmi težké dobývání plně vystavěných obranných měst.

Větší problém, alespoň pro mne, je způsob těžce obranné hry, kterou praktikují především hráči UNICORNU.
Vím, že i to je taktika a na tomto světě velmi úspěšná, ale to je právě ten problém. Navíc podle několika týdenní zkušenosti jsem nejen Já nabyl dojmu né zcela férové hry. Svoje podezření jsem řešil pres support, ale pravděpodobně nebylo nic odhaleno a záměrně píši odhaleno, protože ti hráči, kterých se mé podezření týka hrají vesele dál.

Chtěl bych touto cestou začít otevřenou diskuzi na toto téma, abych si svoje doměnky potvrdil případně vyvrátil i podle Vašich zkušeností.

Díky Vám všem, kteří mi touto cestou pomohou pochopit, zda je chyba ve mně nebo někde jinde. Díky

Oldřichovec
 

DeletedUser

Guest
Co chceš odhalit? To že se někdo dokáže bránit je automaticky špatně?
začíná mě štvát jak každý komu se nedaří hledá vinu někde ve hvězdách...
 

DeletedUser

Guest
ani neviete ako rad citam tieto spami na foru.
prepada ma hrdost, ze som mal tu cest chvilku hrat po boku hracou povodneho unicornou o ktorych tu dookola pisu.
A zaroven zakazdym preklinam INNO, ze som koli SH predcastne skoncil na tomto svete.
Len tak dalej, kluci a krasky z UNICORNU.


PS. akurat si dovolim dve male pripomienky.
nevedie si suport statistiku o kontrolach. Bola by sranda uzkazat, ako casto bol Unicorn kontrolovany, kedze je nanich isto podavanych najviac tiketou a tym padom su neustale pod drobnohladom.
A druha smeruje skor na moderatorou.
Neni pomluvanie bez dokazou proti pravidlam fora?
Hracou, ktorych sa to tyka nestoji zato sa obhajovat pred lamami, ktore tu nad nimi placu, ale je to urazska (oni to skor beru ako pochvala, kedze nepriatelia, miesto toho aby pouvazovali co robia zle oni, osocuju druhych)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Reakce.

Moc mě "těší" jak se rozeběhla diskuze a především obhajoba, především od Sultana.
Názor je považován za spam a ten, kdo názor vyjádří je hned lama.
Tak jen houšť a větší kapky.

Nebo opravdu se můj příspěvek tváří jako brek neúspěšného hráče této hry?

Nebo, že by to bylo i jinak?
 

DeletedUser40

Guest
Promiň, ale jako hráč, který na Thetě aktivně hraje a tamější poměry docela dobře zná, tak bych podobné obcese nečekal od někoho, kdo je momentálně na tomto světě čtvrtý nejlepší. Jsi zkušený a jistě dobrý hráč, tak proč nedokážeš uznat, že UNICORNi jsou někdy lepší nebo mají prostě více štěstí? Ne, nikdo od nich nesedí v Supportu, je tedy úplně jedno, jestli je hráč, který porušuje pravidla od UNICORNů, BN nebo DN, pokud porušuje pravidla, dostane ban.
Ano, uznávám, že časté střetnutí s tzv. betony je nepříjemné, ale to ke hře platí, přičemž ono se není čemu divit, UNICORNi jsou v obranném hodnocení jasně nejlepší. Oni prostě bránit musí, s BN a DN je dobře drtíte...
 

DeletedUser7823

Guest
Nebo opravdu se můj příspěvek tváří jako brek neúspěšného hráče této hry?

[/B]

Áno, naozaj sa tak tvári ... :D

Prečo neuznáš že sú proste dobrí hráči čo tu trávia kopu času? Namiesto toho samé obvinenia z vašej strany:
betónujú sa
vedia trafiť podporu do dvoch sekúnd
vedia trafiť útok
sú tu často
používajú nejaké programy
a dokonca že si dovolia otvoriť správu na druhý deň :-D

No len na to "obranca" čaká, kým mu príde správa od človeka čo na neho práve útočí... to už vedia aj malé deti že práve tak sa zisťuje či tu ten hráč je alebo nie - a aj to používajú už len malé deti. ;)

Naozaj je už trápne že nedokážete uznať kvalitu hráča, namiesto toho nadávate na súpera, support a najnovšie aj na fórum a všetkých hráčov že sa už ani neobťažujú na toto tu reagovať.
 

DeletedUser8066

Guest
Vše uznám, jsem lama, dokonce to neumím, dokonce, že jsou lepší hráči, fajn, vše beru.
V tom případě mi ale vysvětli, jak je možné, že když se dohodnou nejlepší hráči dvou alianci a skrytě provedou nečekaný útok na krátkou vzdálenost tak jim časovač odhodí dojezdy útoků o 10 minut do noční doby většině hráčů.
Odpověď na stížnost: musíte si kontrolovat dojezdy hned po odeslání.

Dosedy obran před kolku atd atd, pochopím jednou, pětkrát, možná i dvacetkrát, ale 5 hráčům najednou????
Pekelná klika. A určitě za to může schopný obránce co si vyseděl důlek v křesle. V tom případě musím mít božskou kliku - tak proč jí furt nemám a ani nikdo od nás? Máme tu hráče co u to mají puštěné celý den a to štěstí okolo nich chodí na kilometry.

Naozaj je už trápne že nedokážete uznať kvalitu hráča, namiesto toho nadávate na súpera, support a najnovšie aj na fórum a všetkých hráčov že sa už ani neobťažujú na toto tu reagovať.

Mimochodem, kde v mém příspěvku vidíš nadávky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tez hraji ten to svet co ty a tez mam skusenost se suportem ze jsem podal nejakou stiznost ta my nebyla vysvetlena a hrac hraje pekne dal a kdyz jsem na nej poukazal ve vice stiznostech tak to resil ve finale nejaky slovak ktery mi ani nerozumel co po nem chci jak je mozne ze v ceskem servru se objevuji suporty s cizi narodnosti a neumi ani cesky to asi neni dobra a tez jsem clen ktrery to jiz hraje dyl a ve vice svetech a v kazdem svete si platim premium a narval jsem do toho uz dost penez a prijde mi to opravdu ne fer v tom to smeru tez se prikladam k oldrichovi a stajim si za nim a kdyz se nekdo ozve ci napise svuj nazor melo by se to resit a ne vyhrozovanim ze treba bloknou atd myslim si ze je to kolektivni styl hry a nazor si muze rict kazdy a ne diktaktura spozdravem warw
 

DeletedUser7823

Guest
Vše uznám, jsem lama, dokonce to neumím, dokonce, že jsou lepší hráči, fajn, vše beru.
V tom případě mi ale vysvětli, jak je možné, že když se dohodnou nejlepší hráči dvou alianci a skrytě provedou nečekaný útok na krátkou vzdálenost tak jim časovač odhodí dojezdy útoků o 10 minut do noční doby většině hráčů.
Odpověď na stížnost: musíte si kontrolovat dojezdy hned po odeslání.
[/B]

Ale za toto tá ally nemôže.
 

DeletedUser

Guest
Oldřichovec

Ahoj všichni,
jako jeden ze zakladatelů UNICORNU,který má v on-line hrách tradici už skoro 10let bych rád reagoval na další ze spousty urážek od neschopných a špatných hráčů,kteří si jen nejsou schopný připustit,že někdo může být prostě lepší...

Téměř všichni hráči,který kdy prošli UNICORNem...už od dob #######u v něm byli,jsou a budou proto,protože to jsou výborní hráči,kteří dávají do hry a do naší party vše a hrájí na maximum.

Takže pane Oldřichovec,
než začnete očerňovat jméno,které jsem před spousty rokama této alianci dal,tak se zamyslete,jestli to nemůže být jen vaše neschopnost a naše kvalita!

Narozdíl od vás my hrajeme pro zábavu a ne pro vítězství a i to je jeden z důvodů,že jsme byli a vždy budeme vidět na každém serveru a rozhodně bych nikdy neplatil za zábavu pro nějaký prográmek...

Enjoy the game
Mosambo
 

DeletedUser7823

Guest
tez hraji ten to svet co ty a tez mam skusenost se suportem ze jsem podal nejakou stiznost ta my nebyla vysvetlena a hrac hraje pekne dal a kdyz jsem na nej poukazal ve vice stiznostech tak to resil ve finale nejaky slovak ktery mi ani nerozumel co po nem chci jak je mozne ze v ceskem servru se objevuji suporty s cizi narodnosti a neumi ani cesky to asi neni dobra a tez jsem clen ktrery to jiz hraje dyl a ve vice svetech a v kazdem svete si platim premium a narval jsem do toho uz dost penez a prijde mi to opravdu ne fer v tom to smeru tez se prikladam k oldrichovi a stajim si za nim a kdyz se nekdo ozve ci napise svuj nazor melo by se to resit a ne vyhrozovanim ze treba bloknou atd myslim si ze je to kolektivni styl hry a nazor si muze rict kazdy a ne diktaktura spozdravem warw

Ty naše chúďatko - Slovák Ti nerozumel? Zamysli sa že prečo...
Toto nie je téma o riešení si komplexov, tak už prestaňte riešiť support, lebo bloknú všetkých a bude kľud :p
 

DeletedUser8066

Guest
Ale za toto tá ally nemôže.

A kdo?
Když se to řeší ticketem, tak odpověď jsem napsal.
Když se řeší na foru, tak ti názor smaže, za porušení pravidel.
A když né tak už všechny okolo štveš.

Tak kdo za to může?

Ty naše chúďatko - Slovák Ti nerozumel? Zamysli sa že prečo...
Toto nie je téma o riešení si komplexov, tak už prestaňte riešiť support, lebo bloknú všetkých a bude kľud :p

A je to tady, nepříjemné téma, tak radši všechny bloknem.
Fajn, přesně na toto jsem čekal a pak kdo si tu léči komplexy.

Ahoj všichni,
jako jeden ze zakladatelů UNICORNU,který má v on-line hrách tradici už skoro 10let bych rád reagoval na další ze spousty urážek od neschopných a špatných hráčů,kteří si jen nejsou schopný připustit,že někdo může být prostě lepší...[SPOIL]

Téměř všichni hráči,který kdy prošli UNICORNem...už od dob #######u v něm byli,jsou a budou proto,protože to jsou výborní hráči,kteří dávají do hry a do naší party vše a hrájí na maximum.

Takže pane Oldřichovec,
než začnete očerňovat jméno,které jsem před spousty rokama této alianci dal,tak se zamyslete,jestli to nemůže být jen vaše neschopnost a naše kvalita!

Narozdíl od vás my hrajeme pro zábavu a ne pro vítězství a i to je jeden z důvodů,že jsme byli a vždy budeme vidět na každém serveru a rozhodně bych nikdy neplatil za zábavu pro nějaký prográmek...[/SPOIL]

Enjoy the game
Mosambo

Taky dobrý, myslíš opravdu všechno?
Jak mi tedy vysvětlíš, že od Vás už dost hráčů bylo bloklých pro používání nepovolených programových podpor?
To je ta kvalita?
A pro pořádek, ukaž mi jediné urážlivé slovo, je-li ti diskuze na toto téma nepříjemná a rozčílila tě, tak se uklidni a argumentuj. Zatím urážíš Ty - o nikom jsem nenapsal, že je neschopný nebo špatný, nebo snad ano?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
BANy

velvete, když se tak nekompromisně zastáváš UNICORNU, víš jaká aliance na tomto světě má nejvíce zabanovaných hráčů za sebou? ne, netušíš? zjisti si to pokud to dokážeš, potom se můžeš tady ohánět do nekonečna a mystifikovat hráče UNICORNu, nevím proč je každý z této ali tak na větvi, ano jsou to silní hráči, ale neumí hrát týmově a musí být za každou cenu první i za cenu podvodu, za celou dobu co hraji na thetě jsem opravdu zažil jejich hromadné bany o cheathuntera, zablokované hráče atd, v tu dobu UNI šly nahoru. A proto říkám hurá pojdme všichni podvádět taky, uvidíme co support dokáže zjistit. Co třeba BOTy, ty jsou nevypátratelné, pokud je hráč nezapíná na 24 hodin denně. Víš vůbec velvete o čem ted mluvím? Nikdo, opakuji nikdo se nedokáže trefit s antičasovacím systémem ze 100 pokusů pokaždé do 2 vteřin, pohádky vykládej Mečiarovi a ne tady, ano jsem hrubý a mám už takových řečiček o UNI vážně plné zuby, pro mně je to banda podvodníků bez týmového myšlení, tečka......
 

DeletedUser7823

Guest
O tých Botoch vieš nejako veľa...hmmm :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Náhodně se mi dostal do pošty odkaz na toto fórum a ačkoliv jinak nemám zapotřebí sem psát, tak obsah tohoto tématu mě přiměl k odpovědi. Vzhledem k tomu, že Oldřichovec už založil druhé téma, které napadá mojí alianci a obviňuje mne a moje přátele z nepoctivé hry jsem nucen reagovat. Stěžovatel si totiž sám odpověděl a nalezl příčinu své neschopnosti v dnešním příspěvku z 10:59 hodin. Už několik týdnů dostávám OZ kde Dobyvatelé Nebes pláčou, že můj účet ovládají jakési záhadné prográmky zatímco já spím. Tyto prográmky prý sesílají kouzla na útoky, časují na vteřiny podpory před šneky a útočí na šneka ihned po dosednutí a jediným důkazem toho je několik hodin (schválně) neotevřená pošta od neúspěšné hráčky. Musím se smát, protože mám k dispozici všechny reporty z akcí, které pan velkohráč připravuje hodiny. Nebudu tady nikomu odhalovat chyby v útocích a dávat návody jak se to dělá, ale o úspěšnosti poslední akce ze dne 6.1. svědčí poměr bojových bodů tuším 7 útočníků proti dvěma obráncům (a to nemáme prémium). Je pod mou úroveň už dál o tomto diskutovat a pokud zakladatel tématu ve svém druhém tématu obviňuje i support z nadržování UNICORNU a píše, že "Jsem ochoten nést i následky nesprávného obvinění jiného hráče" byl bych pro této výzvě vyhovět. Nesmyslné obviňování od neschopných hráčů mne a mé přátele velmi uráží a poškozuje mé dobré jméno i zde na veřejném fóru.

PS: to nadržování supportem je pěkný joke :D

a koukám, že lama Kikivaj si vede i statistiky, to by mě zajímalo, jak on to vše může vědět :-O

[SPOIL]velvete, když se tak nekompromisně zastáváš UNICORNU, víš jaká aliance na tomto světě má nejvíce zabanovaných hráčů za sebou? ne, netušíš? zjisti si to pokud to dokážeš, potom se můžeš tady ohánět do nekonečna a mystifikovat hráče UNICORNu, nevím proč je každý z této ali tak na větvi, ano jsou to silní hráči, ale neumí hrát týmově a musí být za každou cenu první i za cenu podvodu, za celou dobu co hraji na thetě jsem opravdu zažil jejich hromadné bany o cheathuntera, zablokované hráče atd, v tu dobu UNI šly nahoru. A proto říkám hurá pojdme všichni podvádět taky, uvidíme co support dokáže zjistit. Co třeba BOTy, ty jsou nevypátratelné, pokud je hráč nezapíná na 24 hodin denně. Víš vůbec velvete o čem ted mluvím? Nikdo, opakuji nikdo se nedokáže trefit s antičasovacím systémem ze 100 pokusů pokaždé do 2 vteřin, pohádky vykládej Mečiarovi a ne tady, ano jsem hrubý a mám už takových řečiček o UNI vážně plné zuby, pro mně je to banda podvodníků bez týmového myšlení, tečka......[/SPOIL]

tý jo, minule se stalo, že jeden od vás trefil 3z3 podpor po sekundě :) já musím poslat více více útoků, aby se mi to nějak zařadilo, takže on určitě podvádí, že? Když si jdu zahrát, nehledám nějaké cheaty, jako lamy, které tu pak pláčou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky dobrý, myslíš opravdu všechno?
Jak mi tedy vysvětlíš, že od Vás už dost hráčů bylo bloklých pro používání nepovolených programových podpor?
To je ta kvalita?
A pro pořádek, ukaž mi jediné urážlivé slovo, je-li ti diskuze na toto téma nepříjemná a rozčílila tě, tak se uklidni a argumentuj. Zatím urážíš Ty - o nikom jsem nenapsal, že je neschopný nebo špatný, nebo snad ano?

Zablokovaný jsem byl i já...tak to prostě funguje...plačky pošlou stížnost...já nemůžu usadit,on má program a hunter zabanuje a hledá...co na tom nechápeš?

A nikoho neurážím...jen argumentuju...to že jsi neschopný udělat pořádný útok je fakt,ne urážka,tak se uklidni a jdi napsat stížnost...mám totiž i program na odpovídání na forum a zasloužím ban...
 

DeletedUser

Guest
Vše uznám, jsem lama, dokonce to neumím, dokonce, že jsou lepší hráči, fajn, vše beru.
V tom případě mi ale vysvětli, jak je možné, že když se dohodnou nejlepší hráči dvou alianci a skrytě provedou nečekaný útok na krátkou vzdálenost tak jim časovač odhodí dojezdy útoků o 10 minut do noční doby většině hráčů.
Odpověď na stížnost: musíte si kontrolovat dojezdy hned po odeslání.

Dosedy obran před kolku atd atd, pochopím jednou, pětkrát, možná i dvacetkrát, ale 5 hráčům najednou????
Pekelná klika. A určitě za to může schopný obránce co si vyseděl důlek v křesle. V tom případě musím mít božskou kliku - tak proč jí furt nemám a ani nikdo od nás? Máme tu hráče co u to mají puštěné celý den a to štěstí okolo nich chodí na kilometry.

Tady máš pravdu, šlo hodně útoků (přes 400) a na 23:59:50+ (šlo asi přes 260) a ty poslední to hodilo na 0:02:00 (všechny) .. už jsem se o tom bavil i s hráčem, co taky na mě útoky posílal, fakt nejsem čaroděj, abych posouval vaše časy (ale uklidním tě, že všechny šneky od vás a i od Bratrů byly podchycené)

Ale jinak tu brečíš neprávem, tak se trošku nad sebou zamysli.
 

DeletedUser8066

Guest
Reakce chorcheus

To se nám to pěkně rozbíhá.

No přstože jsem toto vlákno otevřel za účelem diskuze, nikde není písmeno o stížnostech, breku, vyhrožování a dalších nesmyslech, které tu někteří přispěvatele vyčetli. Jsem rád, že se aspoň něco děje.

Je sranda, že jediný nezúčastněný přispěvatel, dokonce náš soupeř, je na naší straně, a to o něčem svědčí.

Takže dovolím si trochu něco okomentovat:
spam - nevyžádaná pošta - nutí někdo někoho toto číst?
neúspěšný a špatný hráč - s trochou ega si dovolím říci, je 4 místo špatné?

Jinak chorchee, ty na ty výpisy máš nějaké zvláštní uložiště? To tam toho musíš mít ale celkem hodně viď? To bych to chtěl vidět, protože 6.1. Vám tam toho šlo hodně. No a když jste se bránili jenom dva - máte uctyhodné obrany ve více městech 5000 a více birek - opravdu - kloubouk dolů. Speciálně s dojezdy 10 a více hodin tam byli za pár minut - fajn - škody, že nemám taky takovou rychlost.
Fajn houpat se nechám, ale toto je obrveletoč.

Takže pro Ty co nepochopily smysl tohoto vlákna budu opakovat:

Toto je diskuze a ta vyžaduje fakta a argumenty. Já jsem přednesl svoje argumenty a zatím jsem četl jen to, že jsem špatný, neschopný ničemník co nestojí ani za reakci.

Tak jen tak dál.

P.S. Moc se mi líbí chorcheovy náhody. Náhodou dostal adresu této diskuze, náhodou má všechny reporty (jich ale musí být), náhodou, náhodou, náhodou.
Taky chci mít náhodu na své straně. Bohužel mi není souzeno - náhodou.
 

DeletedUser

Guest
lama a pořád lama

tý jo, minule se stalo, že jeden od vás trefil 3z3 podpor po sekundě :) já musím poslat více více útoků, aby se mi to nějak zařadilo, takže on určitě podvádí, že? Když si jdu zahrát, nehledám nějaké cheaty, jako lamy, které tu pak pláčou.

umíš použít jiné slovo ze svého slovníku než slovo lama?
právě toto pohrdání a urážení popichuje všechny hráče proti vám, arogance, namachrovanost, pocit neohroženosti atd.....

jinak dodávám pár jmen, jirkalb,Diagoras,xinef a dokonce i aldo byl zablokován a je jich daleko více, není nutné zde uvádět všechny, kerberos je všechny jednu dobu zablokoval nebo zrušil za podvádění, proč tady machruješ a pliveš kolem sebe a nos máš u toho nahoru jak páv, na co tak machruješ?
ano všichni kdo nehrají za UNI jsou lamy, tím můžeme tuto debatu ukončit, lepší to už nebude, boj na bojišti i tady, přeji mnoho zdaru:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"Toto je diskuze a ta vyžaduje fakta a argumenty. Já jsem přednesl svoje argumenty a zatím jsem četl jen to, že jsem špatný, neschopný ničemník co nestojí ani za reakci."

Konečně první fakt...ano jsi špatný a neschopný a to je první fakt který jsi napsal...zatím tady píšeš jen nesmysly a tvoje paranoidní představy...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru