• Vážení hráči, ve středu 11. prosince proběhne aktualizace hry na verzi 2.278. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od sealedfate ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Polepším sa, sľubujem :rolleyes::oops::eek: Mne sa celkom páči analýza od @Thasoss , uvidíme ako sa svet vyvinie, budem oponentom...
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od stargazers ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Podľa mňa na mňa ali hrá malo, mali by sa viac snažiť, nechcú mi ani odoslať 6k TRPO do každého mesta. :(
    • Cháron82 odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Emporion.
      To je tvůj názor pro mě je seal nejdokonalejší stvoření chodící po tomto povrchu ^^
    • Cháron82 odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Emporion.
      Stejně seal za měsíc přijde s něčím co rozhodne svět a budeme si o tom moci povídat další týdny tady na foru :)
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Rozestavení aliancí je zajímavé a příznivé pouze pro dva světové lídry, Tuleně a Los Gordos, přičemž pro Los Gordos vypadá ještě o něco...
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od stargazers ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Lichotí mi že ma považuješ za samostatnú alianciu. :D
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od sealedfate ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nudný svet to rozhodne nie je, črtá sa to na najzaujímavejší svet za posledný rok :) Na zvyšok tejto patetickej sebaľútosti je škoda...
    • Zdravím při příchodu oznámení, se mi po kliknutí na oznámení nerozklikne daný server jako na staré apce ale přihlašovací okno.. a...
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od -Laskonka- ve vlákně Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci! s reakcí Poděkování Poděkování.
      Není možné nějak ovlivnit spotřebu mobilních dat? Oproti původní aplikaci to spotřebuje o dost více, takže celkově ta spotřeba dat je...
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od sealedfate ve vlákně Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci! s reakcí Poděkování Poděkování.
      Já bych přivítal, kdyby byla funkce vypnout upozornění soupeřům na můj útok... koho to má bavit když někomu jedu na olky 3:15 ráno a on...
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od Haji ve vlákně Síň slávy - svět Achilles s reakcí Poděkování Poděkování.
      útočných bodů :-))) Haji ****** 52.025.547
      Nevie niekto v aký čas sa zvykne púšťať svet???
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od Haji ve vlákně Posezení u Jonika s reakcí Poděkování Poděkování.
      Bodů je pořád málo no, ale snažím se...
    • Cháron82 odpověděl/a na téma Posezení u Jonika.
      Server by měl být až devátého. Ale nenabídnu jinak odpověď na tvou otázku.
    • Cháron82 reagoval(a) na příspěvek od ArcimagQ ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Celkem v pohodě. Ztratil jsem zatím 3. Na tebe ale nemám, zatím máš skóre 27 :confused:
  • Načítání…
  • Načítání…