• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser75

Guest
Toto se snažím prosadit u Německého vedení už roky, spolu s dalšími transparentními údaji, bohužel bezúspěšně. Firma stále trvá na zachování tohoto statusu, a upřímně řečeno, jsem malý pán, možná malé kolečko ve velkém Inno stroji. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Toto se snažím prosadit u Německého vedení už roky, spolu s dalšími transparentními údaji, bohužel bezúspěšně. Firma stále trvá na zachování tohoto statusu, a upřímně řečeno, jsem malý pán, možná malé kolečko ve velkém Inno stroji. :)

Kerberosi, nedávno jsem se nudila a procházela jsem si grepowiki a je tam dost údajů a hlavně přehled hodně členů Grepolis Teamu :) a je Vás tam hodně

http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/N%C3%A1pov%C4%9Bda:Grepolis_T%C3%BDm
 

DeletedUser75

Guest
Ty červeně značení už bohužel nejsou v support teamu, čest jejich práci a neskutečným nervům.
 

DeletedUser

Guest
Hm, díky za snahu tedy alespoň. :)
Se jim divím, jsou sami proti sobě, když trvají na stávajícím statu quo.
 

DeletedUser75

Guest
Mohl bych se o tom rozepsat, co vše je a není, ale raději ne. Nechci si kazit víkend. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Kolik Vás je celkem v teamu? Vím že na slovácích je daleko méně lidí v grepolis teamu
 
Takže slušně a věcně, pro tebe Dancane platí to samé.
Jsem slušný a věcný. Dalo by se to pojmenovat mnohem obsáhleji a více košilatě.
Dál se nehodlám vyjadřovat o osobě, které jsem tento trefný titul přidělil. Jsem přesvědčený o tom, že drtivá většina hráčů by se pod to podepsala. Hawk
 

DeletedUser

Guest
To CKAPNN:
Jsi hloupější než jsme si mysleli, mimoň a polykač (nebudu to psát s tvým šíleným pravopisem), to jsou samé lichotivé výrazy, jen co je pravda. Kdybych toto napsal já tobě, byl bys 100% na vrcholu blaha, že?
Takže slušně a věcně, pro tebe Dancane platí to samé.

//edit: to Damianus

Je tam rozdíl v právech,která na daný svět mají, nižší, střední, vyšší, nejvyšší, ty práva jsou stupňována dle závažnosti řešených situací. Kupříkladu nejnižší práva jsou taková, kdy support pouze odpovídá na dotazy hráčů, jiné tickety třeba udání, urážky atd musí delegovat výš postaveným supportům.
Kupříkladu nejvyšší má Charon a moje maličkost, vyšší senerie, střední cheathunteři.nejnižší support, v tomto případě Albinus.
V tomto případě došlo k pochybení mému, měl jsem si při udílení práv zjistit, kdo kde hraje, proto Albinus dostal práva i na tento svět.
Opět ale podotýkám, už podruhé, že k žádnému zásahu ze strany Albinuse do chodu světa nedošlo, kontroloval jsem to několikrát a pečlivě.

Jelikož chci skončit v pekle s děvama u pokerového stolu, místo abych stál někde po kolena v mlze a koukal baculatým andělíčkům na zadečky, tak je mi celkem jedno, že nejsem gramatické IN a budu tu hroznou gramatiku dál šířit, požadovat manželek svých bližních, a budu sveřepě tvrdit, že můj otec je Německej Ovčák! Další prohřešky sdělím obratem, aby ses za mě mohl bez odezvy modlit u Chesuse Gonzálese.
Ve jménu Matky, i Dcery...

PS
Doufám že jsem neporušil nic a pokud ano, tak bude stačit suchopárné "prominte"
které znamená víc, než tu předvedl člověk,kvůly kterému jsme se tu sešli, včetně tebe v tak hojném počtu a kterého tu tak vehementně bráníte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ted jsem tak koukala na grepostats a koukám, že na tau je nová supportácká ali... beru, že máte hafo zlatek, i když si ani nedokážu představit, kolik jich na to muselo padnout, ale strašně by mě zajímalo, kde se vzaly surky na vystavění 3 měst na maximum za 4 dny...
 

DeletedUser

Guest
ted jsem tak koukala na grepostats a koukám, že na tau je nová supportácká ali... beru, že máte hafo zlatek, i když si ani nedokážu představit, kolik jich na to muselo padnout, ale strašně by mě zajímalo, kde se vzaly surky na vystavění 3 měst na maximum za 4 dny...

Vsadím se že i na tohle jsou neovlivnitelné programy, které (jak jinak) prokazují poctivou hru a zakalkulují i zázraky (v imaginárním světě je už vše možné) :p
 

DeletedUser

Guest
Deštruktor
20.08.13, 20:55
Čítal som, že na to aby sa stal niekto support musí mať čistej rějstrík. Čo ak sa daný človek stane supportom a poruší pravidlá na svete, ktorý nesupportuje. Bude to mať nejaké dôsledky na jeho kariéru ? :) Viem, niečo také sa nedeje / nemyslím, to so srandy / , ale keby náhodou.
Albinus
20.08.13, 21:12
V obecne rovine, pokud uz by se to stalo tak to znamena okamzity vyhazov. Nicmene se nic takoveho za dobu supportu co ja vim nestalo.
Deštruktor
20.08.13, 21:27
Čo z toho máte ?
Pocit šťastia za dobre vykonanú prácu, vnútorný mier, alebo ste skúšky na bachára nezvládli a tak to skúšate tu ? :)
Albinus
20.08.13, 21:50
Nemuzu mluvit za ostatni, ale ja sam to delam proto ze me tato hra oslovila, kdyz jsem aktivne hral tak mi prinesla spoustu "peknych zazitku" a ted se ji to snazim vratit. A take kvuli tymu, jsme tu navzajem pratele a komunita.

Albinus
10.12.13, 18:58
Mno samozdrejme ze support hraje, jen ted zrovna netusim za jakou ali myslite, ale jistojiste mate pravdu. Samozdrejme ze nejen na Omi ale na vsech svetech a na vetsine dokonce za nekolik.

Proboha lidi, vzpamatujte se, toto je vazne nesmysl!!! Clenove support tymu nehraji, respektive nehraji na svete na ktery maji prava.

A ze je nekdo za nevhodne nazvy, vyrazy potrestan a nekdo ne? To bude tim ze nekoho nekdo nahlasil a jineho ne. Fakt nemame silu hlidat nazvy vsech mest, uctu... na vsech svetech a do posty se bez nahlaseni vubec nedostanem.

Takze hlaste, hlaste, my budem trestat a sjednavat napravu.


Dancan
10.12.13, 22:37
Snazil jsem se byti slusny a tak jsem napsal normalni hrace a ne hrace duchem slabe. Ale, abych odpovedel na vas dotaz.
Vy hrajete (ucet je zalozen) cca 2 roky, ja se pohybuji na Grepu jiz vice jak 3 a pul. Vyhral jsem 2 svety..........a ano, umim tuto hru natolik abych mohl pracovat jako herni podpora.

Albinusi, já vyhrál za ty dva roky jeden, hrál jsem jeden svět téměř od začátku až do konce. Až na pár týdnů, jen jeden svět a vyhrál jsem ho, tu alianci jsem vedl. Ale o tom to tu není. Já si tu ego honit nemusím. Tuhle hru umím hrát taky dobře. Jsem tu skoro doma. Mě zajímalo něco jiného a ne to, jak je tu kdo dlouho a zda díky tomu může dělat podporu.
Víte co se říká? S jídlem roste chuť. Přeberte si to jak chcete a třeba vyhrajete ještě další svět, ale položte si otázku, jestli vám to za to stojí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny ve spolek, za tu dobu co hraji grepolis, stále více přicházím na jednu věc a moc se mi to nelíbí.Někteří z Vás vědí, že grepolis hrají moderátoři fora a i občas supporti.Tyto jejich nálepky či tituly a říkejme tomu jak kdo chceme ve hře neplatí, jak vleze někdo takový na herní svět stává se normálním hráčem bez jakýchkoliv výhod. Supporti a moderátoři fora jsou stejní lidé jako jsou normální hráči a pokud by jste je potkali někde venku, tak rozhodně nikde není napsáno, že to jsou zrovna oni.Pokud jsou někomu udělena nějaká práva v alianci, tak to není z důvodů zvýhodnování někoho kvůli jeho funkci co má na grepolis foru, ale kvůli tomu jaký je hráč.To už by se za chvíli mohlo psát, to je ženská a jak to že má práva či naopak.Nějak jsem nepochopila proč by lidé co jsou na support teamu nemohli hrát grepolis. Grepolis je hra kam si lidé chodí odpočnout a pobavit se a ne se stresovat.

zrovna ty o tom vyprávěj !!!
 

DeletedUser11238

Guest
Štandardom u konkurenčných firiem ako je GameForge, PixelFederation, Blizzard atď. je to, že aby ste mohli robiť administrátora, tak hru najprv musíte hrať. Musíte hru dokonala poznať na to, aby ste mohli riešiť problémy s ňou súvisiace. Ak hru nehráte, tak problémy nepoznáte a nemôžete byť administrátor.

Nevidím preto problém, prečo by nemohol tím Grepolis CZ tiež hrať hru, ktorú spravuje. Tento tím je v hre nanajvýš zvýhodnený tým, že za svoju prácu dostane napr. zlatky. Určite nemajú zrýchlenú výstavbu, nemôžu si zrazu vykúzliť cez ControlPanel koľko jednotiek chcú. Ak aj túto možnosť majú, tak ak ju chcú použiť, určite ju musia odkomunikovať s centrálou v Nemecku, inak by mohli byť trestne stíhaný za neoprávnené obohacovanie sa.

Preto žiadam všetky deti a nechápavých dospelých, aby sa tento problém prestal raz a navždy riešiť!

P.S.: Na našom svete je vytvorený jeden jasne označený testovací účet. Ten účet je pod prísnym drobnohľadom. Ak by niekto z neho na Vás napr. zaútočil, tak garantujem, že ten administrátor ma veľký problém.
 

DeletedUser

Guest
Štandardom u konkurenčných firiem ako je GameForge, PixelFederation, Blizzard atď. je to, že aby ste mohli robiť administrátora, tak hru najprv musíte hrať. Musíte hru dokonala poznať na to, aby ste mohli riešiť problémy s ňou súvisiace. Ak hru nehráte, tak problémy nepoznáte a nemôžete byť administrátor.

Nevidím preto problém, prečo by nemohol tím Grepolis CZ tiež hrať hru, ktorú spravuje. Tento tím je v hre nanajvýš zvýhodnený tým, že za svoju prácu dostane napr. zlatky. Určite nemajú zrýchlenú výstavbu, nemôžu si zrazu vykúzliť cez ControlPanel koľko jednotiek chcú. Ak aj túto možnosť majú, tak ak ju chcú použiť, určite ju musia odkomunikovať s centrálou v Nemecku, inak by mohli byť trestne stíhaný za neoprávnené obohacovanie sa.

Preto žiadam všetky deti a nechápavých dospelých, aby sa tento problém prestal raz a navždy riešiť!

P.S.: Na našom svete je vytvorený jeden jasne označený testovací účet. Ten účet je pod prísnym drobnohľadom. Ak by niekto z neho na Vás napr. zaútočil, tak garantujem, že ten administrátor ma veľký problém.

našel sem v support na pranýři z lonského roku,prohlášení suppa Albinus, kde s elánem proletáře jasně říká, pokud subka hraje svět xx a ten i dozoruje, musí být okamžitě propuštěn (vyhazov) ze zaměstnání.

Albinus tet splnil všechna kriteria pro vyhazov, ale trůní dál na ve své funkcí.

Kerberos je zástupce administrátora hry, na místo potrestání Albinuse adekvátní způsobem, jej svým způsobem omlouvá a zastírá fakt (například kritikou mé gramatiky :D ), ve snaze odvést pozornost - je nepochybné že v duchu těhle událostí vzniká precedent pro obdobné případy do budoucna. A tak se určitě dočkáme, zneužití postavení ve hře v daleko hojnější míře.

Pokud se něco testuje , je test díky zvýhodnování daleko od reality

Tvé žádosti nejsou na místě - protože když kážu vodu - sám se nalejvám vínem, nebudou mi ani ty "děti" věřit i přes to, že je tu povídá někdo zkušený (administrátor) a třeba já sem ten , co za víc jak čtyry roky je pořád nechápavá začátečnická Lama v dětském věku 40+ :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Ve svých postojích jsi hodně vrtkavý, jen co je pravda. :)

můžeš být konkrétní?

nebo myslíš v tohle:
našel sem v support na pranýři z lonského roku,prohlášení suppa Albinus, kde s elánem proletáře jasně říká, pokud subka hraje svět xx a ten i dozoruje, musí být okamžitě propuštěn (vyhazov) ze zaměstnání.


Albinus tet splnil všechna kriteria pro vyhazov, ale trůní dál na ve své funkcí.

:eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11238

Guest
Prečo by nemohol hrať na svete, ktorý supportuje? Ako sa zvýhodňuje ten administrátor oproti tebe? Že je administrátor a za svoju prácu dostane nanajvýš zlatky? To nie je zvýhodnenie. Každý hráč má možnosť získať alebo kúpiť zlatky. Tvoj argument je teda irelevantný.

Ak dáš jasné a konkrétne argumenty, ako sa zvýhodňujú supportéri, tak sa to môže riešiť. Zatiaľ som tu ale nič, okrem tvojho subjektívneho pocitu nevidel.

P.S.: Testovací účet je štandardom všade. Ten účet Teba nejako snáď obmedzuje? Prichádzajú útoky na Teba z neho snáď?
 
Nahoru