• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zlaté po restartu účtu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

nikde jsem tu žádné info nenašel.

Zajímalo by mě jestli když dám restart účtu a budu začínat znovu od začátku, jak to bude se zlaťáky, které jsem do hry použil? Zmizí také a budu je muset kupovat znovu nebo se při restartu vrátí? Díky za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mám dotaz na rychlost restartu hráče a vytvoření města duchů.
Za jak dlouho po provedení restartu hráče se město takovéhoto hráče stane městem duchů.
Díky resky
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
okamžite po reštarte účtu a presunutí hráčovho mesta na inú pozíciu sa jeho pôvodné mesto stane Mestom duchov.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
okamžite po reštarte účtu a presunutí hráčovho mesta na inú pozíciu sa jeho pôvodné mesto stane Mestom duchov.

aha tak jest-li to chápu správně, tak rozdíl jest tento:

- mezi restartem (kompletní smazání všech měst ve všech světech) s okamžitým vytvořením měst duchů
a
- smazáním účtu (smazení hráče pouze z jednoho světa ve kterém jeprávě přihlášen) s prodlevou 7dnů a následným vytvořením vytvoření měst duchů až potom to čaasovém limitu

díky kucí:)
 

DeletedUser4388

Guest
V podstate máš pravdu.Keď zadáš zmazanie účtu, máš ešte cca týždeň na rozmyslenie.Keď sa rozhodneš pokračovať v hre, dá sa v tejto týždňovej lehote zrušenie účtu po prihlásení jednoducho zrušiť a ty pokračuješ v hre, ako keby sa nič nestalo.Keď sa do týždňa neprihlásiš, účet na danom hernom svete bude zmazaný, všetky mestá statíš a z tvojich bývalých miest sa stanú Mestá duchov.
 

DeletedUser7382

Guest
aha tak jest-li to chápu správně, tak rozdíl jest tento:

- mezi restartem (kompletní smazání všech měst ve všech světech) s okamžitým vytvořením měst duchů
a
- smazáním účtu (smazení hráče pouze z jednoho světa ve kterém jeprávě přihlášen) s prodlevou 7dnů a následným vytvořením vytvoření měst duchů až potom to čaasovém limitu

díky kucí:)

Restart platí taky pro jeden svět, je to napsané ve hře v nastavení účtu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím
Tuto otázku bych rozšířil o premiový učet(kapitán,kněžka , atd) . Pokud mám premium aktivní a provedu restart učtu zustanou mě ?
Nebo bych měl s restartem počkat až jejich platnost vyprší protože bych tak jako tak začínal v novém městě bez nich ?
 

DeletedUser7082

Guest
Co vím, tak se ti prémium v podobě správců nepřenáší, pouze zlaté, které na účtu jsou se ti přenesou ze světa na svět .. :)

Jinak, pokud restartuješ a pojedeš znova ty úvodní mise, tak zde znova objevíš již zmíněné premium na 3 dny .. :)
 

DeletedUser

Guest
No mě šlo o ty zakoupené v balíčku . Takže se musím nechat dobít :-/ to zas bude naštvanejch........
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru