• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zlatý důl?!?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12866
  • Vytvořeno

Chtěli by jste novou budovu (zlatý důl)???

  • Jasně, kdo by ne? :-)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    2

DeletedUser12866

Guest
Ahoj lidi, jen tak jsem přemýšlel a napadlo mě, co třeba nějaká nová budova, vím že už na tohle téma už je, ale mě napadlo, že by do Grepolis mohli přidat "ZLATÝ DŮL". Co myslíte? Kdo by nechtěl přeci zlatky free?
P.s. Dal jsem sem i anketu tak hlasujte ;);););)

Hele za jak dlouhou dobu a kolik zlatek, to ať se rozhodnou vývojáři, nebo kdo o tom vlastně bude rozhodovat :confused:;)o_O:rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12866

Guest
S tím jsem myslel jakože třeba já nevím 5 zlatek na den ale pak podle upgradeu

Nebo na hodinu by to bylo lepší ;););)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Čím větší má nápad dopad na hru, tím víc se musí rozpracovat. Výkřikem do tmy se nikdo zabývat nebude. Tedy vývojáři a s trochou soudnosti ani místní Tým. :) Takže pokud to myslíš vážně, rozepiš to - navrhni hodnoty, zdůvodni je, zohledni jejich dopad na hru...
 

DeletedUser12866

Guest
A prosím, používej kouzelné tlačítko "Upravit", když chceš něco dopsat. Tohle je fórum, ne chat :)
Ale já nevím v čem jsem tam měl chybu, nebo co?!?:rolleyes::rolleyes:

Většinou za to může automat. oprava:confused::confused:
-----
Čím větší má nápad dopad na hru, tím víc se musí rozpracovat. Výkřikem do tmy se nikdo zabývat nebude. Tedy vývojáři a s trochou soudnosti ani místní Tým. :) Takže pokud to myslíš vážně, rozepiš to - navrhni hodnoty, zdůvodni je, zohledni jejich dopad na hru...
Tak jo no, domyslím to, ale jako dopad na hru???:confused::confused::confused:...no tak jakože dopad na hru by byl takový že by jsi dostal něco co je za peníze zadarmo:D:D...ale v určitém množství na hodinu, den, atd...o_O:):);)
-----
Jakože hele...já bych usoudil, že asi nikomu se moc nechce dávat něco co je za opravdové peníze zadarmo, no nevím jestli to bude spec. Budova nebo normal.....ale zase jako normal budovu by to asi bylo lepší... No vážně nevím jestli spec. Nebo norm.
-----
Ale zase by to bylo lepší jako normální budova, Teda jako speciální by si hráči tuto nejspíš i vybudovali ale zase jako normální bude lepší aby jsi místo toho mohl vybudovat jiné speciální budovy ;);););)
-----
Řekl bych to takto:
Nová budova
Název: zlatý důl
Typ budovy: normální
Účel: slouží k získání zlatých mincí (to je teda všem jasné ;);))
Maximální úroveň budovy: No asi 25 (stačí)
Upgrade:[budu to psát jakože když to bude 1 zpátky za den(asi za ten den) tak napíšu "1/1"]
1.úroveň-1 zlatka/6 hodin
2-2/6
3-3/6
4-4/6
5-5/6
6-6/6
7-7/6
8-8/6
9-9/6
10-10/6
11-11/6
12-12/6
13-13/6
14-14/6
15-15/6
16-16/6
17-17/6
18-18/6
19-19/6
20-20/6
21-21/6
22-22/6
23-23/6
24-24/6
25-30/6 (jelikož tohle je poslední úroveň výstavby přidal jsem pět zmatek navíc :rolleyes::rolleyes::rolleyes:)
Hele vždy by byla další várka za 6 hodin (tj. 4xkrát za den, no klidně se může prodloužit na 12 hodin, potom by to bylo 2xkrát za den;))
A hráči co nemají zrovna na utrácení by si dopřáli konečně taky nějaké ty goldy. :D:D:D:D
-----
Tohle je můj návrh, měnit ho nechci ani nebudu.
-----
Čím větší má nápad dopad na hru, tím víc se musí rozpracovat. Výkřikem do tmy se nikdo zabývat nebude. Tedy vývojáři a s trochou soudnosti ani místní Tým. :) Takže pokud to myslíš vážně, rozepiš to - navrhni hodnoty, zdůvodni je, zohledni jejich dopad na hru...
No když to říká tyran to ho radši poslechnu :D:D:D:p:p:p

//EDIT Ysera: Sloučeno
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru