• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zpráva, která mi změnila hru - Dan 77

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Přihlašuji se do hry, když tu najednou vidím, že jsem dostal novou zprávu... nic neobvyklého. V posledních dnech jsem si ale s nikým nepsal, tak od koho to může být ?? Podívám se do zpráv a zjišťuji, kdo mi píše. S údivem koukám. Je to ten hráč s 60 městy - skoro první v žebříčku Zety, já jsem skončil jen s pár městy, je všude kolem mě a ničí naši alianci, ve které zrovna jsem. A zpráva má předmět s názvem „Dotaz“. Už mám obavy, o co jde, možná od někoho zjistil, že jsem dal jeho ali do nepřátelských. Váhám zprávu otevřít. Ale nakonec ji otevírám...

Nabízí mi jedno své město. Oddechnu si. Po domluvě se ho ptám, proč nabízí své město zrovna mně ? A prý mě navrhl jeden jeho spolubojovník, se kterým se znám z mé aktuální aliance a odešel do aliance k němu a který mu o mě prý trochu i vyprávěl.
Ten hráč byl fajn a po delší konverzaci přes SZ mi píše, jestli nechci do jeho aliance. O tom, že bych šel do tak aktivní a silné aliance, se mi ani nesnilo. A po rozvaze přijímám ! On si chce prověřit, jestli znám nějaké finty do hry, a zjišťuje ve mě potenciál (i když jsem v bodech a fázi hry vůči hráčům z jeho ali značně pozadu).

Do této chvíle jsem byl hráč s pár městy, pomalu se rozvíjející, o města zase obírán, a v neaktivitou prohnilé alianci, pro kterou nemělo cenu dělat správce. Vše je v lidech, jak jsou aktivní, alianci s neaktivními nezměním, a ti aktivní jsou již rozděleni v lepších aliancích. A tak jsem se s touto aliancí rozloučil.
Přidal jsem se do jeho aliance jménem Wakka, obsazené jen malou partou velmi dobrých, aktivních hráčů, drtících o něco větší sousední alianci. On mi mezitím předal ještě jedno město a pomohl jiná dobýt (KB jsem měl na dost měst, protože jsem dřív nevěděl, co dobýt, a protože jsem o nějaká přišel). Postavil mě na nohy, já jsem se s více městy začal čím dál rychleji rozvíjet a konečně jsem se rozjel. Od té doby jsem dohnal mezeru v bodech danou mým začátkem a nasbíral více zkušeností. A to jen díky pár náhodám, štěstí a především díky této zprávě ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru