• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Gythium

DeletedUser12157

Guest
Chystáte se sem někdo vlítnout? Alespon mne tohle nastaveni vyhovuje víc než rychlíky s rychlostí 4/5..
 

DeletedUser7082

Guest
Jelikož hraji Efez na 110% ,tak jako klidovka tohle paráda .. :)
 

DeletedUser5504

Guest
Efez jsem zabalil, vážně to bylo moc rychlé a hektické pro mě. Radši si dám pohodovku, abych u toho nemusel sedět celý den :)
 

DeletedUser7082

Guest
No já se teď držím na Efezu na 1. příčce a předháníme se tam spolu s -Lucius Artorius Castus- .. Jo je tam velka sranda, rychlost je pecka..
smiley_emoticons_viking.gif
 
mám ale taakový pocit, že lucius tam začínal později, takže ty máš proti němu náskok.... jestli pojede naplno, tak ho nedáš:)
 

DeletedUser9192

Guest
12h dobývání, to je bez šance pro sólistu nebo malou ali udržet koldu.
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser8535

Guest
Chci se zeptat cca před dvěma roky jsem hrál grepolis a fungovaly mi statistiky na
cz.grepostats.com/ jenže dnes to už nefunguje. Byla to výborná pomůcka, kde šlo se statistikami dělat divy. Nevíte náhodou někdo o podobném nástroji pro statistky?
 

DeletedUser5504

Guest
Já používám grcrt.net

Není to ono, ale dá se to v kombinaci s GRCRT prográmkem celkem pohodlně používat
 

DeletedUser3396

Guest
To teda, taky jsem je hledal, bo hraju s přestávkama pokaždý a tenkrát ještě fungovaly. Naposledy jsem hrál Omikron s nějakým Thassos v Exekutorech, kam jsem přešel z Alfa a Omega :) pěkně mu tam dali klucí nepřátelský.
 
Nahoru