• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Opraveno Zlacení jednotek (Stavební seznam)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8979
  • Vytvořeno

DeletedUser8979

Guest
Zdravím,

nejedná se o nějak strašně závažný bug,vlastně jsem chvilku přemýšlel zda to vůbec mám jít nahlásit,ale zase ,proč sakra ne :D

Dal jsem stavět pomalé čluny,následně jsem je vyzlatil a zadal další jednotku do seznamu,čluny v seznamu ovšem nadále zůstali,především jen ikonka bez progresu,tlačítko vedle zavření okénka pro refreshnutí okna kasárny na to nijak nereagovalo.

Bylo nutno refreshnout naprosto celou stránku Grepolisu aby se seznam aktualizoval.

bug.png


To je vše,jak říkám,nic smrtelně závažného,jen blbůstka.
Piwus
 

Thasoss

Grepolis tým
Co máme tak k této chybě za informace, bohužel jen tak se jí asi nezbavíme. V některých okamžicích je front-end část pomalejší jak její back-end protějšek, takže je nutné prohlížeč donutit aktualizovat zobrazený front-end hry.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tím, že na jinou chybu nevytvoříš téma zvlášť, děláš na fóru ve skutečnosti ještě větší bordel. Nicméně co se chyby samotné týká, maximální kurz je skutečně 1:1,25, ale za určitých okolností (dlouho otevřené okno, nečinnost) může dojít k rozkolům ve skutečných datech a v těch zobrazovaných. Jde tedy zkrátka pouze o vizuální nedostatek.
 
Nahoru