• Vážení hráči, Kolo štěstí bohyně Týché je zbrusu nová událost, která vám nabízí jedinečný způsob, jak vyhrát fantastické ceny. Více informací najdete na herním fóru
Sir Anakin

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Sir Anakin
      Ten druhý koncept se mi líbí. Byla by to větší sranda a alespon by byla hra zábavnější. Jenom to chce víc promyslet a doladit aby to...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od Em0py1987 ve vlákně Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras? s reakcí Poděkování Poděkování.
      Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 3 Max. počet členů aliance: 30 Noční bonus: 23-6 Začátečnická ochrana: 5...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od tado1003 ve vlákně Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras? s reakcí Poděkování Poděkování.
      myslím si že niečo takéto Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 2 Max. počet členů aliance: 20 Noční bonus: 22-7...
    • Sir Anakin
      Je to pomalejší než standart. Já standart beru rychlost 4. Bohužel to tak platí poslední roky. Kdysi je už minulost a já to beru tak jak...
    • Sir Anakin
      Já bych si dal nějaký pomalejší. Protože už jeden hraji. Rychlost světa: 3 Rychlost jednotek: 3 Rychlost obchodu: 4 Max. počet členů...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od Endrewko ve vlákně Diskuze Diskuze ke světu Sinop s reakcí Poděkování Poděkování.
      *co zvladne dat cely svet do hromady Brasko, bol to sarkazmus...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od Endrewko ve vlákně Diskuze Diskuze ke světu Sinop s reakcí Poděkování Poděkování.
      Je vas priliz moc tych co prisli dnes rano o deff. Nie je v nasich silach vyrobit tolko boxov na slzy rucne aby ste mohli oplakat...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od Endrewko ve vlákně Diskuze Snížení ceny kouzla „Očištění" s reakcí Poděkování Poděkování.
      Dal som NIE a hned reknu proc. Ocisteni ma 2 funkce - na mesto (to ale typicky pouzivame jednou za delsi cas takze nic co by nejak...
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Grepolis memes s reakcí Poděkování Poděkování.
      Poslední měsíce be like:
    • Sir Anakin
      Jako odpůrce útočných kouzel s tím nesouhlasím. A podle mě by to mělo být drahší. Alespon minimálně 250 many. Čím mín očištění, tím mín...
    • Sir Anakin
      Ja bych rekl ze driv platili ve hre i nejake zasady slusnosti. Neutoceni v nocniku bylo jednou z nich. Opravdu nepochopim proc to mate...
    • Sir Anakin
      Ja na zadný svet hrdinu jít nepotřebuju a ani nepotřebuju já ani tučňáci někomu něco dokazovat My hrajeme pro zábavu a ne proto abychom...
    • Sir Anakin
      Blbost, o spojku nikdy řeč nebyla. Spojko mělo být s cca 6ti původními mamlasy a Don na 10 dní byl pouze aby měli šanci hrát. To že to...
    • Sir Anakin
      Anděli tak tu partu postav a pojďte hrát a nemej silácké reči...BOŽE
    • Sir Anakin
      Sir Anakin reagoval(a) na příspěvek od Devastator1 ve vlákně Diskuze Diskuze ke světu Sinop s reakcí Poděkování Poděkování.
      je to kupa let ...rad vzpomínam na ty časy ...v te době jsem hral bez pipaku :DDD a pouze v dobe,kdy jsem chtel sám :DDD Martinecpepa...
  • Načítání…
  • Načítání…