• Vážení hráči, ve středu 3. srpna proběhne aktualizace hry na verzi 2.268. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, jsou vaši atleti připraveni k boji při spalujícím žáru řeckého slunce? Letní edice Grepolympiády se vrací a souboj o slávu, bohatství a úžasné odměny bude tvrdý! Více informací najdete na herním fóru

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od Qw3rtX ve vlákně Diskuze Diskuze světa Abdéra s reakcí Poděkování Poděkování.
      Já když jdu hrát, tak si chci zahrát s dobrými hráči a vyhrát, tak jsem si obepsal pár spoluhráčů z předchozích světů, za to že komunita...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od Qw3rtX ve vlákně Helma neviditelnosti s reakcí Poděkování Poděkování.
      Zdravím, mám problém s kouzlem od boha Háda - Helma neviditelnosti, pokud ji nezakouzlím tak do 5 vteřin po odeslání útoku, už nejde...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od Endrewko ve vlákně Helma neviditelnosti s reakcí Poděkování Poděkování.
      No ja si taky vsiml uz parkrat ze neco s tim kouzlem neni v poradku, minimalne se pouziti zablokuje driv nez po 10ti % cesty (kolik...
    • FastesCZ odpověděl/a na téma Helma neviditelnosti.
      Ano mám též tento problém, pokud nekliknu kouzlo hned při zakliknutí útoku tak mi na prohlížeči již nejde aktivovat. Na mobilu jde...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od And2el ve vlákně Diskuze Diskuze světa Zancle s reakcí Poděkování Poděkování.
      No ale pořád na těch pomalých světech , hraje více hráčů jak na těch rychlejších.. Podle veřejně dostupných statistik o rychlé světy...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od JustVelko04 ve vlákně Známý bug SIRENY - Aneb arogancia Innogames s reakcí Poděkování Poděkování.
      Tak jen dneska doplním, že jsem chtěl časnout koldu s Atalantou a dopad času v příkazu bylo 18:59:00 a když odešlu příkaz, tak mi to...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od Qw3rtX ve vlákně Známý bug SIRENY - Aneb arogancia Innogames s reakcí Poděkování Poděkování.
      Zabývá se někdo opravou tohoto bugu s chybným časem dojezdu? Visí to tady už rok a půl a dneska když jsem jel akci, tak vidím že problém...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od leadrl00 ve vlákně Delší nebo kratší světy? s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nevím jestli kvalita(efektivita, time management) se v kontextu hráčovejch charakteristik dá hodit do jednoho pytle s vytrvalosti...
    • FastesCZ reagoval(a) na příspěvek od Qw3rtX ve vlákně Delší nebo kratší světy? s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nejlepší je střídat nastavení, aby si každý hráč vybral dle svého, já preferuji spíše delší světy, nevadí mi hrát rok v kuse jeden svět...
  • Načítání…
  • Načítání…