• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Thassi nic proti tobě ani většině českého supportu jste super ale můžete ty němce nakopat trochu? Rád bych si časoval na olymp a i těch 15% by se mi hodilo jelikož je daleko ale pořád žádná změna :) Tak našel jsem si cestu přes mocný excel jenom by mě zajímalo proč musím čas nabídnutý hrou...
  2. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Máme nějaké zprávy z Německa? Právě to se mnou krásně vyjebalo při posílání koldy :) Tak třeba už si tenhle bug zapamatuju teď..
  3. Diskuze Ze světa Nesebar

    A jaká rychlost vyšla jako nejžádanější v tom jak jste se tady ptali jaký server bychom si přáli? Jestli to je v tom vláknu sesumírované omlouvám se jenom mě tam odkaž díky :D
  4. Diskuze Diskuze světa Imbros

    tady máš jaký čas to píše při vyslání a na jaký čas to potom skočí..
  5. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Jup :( moc sem urážel jirkuse tak m ito rodiče zakázali :(
  6. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Zkoušel jsem jenom v apce solto na PC .. zkusím ti něco nascreenovat.. PC ti nedodam nemám k němu přístup momentálně
  7. Diskuze Diskuze světa Imbros

    @Thasoss prosimtě dnes byl dobyt chrám který dává 15% na rychlost cesty .. to se ovšem v okénku příkazu neodecita ukazuje to dopad klasický a až po odeslání si to odečte 15% z času cesty. Sorry ale to je nepoužitelné na úplně cokoliv abych při časování ješte počítal někde bokem na kalkulačce 15%
  8. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 6 Rychlost jednotek: 5 Rychlost obchodu: 6 Noční bonus: 23:00 - 5:00 Začátečnická ochrana: 7 dní Počet členů aliance: 50 Systém dobývání: Dobývání Morálka: NE Rychlost zakončení: rychlá Artefakt: roh Bonusy: +500% milice, 50% Rychlejší výstavba budov 2 KB za jednu divadelní hru 8...
  9. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Tak nám došly Chrámy s přístavem :( Thassi nehodíš nám nějaké navíc?
  10. Diskuze Ze světa Kasmenai

    By se zajímavě stavěly divy s 20ti městy :D
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    Pro ty kteří se nedostaví na sraz nebojte. Záznam tohoto duelu tisíciletí bude v co nejvyšší kvalitě ^^
  12. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Chtěl bych se zeptat zda by se nedalo předat vývojářům aby byl někde v simulátoru čudlík který by naklikal aktuální chrámy které vlastní aliance momentálním stylem je to celkem zdlouhavé listování a hledání co za bonusy to vlastně máme..
  13. Diskuze Diskuze světa Imbros

    @Thasoss máme tady menší chybku systému. Po útoku vidí obránce hodnotu naplnění prozírky útočníka. Hodnota je přesná. Je to nějaká nová vlastnost nebo jenom chyba?
  14. Diskuze Ze světa Golgi

    Ne ne už jsme došli k kolektivní shodě že @stargazers ho má největšího.. Třeba se v budoucnu najde někdo s větším ..
  15. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Kolik multiúčtů si mám založit aby počet lajků udělal v Německu dojem? ^^
  16. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Díky za odpověď ač ji vidím nerad. Byla to pro mě asi nejlepší novinka co přibyla nemuseli jsme po nějaké hranici bodů jak *vulgarita* stavět města od 1000 bodů.. A jak jsem psal přidalo to pěkné strategické možnosti tehdy... Ale tak asi se málo zlatilo :)
  17. Diskuze Diskuze světa Imbros

    A bude někdy ještě použito Hefaistovo požehnání? Byla to celkem fajn věc, která taky ozvláštnila gameplay a na olympu který je o převážně zakládání by to mohlo hru výrazně zrychlit a ozvláštnit ...
  18. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Sem koukal a na klávesnici sem si stěžoval ještě v říjnu kdy to byla teprve hybridní :D
  19. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Před patnácti dny tady koudy zmínil rozložení na šírku. Píši znovu protože to je za mě největší chyba aplikace tak aby to nezapadlo :) Aplikace na mobil by měla být mobilní.. Takže jako ta stará, že jsem dokázal při jízdě na kole kouknout kdo jede útokem nastavit milice a kliknout si vesničky...
  20. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak to víš Koudy nabídl guláš.. A byl fakt dobrý doporučuju ^^
Nahoru