• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

v této diskuzi si můžete popovídat o světě Pí s ostatními hráči naskrz aliancemi!

Povídejte, přehánějte... no, však to znáte. :) Ale prosím, dodržujte Pravidla fóra!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
A proč jste jako smazali celou diskuzi od začátku?
Probíhaly tu snad i jiné diskuze, než ty, které chce grepotým cenzurovat, ne?
 

DeletedUser

Guest
Gratuluju alianci Element k vítězství ve světě Pí. Byla to fakt rychlovka :)
 

DeletedUser

Guest
Ďakujeme,... snažili sme sa,.. dvadsať hodín plnili, skracovali,.... počítače, mobily, tablety, kde to len išlo.
A my členovia , môžem smelo za všetkých, chceme poďakovať našim "vodičom" "polovodičom" a aj "izolantom" ( :D ) za skvelé, až nadprirodzene motivujúce vedenie k cieľom.

vždy sa bavýme, aj keď to vyzerá, že otročíme, ... čo u nás nikdy nebolo, nik nikoho do ničoho nenútil,.. sme tím...,... :D
 

DeletedUser

Guest
Elemenťáci, klobúk dole, palček hore:D
ste parta bláznivých ale hlavne zohratých hráčov:)
a čo je najdoležitejšie: menej kecáte a viac hráte:D
 

DeletedUser10513

Guest
Gratuluji Elementu k divům. A doufám že takovou sebranku lidí bez charakteru nepotkám.

Jinak to jste takový slaboši že musíte jít do UNFORGIVEN s pomocí STYXE? :D
 

DeletedUser

Guest
Hurá a je to. Gratuluju Elementu k postavení sedmého divu. Že vám to ale trvalo.
 

DeletedUser10513

Guest
No hlavně doufám že potáhnout zase na svůj slovenský grep.
I když kdyby šli na další svět, tak všichni vědí co jsou zač a moc dlouho by na novém neutáhli.
 

DeletedUser

Guest
Piškote, ono se vždy najde dost vlezdoprdelků, kteří se k nim radši přidaj pod vidinou úspěchu a záchrany vlastního krku.
 

DeletedUser10513

Guest
Uvidíme na dalším světe který konečně pojedu od začátku :grepolis
 

DeletedUser10620

Guest
Chtělo by to zase svět s rychlostí 3/2 ten mi vyhovuje, ostatní jsou moc pomalý a to mě neba :D
 

DeletedUser10513

Guest
Uvidíme chlapi ted by měl být svět Tau pokud se nepletu.
 

DeletedUser6659

Guest
A proč jste jako smazali celou diskuzi od začátku?
Probíhaly tu snad i jiné diskuze, než ty, které chce grepotým cenzurovat, ne?

Smáznuto:

1/ proto, že se tam jeden z Elementu pochlubil tím, že hráči této aliance využili chyby ve hře a porušili § 5 Pravidel hry - reakce Supportu ŽÁDNÁ

2/ proto, že člen Supportu, konkrétně Thasoss - Zástupce hlavního moderátora - byl členem aliance Element. Tudíž věděl o porušení pravidel hry ve své aliancii a jistě nepostupoval tak jak psal v jiném fóru Albinus-
Naopak, jsou to clenove support tymu kteri nejcasteji nechavaji proverit sve aliance kde hraji na porusovani pravidel.
- reakce Supportu ŽÁDNÁ

3/ proto, že mě v tomto fóru Albinus hrubě urážel a napádal moji čest! - reakce Supportu ŽÁDNÁ
 

Thasoss

Grepolis tým
Kecy... že bylo využíváno chyby, to jsou pouze vaše spekulace. Celá diskuse je stále k nahlédnutí všem členům Grepo týmu, což bohatě stačí. ;)
A nebudu dokolečka opakovat, že nejsem Supp, ale mód, tudíž obyč. hráč, co má navíc jako břímě fórum hry, ale nemá žádné pravomoce ve hře, ty se mi vztahují jen na fórum. :)
 

DeletedUser

Guest
No a já už 14 dní čekám na odpověď na můj ticket se stížností na chování členů grepotýmu.
Myslím, že se ani nedočkám. Holt budu muset oprášit angličtinu a napsat rovnou do němec, jak se český support hezky věnuje hráčům.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru