• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

zlepšení ankety

Souhlasíte?

  • ANO

    Hlasy: 4 44,4%
  • NE

    Hlasy: 5 55,6%

  • Celkový počet hlasujících
    9
Koncept:
Jde o to, že by zakladatelé (zakladatel) aliance viděl, kdo všechno hlasoval (tedy i nehlasoval).

Důvod:
Mnoho hráčů se na anketu jen podívá, ale nezodpoví jí. To potom vadí, když chci, aby na ní odpověděli všichni.

Detaily:
Pokud bych tedy viděl kdo hlasoval nebo nehlasoval, mohl bych příslušného hráče vyzvat k odpovědi.

Závěr:
Myslím, že by to velmi pomohlo k lepší organizaci aliance.
 

DeletedUser

Guest
organizaci aliance nejvíc pomůže šikové vedení.. tomu nešikovnému nepomůže žádný nástroj
 

DeletedUser

Guest
Až bude o osudu aliance rozhodovat aktivita při hlasování,tak už bude pozdě na to chtít se ptát......a co dět?......mají si kde hráááát:))
 

DeletedUser

Guest
neber je do aliance, nespolupracují, nehrají týmově, nepodílí se na chodu aliance tak je vyluč, nebo nepřijímej, udělej si pravidla v alianci, hraj a veď alianci ať si autoritou, ne diktátorem a ne tím komu je všechno jedno.
Já osobně v každé anketě v alianci nehlasuji, někdy prostě nevím, jak se vyjádřit a představa, že mě někdo nutí by se mi nelíbila, lepší je, když hráč chce sám, není mu to jedno .
 

DeletedUser

Guest
i já první dny grepolisu založila alianci, vytvořila fórum, ale bohudík mi došlo, že nikdo ke mě chtít jít nepůjde :)
Nejlepší je si najít průměrnou alianci, ta nej v top nováčka asi chtít nebude a průměrná alince ano, tam si pořádat o přijetí a učit se útok, obranu a koukat co dělá vedení, jak komunikuje, klidně se ptát a třeba časem tě dají do vedení, ne vůdce, ale do rady a budeš spolurozhodovat o hráčích i politice a časem, budeš vědět, jak vést, i když i na to každý povahově nemá a někdo nemá nervy a raději hraje v klidu, než vést a pořád něco řešit :)
 

DeletedUser6172

Guest
"Závěr:
Myslím, že by to velmi pomohlo k lepší organizaci aliance."
...tento závěr je mylný...anketa samotná nemůže nikdy ovlivnit úroveň organizace...
 
nějaké ty zkušenosti mám, neříkám hodně, nechci milionový ali, ale 300 až 500 tisíc bodů na okolo 30 lidí mi bohatě stačí :). Jen jsem myslel, že by to zpříjemnilo vedení :).
 

DeletedUser

Guest
vedení není nikdy příjemné a i kdyby si viděl kdo nehlasuje, jak ho donutíš hlasovat, napíšeš mu, pohrozíš mu, myslíš, že to pomůže ?
 
vedení není nikdy příjemné a i kdyby si viděl kdo nehlasuje, jak ho donutíš hlasovat, napíšeš mu, pohrozíš mu, myslíš, že to pomůže ?
můžu mu napsat a popřípadě ho vyhodit ;)

A co se týče příjemnosti:
1)mám většinou zástupce kteří mi pomáhají
2)radost z ali přebije starosti
3)nesmíš tam mít jen vocasy, které musíš táhnout :)
 

DeletedUser11399

Guest
Ankety neděléme žádné. Když je třeba něco řešit založím téma, kdo má co říci, tak se vyjádří a dohodneme se jak to bude dál. Pokud se někdo nevyjádří, je mi to úplně jedno, hlavně že posílá podpory, útočí, prostě maká. A nejlepší je, když se to řídí samo ;)
 
Nahoru