• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

    Poseidon Dancan Hyperborea
  2. Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

    Hádes Dancan Hyperborea
  3. Diskuze o světě Ypsilon

    Jsem zmaten. Jak je to s nastavením? Tady v tomoto screenu je napsaná rychlst jednotek:3 a nový dobývací systém.
  4. Diskuse o světě Tau

    Jsem slušný a věcný. Dalo by se to pojmenovat mnohem obsáhleji a více košilatě. Dál se nehodlám vyjadřovat o osobě, které jsem tento trefný titul přidělil. Jsem přesvědčený o tom, že drtivá většina hráčů by se pod to podepsala. Hawk
  5. Diskuse o světě Tau

    Cápku nech jí, ona má prostě krátkou paměť a nemá žádnou páteř. Už si nevzpomíná a nebo nechce. Shodila by se i před hráči, kteří to možná ještě neví a tady si to její mazání kolem huby čtou :) Support tým i módi moc dobře vědí, co je zač. Takže i když se jim teď snaží zalíbit a leze jim...
  6. Diskuse o světě Tau

    To sotva, vše co jsem tu psal ohledně předávání účtů je doložitelné a v souladu s pravidly. Akorát ty si pořád vytváříš nějaké konstrukce a šíříš bludy. Ono to nebude trvat dlouho a zase přijdeš s nějakou hovadinou. Tobě stačí málo. Někde něco zaslechneš, přidáš si k tomu svou zaručenou pravdu...
  7. Diskuse o světě Tau

    Vážně? Tvůj poslední příspěvek byla odpověď? Tvůj poslední příspěvek byla jen hloupá lež formulovaná do otázky.
  8. Diskuse o světě Tau

    motáš to pěkně. czech fenix je původní nick hráče ptak von popel, pod kterým hrál na kappě ve spojenecké alianci. Nový czech fenix, který po něm převzal účet, s námi dohrál v Beruškách a proto vyhrál. Tento nový czech fenix chvíli hrál i na Omikronu, ale přišel pozdě. V té době končil panponpo...
  9. Diskuse o světě Tau

    Ty jsi nějaký takový předala, než tě drapli za mulťáky? Protože pak jim z toho asi mohlo být špatně. A proč měníš téma diskuse nechápu. A přeci jen ještě tento příspěvek doplním. Proč se supportu teď tak vehementně zastáváš? Že bys jim lezla do pozadí a chtěla slíznout smetánku? Copak už jsi...
  10. Diskuse o světě Tau

    Smutný na tom všem je, že se teď najednou snažíte vše zlehčit a říkat, že členové supportu mohou normálně hrát a proč by to jako mělo být špatně. Dobrá. Tak mi ale vysvětlete, proč nejdřív z nás hráčů děláte blbce, Albinus tu používá podivné nářečí aby to jako nebyl on, ale nějakej strejc z...
  11. Diskuse o světě Tau

    Počkej si na Angelu. Ta jistě přijde s nějakou teorií. Nejspíš už to ví a pokud ne, tak to brzy zjistí, okoření nějakou nadpřirozenou kravinou, přidá nějaké to motto, pošle mu pás svých pikantních fotek a na závěr mu bude vykukovat z jeho pozadí. A pokud jí tam nevpustí, tak z něj udělá...
  12. Diskuse o světě Tau

    Teda ty máš krátkou paměť... :-) A to není zase tak dlouho, co jsi brojila Proti Thasossovi a Phýtonovi (Alone in the Dark). To si vážně myslíš, že jsme tady všichni takový hlupáci, že ti tu budeme baštit tvé "výlevy", které měníš ještě častěji než aprílové počasí? Těch ticketů, co jsi stihla...
  13. Kavárna světa Omikron

    Nechci tady hodnotit snahu jiných, jak vyhrát a co pro to udělali. Na to jsou tu jiné "kapacity". Ti mají zřejmě patent na rozum, na motta a myslí si, že mají od všeho klíče. Shrnu tu pouze to, jak jsme hráli my a co dělá Berušky tím, čím jsme už pár let. To, že máme za sebou nějakou historii...
  14. Kavárna světa Omikron

    Pokud bereš korunku a titul "Vládce světa" jako něco bezvýznamného, tak tím líp :-) Jinak máš pravdu, vítěz světa je aliance, která postaví jako první 4 divy a kontroluje je.
  15. Kavárna světa Omikron

    Už jsem psal vedení KS a ještě to napíšu i zde. Gratuluji vám k postavení 4 divů. Dokázali jste to velmi rychle a proto smekám. Vaše úsilí bylo stupňováno nejen tím, že jste chtěli, ale i tím, že se ostatní aliance snažili vás jak přestavět, tak i nějaký ten div zastavit. Nepovedlo se to, někde...
  16. Kavárna světa Omikron

    Omluva přijata :) Je dobré si uvědomit, že je to jen hra. Nejde o život. Emoce s námi dokáží zamávat, to bezpochyby. I na Grepu. Nicméně si myslím, že soudný člověk by měl nejdříve přemýšlet, dát na svůj zdravý rozum a až pak vynášet názory na druhé. Hledat za vším grázla, křiváka, zrádce a já...
  17. Kavárna světa Omikron

    Netvrdíš? Vždyť si to napsal, nebo ne? Teda hochu, ty v tom máš ale guláš :) A víš ty co je vše veřejně známo a není to pravda? Nejdřív si zjisti ověřená fakta, která jsou doložitelná a pak to napíšeš si za tím stůj. Jenom kopeš kolem sebe bez jakýchkoliv argumentů. Pokud ti stačí věřit drbům...
  18. Kavárna světa Omikron

    Ale ale :) Že tě hanba nefackuje :) Takhle lhát, že se nestydíš :) Nevíš nic a snažíš se urážkama obhájit svou slaboduchost. Jak typické :)
  19. Kavárna světa Omikron

    Nevidíš si ani na špičku nosu :-) S supportem? Větší blbost jsi už vypotit ani nemohl :D Že vy jste to vyřešili elegantně, rovnou jste je naverbovali ve snaze udělat se bodově a ekonomicky nejsilnějšími hezky pěkně pod jednou střechou, už jaksi nekomentuješ. No vida, ani horda rádoby ranařů vám...
  20. Kavárna světa Omikron

    Ale no tak :-) Vaše ali se skládá čistě jen z původních stínů, že? A vám nikdo nepomáhá?? Tomu přece sám nevěříš nebo nás taháš za nos? :) Co třeba VulKan? Nějak si na ně v tom frmolu zřejmě zapomněl, ne? :) Je to strategická hra, tak to tak ber. Bušit do všeho hlava nehlava není úplně nejlepší...
Nahoru