• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Flexo

    Diskuze Grepo discord

    Tiež si myslím, že by nebol vyložene problém o ľudí. Z tých hádok mám obavu tiež, ale určite by tam bol zavedený nejaký systém trestov, ako tu či na hre. Čo sa týka kontroly, tak ma napadla jedna možnosť. Ešte kedysi, keď som ako decko hrával minecraft, tak na serveroch boli podobné role...
  2. Flexo

    Diskuze Grepo discord

    Ahoj @mikosansobi @Thasoss neplánuje sa ísť trochu s dobou a založiť discord server, pre cz grep? Že by sa tam oznamovali tiež novinky, mohol by tam byť komunikačný kanál pre hráčov, napríklad čo by hľadali ali na nový svet atd? Zároveň by to bolo pohodlnejšie aj na posielanie screenov/ prípadne...
  3. Flexo

    Dotaz svet

    Určite ano, je to väčšinou na striedačku dobyvko - vzbura (niekedy sa stane, že jeden režim je dvakrát za sebou). A Inak interval nových svetov je cca 6 týždňov.
  4. Flexo

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    @Thasoss ešte jedna vec. Je v pláne pridávať do vyznačeného miesta zobrazenie aktuálnych vojsk, ako je tomu v starej verzii, či v prehliadači? Prípadne nejaká iná alternatíva? Či je potreba používať správcu alebo musím cez agoru pozerať?
  5. Flexo

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Či už pri kliknutí na spodnú časť alebo priamo naň, mi to častokrát nezareaguje a musím kliknúť ako keby nad ten krížik. Ide len o pocit, resp. o zvyk. Takže nič dôležité. Moja chyba, myslel som okno aktivity, kde sa nachádza prehľad aktívnych kúziel, pohybov a obchodov. Tie akčné tlačítka na...
  6. Flexo

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Tak som tú najnovšiu verziu apky skúšal, a tu je pár poznatkov. Zatiaľ som tu skúšal, asi len hodinu, a určite sa nájde viacej vecí, keďže som sa nedostal ani k nejakému časovaniu, prípadne väčším súbojom. Mobil Xiaomi 12X, Android 13 Pozitíva: Layout mi príde zatiaľ najlepší z tých čo tu...
  7. Flexo

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Veď stará by sa mala dať ešte stále používať, len už nedostáva nové updaty, ne?
  8. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Ako keby si ho nepoznal
  9. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Nebuď drzý. Snáď Vás za také niečo bude budiť v noci vy lamy
  10. Flexo

    Známý bug hrdinové -zamrznutí

    Viem, že sa to riešilo ešte na Katane. Najlepšie je, ako píše Kovi, a to dať f5 pred prehodením hrdinu.
  11. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Imbros

    Máš zákaz na pc? :(
  12. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Sám si blbost
  13. Flexo

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    Presne tak babčo.. nech si svoje problémy a komplexy rieši niekde inde
  14. Flexo

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Hahaha ty stále hraješ :D
  15. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Povedz tridsať
  16. Flexo

    Diskuze Herakles

    Je treba si ale uvedomiť, že jedno mesto letiek súdna tak 4-5 miest deffky.
  17. Flexo

    Diskuze Herakles

    Tak zrovna na nereidky dokážeš úplne v pohode brať priazeň aj zlatými. Pri super mimču by to už mohlo trochu "chýbať", ak chce človek zároveň dávať aj spartu. Ale nejaký výrazný problém by to určite nebol podľa mňa.
  18. Flexo

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Ukaž jak
  19. Flexo

    Diskuze Herakles

    Dúfam, že si niekedy zahráš vzburu proti človeku, ktorý bude aktívne využívať herakla. Určite ťa to bude veľmi baviť, keď pošleš do hodiny 10-20 útokov pozemky na jedno mesto, a ani jeden nepríde s katmi, pretože na všetky ti hodí diak a ty sa potom za 300bb/útok rozbiješ na jeho hradbách.
  20. Flexo

    Diskuze Herakles

    S tým čo vyplodil vyššie, tak podľa mňa nemyslí vôbec.
Nahoru