• Vážení hráči, ve středu 6. června proběhne aktualizace hry na verzi 2.266. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, jsou vaši atleti připraveni k boji při spalujícím žáru řeckého slunce? Letní edice Grepolympiády se vrací a souboj o slávu, bohatství a úžasné odměny bude tvrdý! Více informací najdete na herním fóru
Endrewko

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Endrewko
      No tak ten stred mapy by se samozrejme lisil velikosti vzhledem k velikosti sveta ale nemuze byt proste proporcne az takhle obrovsky...
    • Endrewko
      Zdravím, opět po delší době nějaký příspěvek z mé strany. Tentokrát bych chtěl uvést pár věcí, které ja osobně považuju za špatné a...
    • Endrewko
      Zislo by se aktualizovat wiki, jelikoz pribyli 2 novi bohove :)
    • Endrewko
      Endrewko odpověděl/a na téma Diskuze Diskuze světa Zancle.
      Jenom par rychlych postredhu protoze ted nemam cas se rozepisovat. 1. Pokud si nekdo furt mysli ze na cz svetech rozhoduji zlatky tak je...
    • Endrewko
      Tak pojďme dělat to co doteď a nechme tu hru nadobro umřít a pojďme teoretizovat že tohle nebo tamto určitě nepomůže...
    • Endrewko
      Neuraz se prosím nemyslím to zle teď ale... Ani jeden člen vášho týmu tu hru doopravdy nehraje. Aspoň ne pod stejným nickem pod jakým...
    • Endrewko
      Je to tak, za me je 25 idealni pocet clenu na tuto sirku komunity jakou zde mame... kaslat na historii a na to co rikaji statistiky...
    • Endrewko
      Za me klidne spustit nejaky hodne rychly svet treba rychlost 5-6 a nechat ho bezet delsi dobu, klidne pul roku ale dat hodne maly pocet...
    • Endrewko
      Naprosty souhlas... uz jsem to tu jednou navrhoval ale tehdy mi bylo receno ze pak by se treba divy staveli v tech 15ti lidech treba...
    • Endrewko
      Endrewko reagoval(a) na příspěvek od Beňiss ve vlákně Diskuze Diskuze světa Zancle s reakcí Poděkování Poděkování.
      Připadá mi vtipne, že se tu prezentuješ, jako kdybys měl nějakou možnost změnit, co CZ serveru Němci nadiktují. Jestli se to změnilo a...
    • Endrewko
      Koukam ze tady bylo zas celkem zivo :)
    • Endrewko
      Endrewko reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Diskuze světa Zancle s reakcí Poděkování Poděkování.
      Tak v případě Lama Teamu to vlastně tak nějak bylo :p :D
    • Endrewko
      Ja nevim, obcas mi prijde ze si myslite ze tyhle stale aliance stvoril sam Buh, ze vznikly sami od sebe... je to dlouhy proces, nikdo...
    • Endrewko
      Endrewko odpověděl/a na téma Diskuze ke světu Taras.
      Ja už mnohokrát navrhoval sloučení s sk... Ale kompetentní si pořád myslí že na obou platformách je vše v pořádku... No není!! Jinak na...
    • Endrewko
      Endrewko reagoval(a) na příspěvek od BrotherCZ ve vlákně Diskuze ke světu Taras s reakcí Poděkování Poděkování.
      Komunita už je dávno mrtvá, však já vidím jen stejné sestavy ali na každém světě. Každý se bojí hrát s novýma hráčema a radši se dá ke...
  • Načítání…
  • Načítání…