• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti s UNICORNY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8066
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
a nas cestinar, ano mas pravdu, je preklad casti nazvu

ja ty nazvy resit nebudu jen se branim v tom ze urazim. proste poukazuji na prvopocatek a vasi "nevinnost"

my tady nebrecime, jen se ptame. jedine ceho jsme tu svedkem je Vase kopani kolem sebe a prekrucovani toho oc tu vlastne jde. jen aby se tu nahodou neresilo to jadro pudla.
 

DeletedUser

Guest
Tak za prvé: Nejsem češtinář,jen si myslím,že pokud někdo píše,neměl by psát nesmysly a polopravdy,jinými slovy měl by alespoň občas po sobě ty slinty přečíst...
Za druhé: V čem jsem kopal kolem sebe a překrucoval cokoli např já..Vidím to spíš tak,že pokud napíše někdo jiný sebevětší blábol je to v pořádku,ale pokud něco napíše kdokoli z UNI,jen kope a překrucuje.Nepřekvapila jsi mně.
 

DeletedUser

Guest
a jak jsem uz nekolikrat psala, spamujete tady o necem k cemu toto vlakno neslouzi, ma byt k dispozici hracum z jinych ali aby se k tomu vyjadrili.

jo, máš pravdu, něco jsme si přečetli i tady a tady to spamujeme
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3955

a nenechám se o sebe otírat někoho (ať mu je 50 či 10 let - u té starší osoby bych to fakt nečekal), když nemá pravdu (určitě můj nick už byl na supportu několikrát a neměl jsem BAN ani 1x) a chci, ať taky za to nese následky, to si pak může každý místo hraní grepolisu vzít na paškál celou alianci a osočovat ji celý den, takže "diplomatko" nad tím trošku popřemýšlej, o co nám (nebo mě) jde :grepolis

to Anvian: to se ti fakt povedlo, to je ten, podle kterého body beru na mrtvolkách + koukám že si už musel i založit město (to tam asi ještě nebude)

Bral jsem města Lidožroutům, Mrtvým Rybám, Bratrstvu Neohrožených i Vám, ale takový cirkus, který tu děláte kvůli toho, že nesednete do mého města jsem fakt neviděl. :-O

Kdyby třeba hráč cato (z Bratrstva) neměl dovču, tak by mohl povyprávět, kolik mi toho potopil ... kdybych se měl chovat jako vy, tak už píši supportu, že to není možný, on tam ty lodě fakt neměl a nejednou mi 200 birém potopilo kolonizačku .... a jelikož jsem podvodník a necharakterní hráč, tak uznám jeho kvality a jede se dál (nikdo nikomu nenadává do lam a vedeme spolu normální korespondenci) Nevím, asi to bije do očí jen mě. :-O

Jinak si stěžujete, že je to otevřená diskuze pro všechny a píšeme jen my (které očerňujete), ale asi ostatní aliance necítí se být ukřivděné jako ta vaše, to je taky další podnět k zamyšlení. Možná jsou soudnější a své neúspěchy nesvádějí na to, že ten má zakázaný program, jinak bychom to dali, přece jsem poslali tolik útoků :grepolis A za svá lživá tvrzení sám Oldřichovec psal, že ponese následky (doufám, že to neznamenalo, že bude bez večeře), tak jsem zvědav. Ještě by se k tomu mohl vyjádřit kikivaj, který to tvrdí taky, někde ta zpráva ještě bude schovaná.

Tak a dobrou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to bobbyc: no on ten druhy prispevek nebyl jako reakce na tebe , ale na vyse uvedene prispevky, takze ses chytl uplne zbytecne

teda Chorche, ty ses rozhonil.

spamovani bylo mysleno tak jak jsi to popsal. OK nikdo jiny se tady k tomu nevyjadril, bereme to jako fakt.

Na druhou stranu, kdyz ma nekdo podezreni a toto vsechno co tu piseme neni obvineni,ale podezreni a to je rozdil.

Co je spatneho na tom, ze nekdo mesto zaklada, kdyz se to hodi do strategie co se rozmisteni mest tyce, prijde mi to normalni. jenze se to hodi jako vysmech co?

a kdyz uz jsme u tech lam, tak jediny kdo toto pouziva jste vy, my vam lamy nerikame, jen kukurice a za to jsem od hrace velvet byla napadena ze vas urazim. ale to ze nektera vase mesta maji v nazvu sprostarny to je asi v poradku co?

a jestli sis vsiml, vas tady nikdo neocernuje, jen se ptame - uz to pisu asi po desaty, a vy to porad nechapete a jen kolem sebe kopete a hazite spinu na nas, vyhrozujete ze nas nechate zablokvat atd atd. a ja se jen branim vasim slovnim utokuma davam si pozor na to abych vas uz neurazila a tim padem jste nemeli moznost me napadnout.

to ze jsem napsala ze jste spodina, jen jsem pouzila vase slova.takze kde ze zacneme s tim bokovanim?

nechme uz toho vazeni je to uz nuda. napsali jsme si k tomu sve a to by melo stacit.

Dobrou vsem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]jo, máš pravdu, něco jsme si přečetli i tady a tady to spamujeme
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3955

a nenechám se o sebe otírat někoho (ať mu je 50 či 10 let - u té starší osoby bych to fakt nečekal), když nemá pravdu (určitě můj nick už byl na supportu několikrát a neměl jsem BAN ani 1x) a chci, ať taky za to nese následky, to si pak může každý místo hraní grepolisu vzít na paškál celou alianci a osočovat ji celý den, takže "diplomatko" nad tím trošku popřemýšlej, o co nám (nebo mě) jde :grepolis

to Anvian: to se ti fakt povedlo, to je ten, podle kterého body beru na mrtvolkách + koukám že si už musel i založit město (to tam asi ještě nebude)

Bral jsem města Lidožroutům, Mrtvým Rybám, Bratrstvu Neohrožených i Vám, ale takový cirkus, který tu děláte kvůli toho, že nesednete do mého města jsem fakt neviděl. :-O

Kdyby třeba hráč cato (z Bratrstva) neměl dovču, tak by mohl povyprávět, kolik mi toho potopil ... kdybych se měl chovat jako vy, tak už píši supportu, že to není možný, on tam ty lodě fakt neměl a nejednou mi 200 birém potopilo kolonizačku .... a jelikož jsem podvodník a necharakterní hráč, tak uznám jeho kvality a jede se dál (nikdo nikomu nenadává do lam a vedeme spolu normální korespondenci) Nevím, asi to bije do očí jen mě. :-O

Jinak si stěžujete, že je to otevřená diskuze pro všechny a píšeme jen my (které očerňujete), ale asi ostatní aliance necítí se být ukřivděné jako ta vaše, to je taky další podnět k zamyšlení. Možná jsou soudnější a své neúspěchy nesvádějí na to, že ten má zakázaný program, jinak bychom to dali, přece jsem poslali tolik útoků :grepolis A za svá lživá tvrzení sám Oldřichovec psal, že ponese následky (doufám, že to neznamenalo, že bude bez večeře), tak jsem zvědav. Ještě by se k tomu mohl vyjádřit kikivaj, který to tvrdí taky, někde ta zpráva ještě bude schovaná.

Tak a dobrou[/SPOIL]

máš pravdu, čtu celé vlákno a je dost pozdě, říkám si kam jsme se to dostaly, mně osobně je 37 let a mám 3 děti, mám pocit že tato debata směřuje opravdu tam kam nemá, zapomínáme proč vlastně tuto hru hrajeme, ano chodíme sem v první řadě za spoluhráči, sdílíme tu spousty času, víme o sobě vše, člověk si na takovou partu hodně zvykne a časem cítí potřebu dát duši za tým.

Musím tu uvést na správnou míru ty neustále zmíněné BOTy (programy).
První kdo s tímto přišel jsem byl skutečně já, to že takové programy, které se po nainstalování do pc hráče a lognutí na server GP začnou starat o obsluhu, klikání po městech za hráče, plánování útoků a obran, skutečně existují a najdete je na anglických www, dnes není problém zagooglit a najít mraky odkazů, tady máte jeden, je tam i návod, běžná věc..

Autor sám píše, že pokud ho hráč nepoužívá 24h denně, tak je supportem nemožné toto zjistit, BOT umí okamžitě reagovat na útoky, zjistí ze všech okolních měst dostupné jednotky a i přes antičasovací systém trefuje za hráče co nejlépe. Neříkám že toto používají UNICORN teď v tomto článku, snažím se jen pomalu jít na to, proč toto obvinění odemně přišlo.

Není tajemstvím ve více aliancích, že jsem zručný programátor a grafik, alianční video dobyvatelů je moje práce, ale to sem nepatří. Vím že při online hraní se na různých serverech dají použít různé boty, například na serveru gamepark.cz, kam chodím hrát Call Of Duty, jsou zakázané, ty umí v mžiku za hráče zaměřit přímo hlavu nepřítele a jednou ranou ho odepsat, takže pro ty, co pořád nevědí co je to BOT, by toto mělo stačit, pokud potřebujete více materiálu, tak google postačí.

Proč jsem teda nařknul UNICORN z používání používání BOTů? Bylo to v době, kdy byly zablokováni hráči Aldo a další, v tu dobu jsme opravdu s Diagorasem sváděly opravdu kruté boje, nespal jsem týden v kuse, plánoval útoky, hnal hráče bičem do aktivity ve hře, graficky jim posílal informace srozumitelně.
Moje snaha ale po týdnu skončila tím, že jsme zabetonované město sice hrubou silou v ruském stylu vymlátily, ale v tom nejdůležitějším okamžiku celou snahu smařil jediný útok ohnivek trefených do 2 vteřin. Bylo spáleno opravdu mraky birem a vymláceno neskutečné množství pěších. Po prvních útocích jsme si řekly, nic jedeme dál a mezi tím se řešily i různé osobní věci ze života a i humor byl denně na foru, pohodová hra a radost ze hry. Proč to ale došlo až tak daleko? Došlo to tak daleko, protože po několika měsíčním nonstop plánování a příprav a při několika stech útoků jak hromadných, tak osobních, vždy se UNI trefila v momentě, kdy bylo třeba, začalo nám to být podezřelé, věděl jsem že existují BOTi a proto jsem začal mít podezření a začal psát na support, mezi tím se mi od UNI dostávalo hromady nadávek do lam atd.

Přiznám se, že jsem se podílel na tvorbě wiki k této hře, moji práci čtou denně nováčči této hry, ale i pokročilejší, nemyslím že si za tuto službu hře zdarma zasloužím takové slovo jako LAMA. Jsem i autorem známého časovače útoků zde:

http://grepolis.datasonic.cz/

používá ho několik set hráčů, mám na všech světech přátelé, nesetkal jsem se ale s takovým ponížením jako tady na thetě, nesnesu slovo lama na moji adresu. Lama s 25ti městy nedokáže být v útočném žebříčku na 55. pozici, nevím, podívejte se na hráče kolem této pozice, to je unikát, ale nechme toho.

Přiznávám, že hráči UNI jsou skutečně výborní hráči, o tom není pochyb a pro mně je to výzva, hrát proti takovému soupeři, bez silného soupeře by mně hra omrzela. Prosím všechny hráče z UNI aby veškeré nařčení za používání botů viděly mně, já s tím začal, nejhorší je, že vám support suše odpoví jak další robot stejnou odpověd na 10 jiných věcí, člověk potom doopravdy neví kde je ta pravda.

Nejhorším přestupkem zde na GP je nezapnuté sdílení hry dvou hráčů z jednoho pc, nebo okruhu pod jedním routerem, nebo úmyslné logování z jedné IP adresy dvou hráčů, na toto support přijde okamžitě, protože při každém lognutí na server GP se do databáze zapisuje z jaké ip se hráč přihlásil, není dnes problém vyjet na serveru jediným SQL výrazem data o jednom, či více hráčích, ip adresy potom máte v tabulce jak na dlani. Myslím že tady za toto byly BANy hráčům Diagoras,jirkalb,xinef atd uděleny a některé dokonce zrušeny, má toto UNI zapotřebý? Já myslím že při jejich úrovni ne, ale proč se to stalo, toto se děje i u nás, protože nedokážeme ohlídat skoro 100 hráčů a jestli jeden není pod dvouma účtama, takže tady nejde o podvádění v rámci celé ali, ale o podvody jedinců. Myslím, že UNI si na toto už dává pozor, zůstalo jim jen pochroumané jméno a proto si je každý začal srovnávat s podvodníkama. Pokud jsem já potom přišel s podezřením na naše forum, tak všichni hráči do jednoho včetně naší Katky s prořízlou h.. (pusou) to neznaly, nějaké BOTy, co to je Martine BOT? Nestíhal jsem odpovídat, takže prosím neodsuzujte celou ali dobyvatel ale mně. Pokud je někdo lama tak já, nechte Oldřichovce a ostatní hráče stranou.

Neměl jsem jít tak suše na naše forum s takovým podezřením, okamžitě na to si Chorcheus začal brát dohu... posy moje jméno a lama padala každé druhé slovo, výsměchy, arogance, to samé dělal Diagoras. Jediný, kd snad semnou komunikoval bez arogance byl Aldo, až ted mi dochází jeho intelekt a charisma, ale to co předvedl chorcheus, Diagoras a další, kdy si hned do svého profilu začaly strkat urážky na mně, tak to bylo pro mně opravdu ponižující.

Proč píšu ale tak dlouhý text, moc bych si přál, tak jak psal lump chorcheus výše, aby jsme konečně začaly hrát pro radost z této hry a přestat se urážet, nepotvrzeně se podezřívat z podvádění atd atd. Dokázat si poblahopřát při převzetí města, to je přece jediné, co tato hra pro nás znamená, tým, lidé kolem, společnost, radost z dobrých reportů atd, opravdu nejsme takový jak nás vidíte. Myslím, že je třeba ubrat na obou stranách a vyčistit si žrádlo, tento text může tady dopadnout jakkoliv, já bych si přál ale aby to nastartovalo normální stav, bez urážek, bez podezřívání, atd, moc si to přeji za všechny dobyvatele.

Jestli mohu poprosit jak dobyvatele, tak UNI, přestaňme se už opravdu takto k sobě chovat, mějme k sobě úctu, vím že jsem tady i ve hře opravdu kopal ze všech nejvíc kolem sebe a proto to sám zkusím dát do normálního stavu, nechme už boj opravdu jen na moři a v kasárnách, hře věnuji opravdu 25h denně včetně hromady věcí kolem ní, už nejsem ani schopný podílet se na editaci wiki, protože na to nemám pro takové věci čas, správci mně nahánějí a já nestíhám nic než hru samotnou, někdy si říkám jestli s tím nepraštit, ale to nemohu udělat, jsem opravdu hodně svázán s hráči v alianci a jsem ten poslední, kdo by alianci opustil.

Omlouvám se za veškeré nařčení vůči UNICORNU tady a veřejně, za nepotvrzené podezřívání z používání jakýchkoliv programů/BOTů.
Činím tak naprosto z vlastní vůle, na oplátku prosím o úctu a respekt k ostatním hráčům aliance DN, vinu nese jen hráč kikivaj, on za vším stojí.

teď mně můžete konečně ukamenovat, já si jdu hrát svou hru a nechci už nikdy řešit podobné věci, chci hrát v takovém klidu, jako když jsem začínal hrát, toto už totiž hra nebyla, děkuji a omlouvám se za tak dlouhý text

.......kikivaj.......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7823

Guest
Pekné Kikivaj - človeka to doženie takmer k slzám. Len si myslím že by si mal vymeniť diplomatku.

Stále trvám na tom, že jej vyjadrenie na stranu Unicornu boli urážkou a nezakecáte to. A budem na tom trvať kým sa Unicornu neospravedlní a nebude to aspoň vyzerať úprimne.
 

DeletedUser8066

Guest
Dobré ráno,
sice to píši sem, ale patrí to tobě Kikivaji.
Moc se Ti omlouvám, nechal jsem se unést a ano, budu se už výhradně věnovat jenom této hře.
 

DeletedUser

Guest
Ty naše chúďatko - Slovák Ti nerozumel? Zamysli sa že prečo...
Toto nie je téma o riešení si komplexov, tak už prestaňte riešiť support, lebo bloknú všetkých a bude kľud


bohuzel se jako chudacek necitim a komplexy tez nelecim ale je videt ze jsi nepochopil co se tu od zacatku resilo a ja jsem se jen pripojil k tematu a bohuzel vyhrozovanim o zastaveni uctu jsi teda jednicka a pak za dalsi je to ze potom kdo si tu leci komplexy ja teda ne jen si kaudy napise svuj nazor a to se muze nic na tom neni spatneho a pokud vim zijem v demokracii ne ve vykoristovani a diktature to se potom vrat na slovensky servr velvet1

spopzdravem a ve vire hry nenapadej a neurazej neponizuj a nech vyslovit nazor ostatnich na tom nic neni spatne ;)
 

DeletedUser

Guest
Posilat nekoho na jiny server nota bene kvuli jazyku pravidly postavenemu na roven cestine je velmi podivne
[SPOIL]§7) Jazyk

Grepolis je česká hra vytvořená pro český trh. Povolenými jazyky v profilech hráčů jsou čeština a slovenština, v případě jiného jazyka musí být uveden smysluplný a pravdivý český nebo slovenský překlad. Komunikace ve IGM (interních herních zprávách) je povolena v jakémkoli jazyce.
Příklady:
* Musíte být schopni česky, slovensky, nebo anglicky srozumitelně odpovědět na otázky Grepolis týmu.
* Alianční forum může být v jakémkoliv jazyce.
* Komunikace mezi hráči může probíhat slušnou formou v jakémkoliv jazyce.
* Aliance nesmí odmítnout přijmutí nového člena na základě jeho národnosti.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tak už jste si občanky stačili roztrhat, stačili jste si je koukám i začít sešívat..
veškerá podezření na porušení pravidel ať už hry nebo fora sdělujte tak jak si žádají pravidla. Tady Vám to uzavírám, zdá se mi že už nic nového nevyplodíte a Oldřichovcův zájem na debatě v duchu "jak je to možné" byl přebit vzájemným obviňováním. Toho nemáte zapotřebí Vy ani toto forum.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru