• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Já jsem Olymp nezažil, ale zní to dobře :D. Také bych chtěl, aby se více využívaly malé ostrůvky. V té mé vizi co jsem popisoval, jsem právě myslel, že už by nebyly další velké ostrovy, ale mohlo by se jezdit na ty malé. Nebo soupeřům brát města.. Jinak vzpouru hraju poprové a musím říct, že se...
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Je pravda, že jsem tu popsal situace, které mi při hraní nevyhovují. Bylo by tedy fér, abych se podělil i o místo kde bych hrál opravdu s chutí. - svět na kterém by bylo 150-200 lidí (ono jich tu stejně o moc víc není) - pro vstup do světa by byla třeba registrace (tvůj účet by schválil admin)...
  3. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Paranoidní :D Kolonizační loď ti jela 4 hodiny, město si získal v 02:15:14. Ani sis tam neobtěžoval vyvolat vzpouru :) (kterou jsme tam mimochodem měli vyvolanou v alianci) Očividně jste dobří hráči, jen nevím, proč někteří z Vás tohle mají za potřebí. Tohle je jen jedno z mnoha.. Chápu to...
  4. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    To je ten čistý pragmatizmus o kterém jsem mluvil a já mu rozumím.. Jen říkám, že když to budete přehánět (a už to přeháníte) tak se vám tu na to vykašlem a vy nebudete mít s kým hrát :). Nerozumím tomu proč je tu tak horko :D
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    §2) Použití účtu Každý hráč může hrát na každém světě pouze s jedním účtem. Hráči nemají dovoleno používat jiné účty ostatních hráčů. Účet může být věnován jiné osobě pouze přes písemnou žádost týmu, který může změnu zamítnout. Jakmile je změna jednou schválena, již ji nelze změnit zpět.Je...
Nahoru