• Vážení hráči, Dne 15.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.281. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru
Endrewko

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Endrewko
      Endrewko odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Golgi.
      S kým?
    • Endrewko
      Tak schválně pochlubte se kdo už skládá nebo bude skládat partu :D Vypadá to že tady bude docela sranda když vidím jak vypadají současné...
    • Endrewko
      Musím povedať že takéto fajn nastavenie tu už dlho nebolo... Tak prosím nepokazte ten svet hned na začiatku :)
    • Endrewko
      Endrewko odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Emporion.
      Tak toto je už riadny bordel pánové... Dojdu sem zas nejakí cizáci tvária sa tu jak majstri sveta po (ani neviem či vôbec) mesiaci sveta...
    • Endrewko
      i presto ze jsem dobyvkar tak uznavam ze vzpoura je tezsi... ale je to vec nazoru
    • Endrewko
      no spis bych rekl ze je to uplne naopak :D
    • Endrewko
      Endrewko reagoval(a) na příspěvek od Devastator1 ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      taky tam přebíra jen sve ? :D
    • Endrewko
      Endrewko odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Dimale.
      Ja som bol jeden z tých čo kedysi volali po znížení členov a to celkom drasticky, som rád že komunita zdieľa tento postoj... Ale bože...
    • Endrewko
      Endrewko reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      Jako ono je to u divů naštěstí vážně jedno no... Jestli limit 15 nebo 60 :D Ale obecně se mi takto nízké limity nelíbí. 30 mi přijde...
  • Načítání…
  • Načítání…