• Vážení hráči, Dne 1.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.280. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru
MrCreditCZ

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• MrCreditCZ
      MrCreditCZ reagoval(a) na příspěvek od Em0py1987 ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Jak tu zmínil každý, k takovému bojovemu nastavení (což dosti oceňuji - neviděl jsem dlouho takové dobré nastavení) ale prostě, Olymp je...
    • MrCreditCZ
      MrCreditCZ reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Rozumím, že nejvíce nesouhlasíte s morálkou, nočním bonusem a zakončením světa. Prosím každého, aby nám sám za sebe řekl, jaké úpravy by...
    • MrCreditCZ
      MrCreditCZ reagoval(a) na příspěvek od Dariios ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Myslím, že změna by potěšila hodně lidí, vzhledem k nastavení, jaké je. Jak tu již bylo zmíněno, tak divy by byly nejlepší, Olymp je...
    • MrCreditCZ
      MrCreditCZ odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Golgi.
      Co se mi opravdu nelíbí je morálka a noční bonus. Každý svět, který v poslední době vyšel má morálku, ale za mě by se to mělo střídat...
    • MrCreditCZ
      Créďa se tam taky ukáže :-)
    • MrCreditCZ
      MrCreditCZ reagoval(a) na příspěvek od Devastator1 ve vlákně Diskuze Diskuze světa Carphi s reakcí Poděkování Poděkování.
      zdravím Vás všechny,:) chtěl bych poděkovat všem,kteří se tohoto světa zúčastnili a bojovali proti nám. Většina z Vás už není na...
    • MrCreditCZ
      MrCreditCZ reagoval(a) na příspěvek od stargazers ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Prečo nemôžme začať dnes večer? :( Zahraničné svety už bežia...
  • Načítání…
  • Načítání…