• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. dekov02

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Chtělo by to přidat tlačítko které by zavřelo všechna okna, stejně jako je na pc a bylo i v appce.
  2. dekov02

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Musí se to aktivovat až v přehledech v rekrutu třeba
  3. dekov02

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Nelze zvolit skupinu měst, neaktivuje se to
  4. dekov02

    Známý bug hrdinové -zamrznutí

    @Thasoss nahlásíš to pls? Na appce to funguje v pohodě, ale na pc je to od nějakých 60 měst šílený
  5. dekov02

    Diskuze Herakles

    Je dobře, že se to začíná řešit. Radši bych viděl řešení místo omezování hráčů. Jak už se tu psalo rework Herakla by byl úplně to nejlepší. Udělat z něj použitelnějšího hrdinu, bez toho aby se využíval jen na nekonečný přísun přízně. Tady by se mohlo stát, že mi spoluhráč naherakluje přízeň...
  6. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Lato

    :p
  7. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Co vím tak se Herakles aktivně používá od 2021 takže cca 2,5 roku, ale řeší se to až teď. V tu dobu se to používalo na ty samý věci (nereidky, zemětřesení, bouře a hněvy), letky se s tím moc nedělaly. Mám tu ještě schované screeny, kde hráč hodil 40x diův hněv během 10 minut.
  8. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Chtělo by to dodat popisek k Heraklovi že se nesmí používat, ne každý hráč čte fórum, tak ani nemusí vědět že je na něm omezení. Je to něco jako kdyby se zakázalo bodování přes prozírky ale napsalo by se to jen na fórum.
  9. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Tak tu máte dobývko, můžete se tam jít porvat edickos, Gaius Iulius, Mistr Trhac
  10. dekov02

    Diskuze Herakles

    Herakles se dá použít taky k pozitivním věcem, např. při zapnutých nereidkách jsem dokázal dát během 3 hodin 84x vlnku pár hráčům z ali skoro bez práce. Dřív se nepoužíval, protože nikomu nedošlo že se dá použít i v obraně. Má někdo přehled jestli se používá i v zahraničí?
  11. dekov02

    Diskuze Herakles

    To je jen přebytečná přízeň z bodovačky, moc úsilí mě to nestálo, jen jsem si občas kliknul zemětřesení na protivníky na frontě. Díky prozírce a grepolympii stačilo pouze 22 populace na vytvoření 60 přízně od herakla, tak to šlo samo. Herakl má i jiný využití, třeba když máš aktivovaný nereidky...
  12. dekov02

    Diskuze Herakles

    Podle mě v pohodě :)
  13. dekov02

    Diskuze Herakles

    Herakles je OP už od vydání v roce 2016, jen ho nikdo nepoužíval. Nechal bych ho tak jak je, dost to pomáhá obráncům a to je dobře, že se i menší hráč dokáže ubránit proti zlatkaři. Dřív (než na to lidi přišli) jsi na to musel utratit zlato aby jsi z eventu získal přízeň, dnes si jí můžeš...
  14. dekov02

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Mohl bych poprosit o přidání možnosti odejít ze support stránky v aplikaci, aktuálně tam ta možnost není a tlačítkem zpět mě to vyhodí ze serveru na výběr světů.
  15. dekov02

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    malík se omylem uklikl na senát a mokrousek už resetuje :D
  16. dekov02

    Diskuze Dominance - špatný koncept

    V tom je to nevychytaný, pak doslova záleží kdo má rychlejší pc a odpálí to dřív. Procento pro spuštění vzdoru by mělo být 50,01% .
  17. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Helike

    zrovna fake útoky jsou v dnešní době potřeba, když ti na útok nepřítel hodí 20x tornádo, tak ho potřebuješ zaspamovat aby tam vůbec něco dojelo
  18. dekov02

    Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Jediný řešení je vrátit všechny světy do stavu před aktualizací.
  19. dekov02

    Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Nejde to nikomu... Měli by při výpadcích pozastavit všechny pohyby aby se nestalo že přijdu na hru a budu mít prázdný města.
  20. dekov02

    Diskuze Diskuze světa Imbros

    vypadá to tak, že budeme pomáhat nepřátelům s čištěním jejich chrámů, protože za chvíli budou všechny naše prázdný :)
Nahoru