• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Zobrazování postupu u Greposkóre

DeletedUser12869

Guest
Koncept:
(V několika větách uveďte, čeho se nápad/návrh týká, jeho hlavní myšlenku.)

Zobrazování postupu u jednotivích "achimentů" v Greposkóre

Důvod:
(Vysvětlete, proč si myslíte, že návrh bude přínosný hře. Promyslete již existující herní principy a mechanismy. Demonstrujte jak se návrh/nápad liší od již zavedených věcí ve hře. Porovnávací tabulky jsou velmi nápomocné)

Moje greposkóre je opravdu malé :/, a právě kvůli tomu nechci začínat nový svět. V něm by mě považovali za úplného nováčka a snažili se mě učit základy, tak jak to dělám já na Marathon. Proto bych rád viděl postup, jak ty achimenty získávám, aby to nebylo tak deprimující.

Detaily:
(Vysvětlete specifikace vašeho návrhu/nápadu. Jak by měl pracovat.)

Předpokládm, že se stejně musí někde ukládat průběh, jinak by hra nemohla vyhodit achiment ve správný moment. Tak by se to jenom ukazovalo vedle daného achimentu, klidně v zaokrouhlené podobě.

Grafika:
(Zde vložte obrázky kde by se měl návrh/nápad nacházet. Jeho grafické znázornění a ostatní vizuální prvky)

b74mq8tqd9s.png


Rovnováha:
(Popište, jaký vliv bude mít návrh/nápad dopad na rovnováhu hry, pokud ji mění, napište a vysvětlete jak)

Myslím si, že málo který lovec achimentů se ve hře udrží, proto mi dané riziko nepříjde tak velké. Jinak by to všichni měli stejně, takže to rovnováhu nijak výrazně neovlivňuje.

Podvádění:
(Umožnuje návrh/nápad podvádění ve hře?Jak se tomu dá vyhnout? )

Možná přes "Neúprosný bojovník" odhadovat, kolik vojáků bylo v dané bitvě poraženo? ale to mi příjde jednoduší odhadovat přes simulátor. Přes "Lebky..." odhadovat složení obany? stále mi to příjde extrémně komplikovné s ohledem na simulátor. Popřípadě toto riziko lze zmenšit zaokrouhlováním zobrazovaných čísel.

Závěr:
(Napište pár slov závěrem, připište otázky, které by návrh/nápad mohli rozvíjet,co je třeba ještě dopracovat.)

Vím jedná se o drobnou hloupost, která hru výrazně nezmění. Na druhou stranu, (samozřejmě neznám kód hry takže to nejsem schopen oběktivně posoudit) mi nepříjde jako složitá k naprogramování. Jen se držím přísloví: drobnosti dělají celek.

Ač, to koncept neumožňuje, tak chci poděkovat vývojářům této hry. Daří se jim tvořit hru, která mě bavial v 12 letech a baví mě i nyní, když jsem se k ní vrátil, děkuji. Tamu
 
Nahoru