• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti s UNICORNY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8066
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jeste jednou a budu reagovat na jednotlive prispevky, ale nez zacnu chci Vam rici moje mile kukurice, je mi z Vas spatne. Jedine co umite je urazet a hazet spinu. ja Vas mela za ali, ktera neco umi a vlastne jsem se nespletla, umite urazet a byt hnusni.

Chapete ze tato diskuze byla zalozena uplne k jinemu ucelu? Melo jit o ucelne a radne data a ne prostor pro Vase urazky.

Sultan: ze se nam nedari proti UNI? ano to mas pravdu, ale pul roku je dost dlouha doba a tak jsme se uchylili ktomu ze jsme to zacali resit touto cestou, nez jen vymyslenim jinych strategii a novinek v utoku.

Jonik: To ze je Olda 4 nej. hrac na svete Theta, preci nema zakaz otevirat takovouto diskusi. On tady nevystupuje jen za sebe, ale jako zakladatel ali a prezentuje nazory vice hracu, jen jsme chteli znat nazor na toto tema od jinych hracu z jinych ali, jenze jedine ceho jsme se tu dockali byly urazky UNI
nedokazeme uznat, ze jsou UNI lepsi? ano dokazeme a taky jsme to dlouhe mesice delali, ale kdyz maji "stesti" ve 100% pripadu uz nam to prislo divne a tak jsme se jen ptali. No a tim jak se do nas UNI pustili, ze je urazime atd. co z toho plyne? Jedine stare porekadlo :"Potrefena husa se vzdy ozve" :p
beton ve meste? to problem neni, to je proste jen taktika na ktere neni nic spatneho, problemem je to trefovani do sekund pred a za kolku, ale bavime se tady o 100% uspesnosti, chapete proc se nam to zda divne??????

velvte1: to ze pisi hraci na ktereho utocim, nebyla otazka zjistit jestli je online, to ze je¨, jsme vedeli - pouzil kouzla (at uz on, nebo....) - Tak me neurazej, ze se chovam jak dite, kdyz nevis proc jsem to delala. ALe neboj nebudu to hlasit a nebudu chtit tvoje potrestani .oDDDD;)
Proc jsem mu psala? protoze jsem proste takova, mam rada komunikaci.

michl.regan: DIKY .o))

velvet1: ohledne dojezdu posunuteho o 10 minut, ale to je preci jasne ze za to ali UNI nemuze, toto bylo poukazani smerem na support a vlastne i otazka proc? Ale jak pise michl. regan, nejsme jediny kdo s tim ma trable....

Mosambo: jediny kdo tady urazi jste vy z UNI - procti si cele vlakno. My se jen ptame na to jak je to mozne a sdilenim na verejnem foru chceme zjistit jestli tyto zkusenosti ma i nekdo jiny z jine ali.
A dle toho co vim ja o vasi ali, tak jako parta moc nefungujete a nehrajete - preber si to jak chces.

velvet1: ohledne slovaku, urazet to Ti jde co. Jediny kdo je tady chudak jsi ty!!

Chorcheus: opet porad to stejne, jediny kdo tady urazi jste Vy, my zapredeme diskusi a misto ni se tu na nas vyhrnou urazky a nadavky, tak na ne reagujeme

Mosambo: tvoje reakce na to kolik je Oldovi je hnus, je mi z tebe na zvraceni. nemas spetku slusneho chovani. Boze, jak uz nekdo od Vas napsal o nas. jste lidska a grepacka spodina. Nic vic.

A timto ukoncuji veskerou komunikaci a doufam, ze ostatni dobyvatele take, protoze Vy nam za to opravdu nestojite.
Nazory byly napsany a jestli se v teto diskusi neobjevi neco podstatneho nestoji to za okomentovani.

Vsem preji krasnou hru at u proti UNi, nebo jinym hracum

diplomat ali hahaha1977
 

DeletedUser7823

Guest
Ukľudni sa lebo Ti praskne žilka a budeš krívať.

Keď už sa vyhlasuješ za diplomata, tak sa tak aj začni správať.
 

DeletedUser8066

Guest
I když jsme se na tomto příspěvku s hahaha nedomluvili její text můžu podepsat.
Taková charta dobyvatelů.
A ano končím s jakoukoliv reakcí na příspěvky od cornů.
 

DeletedUser

Guest
velvte1: to ze pisi hraci na ktereho utocim, nebyla otazka zjistit jestli je online, to ze je¨, jsme vedeli - pouzil kouzla (at uz on, nebo....) - Tak me neurazej, ze se chovam jak dite, kdyz nevis proc jsem to delala. ALe neboj nebudu to hlasit a nebudu chtit tvoje potrestani .oDDDD;)
Proc jsem mu psala? protoze jsem proste takova, mam rada komunikaci.



diplomat ali hahaha1977

diplomatka, která lže, super

hahaha1977 dne 18.12.11 v 17:18 hod.
Ahoj,

vzhledem k tomu zes zpravu otevrel az nyni se mijela ucinkem. On program na OZ odpovidat neumi co .oDDD

kazdopadne se mi opet ukazalo, ze slusnost je slovo, ktere neznate. i bojovat a valcit se da se cti - znas vyznam tohoto slova? wikipedie ti urcite pomuze .oDDD

toto ma byt hra pro zabavu, jenze kdyz misto lidi u Vas u toho sedi program tak je pak tezka jakakoliv komunikace .o))

a jestli si myslis ze me slovo lama urazi, tak se mylis. stare ceske prislovi rika " soudim podle sebe" takze? kdopak je tady lama? ha Chorche a spol?

no nic jsem slusny hrac a tak nemam rada urazeni, tak toto ber jako takove postouchnuti, ale ver ze na kazdeho se voda vari, Vase zrusene multiucty jsou toho dukazem, jen je vse otazka casu.

zdravi te hahaha19777
Chorcheus dne 18.12.11 v 16:54 hod.
nepovídej :))) máš ještě nějaký jiný vtip? kdyby nebylo až tak zamračeno, tak byste možná i něco dokázali, ale v té tmě to nejde, no :)

jinak takovou zprávu může napsat jen lama, co si myslí, že se zaleknu a vše přesunu do Gabči
hahaha1977 dne 18.12.11 v 02:54 hod.
Nad Gabcou se ztahuji cerna mracna!!!!
 

DeletedUser7382

Guest
Teda před chvílí byly na této 2. stránce jiné příspěvky, tyhle jsou nové a teď je přitom příspěvků stejně jako dřív. Takže vám ty příspěvky někdo evidentně smazal. :-/
 

DeletedUser

Guest
jj taky jsem ted na to koukal:-/ :-O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Příspěvky nikdo nesmazal, pouze byly pospojovány multiposty..
a kdyby byly smazány.. mělo by to svůj důvod...
 

DeletedUser

Guest
Hele Chorche a co dokazuje to cos sem povesil? To ze jsme si psali? ano, bylo to jeden cas povesene i u nas na foru, ja se za sve ciny nestydim a nedelam je ali za zady .o))
 

DeletedUser

Guest
dokazuje to pravý opak toho, co si tam psala velvetce ... jsi se chovala jako dítě, které čekalo, že zprávu otevřu a ne, že jsi si se mnou chtěla psát ... představ si, že si píši i s lidmi od vás, ale nikdo si se mnou nechtěl psát ve 2h ráno a ještě s takovým obsahem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7815

Guest
hihihihi

tak já se tedy za sebe přiznávám k tomu, že fakt používám speciální program, který za mě chodí do práce a tím pádem hraju grep furt...
:)))))))))))))))))))))))))))

upřímná rad pro nebesa -
nekecejte a hrajte, my už dávno nehrajem vůbec nebo hrajem na půl plynu
 

DeletedUser

Guest
dokazuje to pravý opak toho, co si tam psala velvetce ... jsi se chovala jako dítě, které čekalo, že zprávu otevřu a ne, že jsi si se mnou chtěla psát ... představ si, že si píši i s lidmi od vás, ale nikdo si se mnou nechtěl psát ve 2h ráno a ještě s takovým obsahem

ale ja vedela dle kouzel zes mel byt online, tak proc bych Ti nenapsala, kdyz uz u toho sedis?
a jak jsem psala, rada si povidam a tak jsem si chtela zkratit cas pri cekani na odesilani utoku a chtela jsem tim zapocit komunikaci.

jak jednoduche. zadne podlosti, zase musim pouzit to co jsem Ti uz tenkrat psala v OZ "podle sebe soudim tebe"

zacina me tato debata bavit,
 

DeletedUser

Guest
tak proč chorchemu vůbec píšeš a snažíš se navázat komunikaci když víš, že tam za něj hraje program (ten přeci poslal ta kouzla)
a když víš, že je chorche takový světoznámý nezdvořák a syčák a nepoctivec tak proč se s ním snažíš komunikovat? já bych se s takovým člověkem vůbec nebavil...natož ještě s ním tu konverzaci začínat? mm asi ne...
 

DeletedUser

Guest
to hahaha: Máš to trochu popletené...neurážel jsem jeho věk,ale chování v jeho věku a to je velký rozdíl...BTW UNICORN je jednorožec,ne kukuřice...
 

DeletedUser

Guest
vidis a me jeho chovani nepripada nijak divne a v tom to asi je

UNICORN - CORN . dle slovniku kukurice .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taktéž pozoruji tuto debatu a musím se i já zde vyjádřit.

Chtěl bych všem cizákům zde říci,že UNICORN vždy hrál fér a hrát bude. To, že někteří z nás dostali BAN, nebylo kvůli jakýmsi prográmkům,ale kvůli úplně jiným důvodům, ne-li neprávem, což se i později vysvětlilo. To, že jsme ze strany soupeřů obviněni, že zde používáme boty či programy na časování, je pro nás urážka, proto se někteří od nás zde vyjádřili způsobem, že stojíme proti lamám, které hledají příčiny v druhých, ne sami v sobě. A k tomu se i já přikláním. Protože říci o soupeři, že hraje ne fér, nebo že používá program na časování bez důkazu,tím mám namysli onen prográmek,který podle mě snad ani není,jinak bych ho na netu našel, je slabost v sobě samých.

Jsou prostě hráči a hráči. Hráči, kteří hrají a hráči, kteří chtějí být prostě lepší než ostatní a to jsou UNICORNi. Osobně jsem se před časem na jiném serveru k UNICORNu dostal a mohu jen říci, že neznám lepší lidi, než jsou oni co se týče virtuálního světa, někdy možná i toho reálného.

Proto slyšte : jednou UNICORNem navždy UNICORNem!

Jsem hrdý a pyšný na to být s nimi ve virtuálním světě, tak v tom reálném:eek:)

jinak co to je vůbec UNICORN, pro ty, co si myslí, že hrají proti kukuřičným dětem..:

http://en.wikipedia.org/wiki/Unicorn
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to Dollio:

no co dodat? jednou Dobyvatelem, navzdy Dobyvatelem .o))

to co jsi napsal, plati i u nas a to je dobre, protoze o tom ta hra je o spolecne vizi, sounalezitosti a souhre.

obvineni ze programy a jine pouzivate vzeslo od vas my vyjadrili jen podezreni, ze je neco divne.o)

deti jste se nazvali sami .o)) a kukurice je nase slengove vyjadreni, stejne jako vy nam rikate lamy
a to ze mate v zadech nejakou legendu neznamena ze jste jedinecni

ale jestli dovolite moji mili spoluhraci at uz na strane off i def, ukonceme tuto debatu. kazdy si rekl sve, ke stejnemu nazoru nedojdeme a k tomuto ucelu ani nebylo toto vlakno zalozeno. zde se mely ukazat prispevky jinych hracu, jestli maji jine nebo stejne zkusenosti.

takze dobroua hrrr na divy, blizi se nam
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Proč nikdo neřekne, za co byli někteří hráči unicornu "neprávem" opatření BANem a přestali hrát.
To by mě ale opravdu zajímalo.
Když to bylo nespravedlivé a mohli pokračovat, tak proč to nikdo neřekne.
Ono to víno nebude zas tak úplně čisté, že jo předsedo.

Ještě dovětek, když už hráč Dollio přidal heslo z wikipedie, fajn, ale jako možný druh unicornu je i Aurochs. A pro ty, kteří možná dokonale nevládnou angličtinou je to prapředek tura domácího.
Že by analogie. - pro úplnost - paralela.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no vidíš proti komu stojíte...proti předkům turů a myslíš,že budem mít prográmky?...asi ne...Jinak pro nás UNICORN=Jednorožec,ale každý si může udělat slangový výraz jaký chce,to přeci nemůžeme ovlivnit...

ad k banům: To, že se nějací hráči znají osobně či bydlí u sebe v určitém okolí znamená, že se občas asi někdo lognul na svůj účet u spoluhráče...tudíž po neustálých tlacích na nás ze stran soupeřů u supportu došlo k jedinému...snad to jako vysvětlení bude stačit...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Oldo, presne pro to Te taaak zboznuju .o)))

PS: pro rypaly pouze online :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru