• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
TO CKAPN: Považuji ji za postačující. A víš proč? Teď do nás jdeš, na čemž by ani nebylo nic špatného, ale ví někdo, co bylo předtím? Jak si mé kolegyni a posléze i mně radil, jak ututlávat? Můžeš mi sdělit, proč si mi tenkrát sděloval v této souvislosti i své telefonní číslo, aniž bych tě o něj žádal? A když jsem tě s tím vším poslal k šípku, tak najednou člen tohoto honu... i přesto, že jsi mi sám psal, jak nerad tyhle hony sleduješ. U kohokoli jiného by mě nezajímala změna jeho postoje, ale u člověka, který tu hlásá pevnost páteře, to sedí.

Asi vše, co jsem ze sebe ještě potřeboval vydat. :) Dál vás tu nechám zase samotné.
 

DeletedUser

Guest
TO CKAPN: Považuji ji za postačující. A víš proč? Teď do nás jdeš, na čemž by ani nebylo nic špatného, ale ví někdo, co bylo předtím? Jak si mé kolegyni a posléze i mně radil, jak ututlávat? Můžeš mi sdělit, proč si mi tenkrát sděloval v této souvislosti i své telefonní číslo, aniž bych tě o něj žádal? A když jsem tě s tím vším poslal k šípku, tak najednou člen tohoto honu... i přesto, že jsi mi sám psal, jak nerad tyhle hony sleduješ. U kohokoli jiného by mě nezajímala změna jeho postoje, ale u člověka, který tu hlásá pevnost páteře, to sedí.

Asi vše, co jsem ze sebe ještě potřeboval vydat. :) Dál vás tu nechám zase samotné.

Tobě sem neradil,
navrhoval sem Lioke pofidérní " řešení" - a jak sem tam napsal že si vše ukládám - tak i takovéto osobky si založím a tahle konverzace byla odeslána i do dalších osobek :eek:)))

Thasoss mněl potom přestat, čekal sem - nepřestal - asi proto že to je všechno pravda - tak to byla směšná chybka JELIKOŽ SEM MYSLEL ŽE SI OPRAVDU MOC TOUŽÍ ZAHRÁT - BYL SEM NAJIVNÍ na rozdíl od vás

A PROČ TET POUKAZUJEŠ NA MNĚ - PROČ NEŘEKNEŠ ŽE ALBINUSE PLÁCÁŠ V ZÁKULISÍ PO ZÁDECH A ŽE JEHO PROHLÁŠENÍ O ZNEUŽITÍ . SE V PROSTŘEDÍ JÁ NA BRÁCHU A BRÁCHA NA MNĚ NEDĚLÁ.

KLIDNĚ PŘELOŽÍM I KONVERZACI S LIOKE PRO INNO XX ( NIKOMU TAM NAPOSLEDY NEVADILA MOJE GRAMATIKA)
VĚŘ ŽE TI TU RADOST UDĚLÁM
 

DeletedUser

Guest
Já chci slyšet jasnou odpověď, protože mám pocit, že v tomto se v poslední době názor supportu hodně posunul.

Může člen support týmu, který spravuje daný svět, v tomto světě hrát, nebo ne?

Pokud ano, netřeba se o ničem bavit dál. Ale ani milion přísah o tom, že do ničeho nezasáhl jinak než jako řadový hráč, mě nepřesvědčí. Protože tolerance korupčního prostředí je systémová chyba.


Pokud je odpověď ne, tak by mě zajímalo, jaktože Albinus za to nebyl potrestán?
 

Thasoss

Grepolis tým
CKAPN: Tak to příště řekni hned, že člověku nenabízíš rady a telefonní číslo kvůli pomoci. :hmm

a tahle konverzace byla odeslána i do dalších osobek :eek:)))
Rozposíláš do světa i konverzaci s jinými lidmi, se kterými jsi v kontaktu? Potěš koště. Důvěryhodné konání. Co člověk udělá jednou, udělá klidně znovu, že?

JELIKOŽ SEM MYSLEL ŽE SI OPRAVDU MOC TOUŽÍ ZAHRÁT
Jasně, na Tau vlezl proto, aby tam prostě někomu škodil. :D

Noo, raději se fakt budu držet v tichém stavu, jelikož bavit se s osobou, co své postoje přizpůsobuje dle toho, aby se snad zalíbila co největšímu počtu lidí (když si udělat oko u Grepo týmu mu nevyšlo), to snad ani nemá cenu. :)
 

DeletedUser75

Guest
Já chci slyšet jasnou odpověď, protože mám pocit, že v tomto se v poslední době názor supportu hodně posunul.

Může člen support týmu, který spravuje daný svět, v tomto světě hrát, nebo ne?

Pokud ano, netřeba se o ničem bavit dál. Ale ani milion přísah o tom, že do ničeho nezasáhl jinak než jako řadový hráč, mě nepřesvědčí. Protože tolerance korupčního prostředí je systémová chyba.


Pokud je odpověď ne, tak by mě zajímalo, jaktože Albinus za to nebyl potrestán?

Nemůže hrát, již jsem to psal.
Byl potrestán, je do vyřešení případu zbaven veškerých práv na supportu.
 

DeletedUser

Guest
Nemůže hrát, již jsem to psal.
Byl potrestán, je do vyřešení případu zbaven veškerých práv na supportu.


CKAPN: Tak to příště řekni hned, že člověku nenabízíš rady a telefonní číslo kvůli pomoci. :hmm
Nemam stím žádnej problém - moje číslo není žádné tajemství a neposkytuje privátní info

Rozposíláš do světa i konverzaci s jinými lidmi, se kterými jsi v kontaktu? Potěš koště. Důvěryhodné konání. Co člověk udělá jednou, udělá klidně znovu, že? Upřesním: rozeslal 2 lidem protože sem začal pochybovat - chtěl sem radu - jeden znich je uvás :))


Jasně, na Tau vlezl proto, aby tam prostě někomu škodil. :D

Noo, raději se fakt budu držet v tichém stavu, jelikož bavit se s osobou, co své postoje přizpůsobuje dle toho, aby se snad zalíbila co největšímu počtu lidí (když si udělat oko u Grepo týmu mu nevyšlo), to snad ani nemá cenu. :)
Jedinej člověk kteremu sem mněl chut se kdy "zalíbit" a je členem Grepo týmu byla Lioke- a to z důvodů že je to baba - encefalografická měření by to bejvala dokázala - každopádně by nenašla žádnej záměr přicucnout se na suppy :eek:)))

Prozatím se držíš dobře a neodpověděl si ani jeden dotaz jestli se Albinus provinil podle pravidel .
Já si dovolím tvrdit, že se hrubě provinil - protože sám ve slabé chvilce v lonském roce napsal že se takové jednání neslučuje s pravidly a musí následovat vyhazov (necituji - ale podstata zůstala stejná)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Protože Kerberos napsal jasně
Nemůže hrát, již jsem to psal.
Byl potrestán, je do vyřešení případu zbaven veškerých práv na supportu
.

Přesto že mi není jasné jak může být potrestán když se případ teprve řeší,
proto sám za sebe, se zdržuju dalších komentářu do vyřešení...
Cápek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9008

Guest
No konečně padlo nějaké normální slovo. díky Kerberosovi a Magnusovi tu lidé mezi řádky mohou číst normální dialog o problému, který nastal.

a) 35 popsaných stránek zde jsou jen útoky jednoho na druhé - ty je potřeba vyškrtat a pak dostanete rozumný dialog o problému.
b) jak již bylo řečeno mnohokrát výše řada lidí neobviňuje Albinuse, že by podváděl - pouze poukazuje na to . že by jako hlavní cheathunter neměl hrát na světě který může ovlivnit. Důvod, proč se to těmto lidem nelíbí, je jasný - možné zneužití tohoto stavu.
c) trošku mne mrzí Albinusovo závěrečné prohlášení zde - je zde opravdu řada hráčů, kteří věří , že nijak ze své pozice neovlivnil svůj účet smutneslunecko, pouze poukazují na možnou zneužitelnost.
d) všechny ty tučně napsané slova (múže,možnou atd.) způsobili těch 35 stran co tady lidé na sebe kydají.
 

DeletedUser

Guest
Mazání nikomu neuleví, může to co zůstane vytrhnout z kontextu
Tenhle svět se bude hrát ještě dlouho a těch 35 stran jest poučením nebo třeba prozřením pro další lidi co si najdou někdy čas a mrknou na tohle forum.
 

DeletedUser10620

Guest
No konečně padlo nějaké normální slovo. díky Kerberosovi a Magnusovi tu lidé mezi řádky mohou číst normální dialog o problému, který nastal.

a) 35 popsaných stránek zde jsou jen útoky jednoho na druhé - ty je potřeba vyškrtat a pak dostanete rozumný dialog o problému.
b) jak již bylo řečeno mnohokrát výše řada lidí neobviňuje Albinuse, že by podváděl - pouze poukazuje na to . že by jako hlavní cheathunter neměl hrát na světě který může ovlivnit. Důvod, proč se to těmto lidem nelíbí, je jasný - možné zneužití tohoto stavu.
c) trošku mne mrzí Albinusovo závěrečné prohlášení zde - je zde opravdu řada hráčů, kteří věří , že nijak ze své pozice neovlivnil svůj účet smutneslunecko, pouze poukazují na možnou zneužitelnost.
d) všechny ty tučně napsané slova (múže,možnou atd.) způsobili těch 35 stran co tady lidé na sebe kydají.

A za e) kdyby hrál pod svým nickem, tak by situace vypadala taky uplně jinak, ale tím že hrál pod jiným nickem a pak dlouhou dobu tvrdil, že to neni on, tak tím se akorát přikládalo do ohýnku jedno polínko za druhým :D
 

DeletedUser

Guest
Damianus Magnus - ali INFECTION

ANGINSAN - ali RESEŤÁCI


Jste dvě nejuspěšnější aliance na tomto světě, máte top útočníky a tak dále

Mohli by ste mi odpovědět - prozradit, podle čeho jste vybrali lidi do svých alianci?
Myslím tím třeba - bejvalé spoluhráče, nebo podle statistiky úspešnosti hráče atd.
Nechci podrobnosti, stačí kritéria - procentuelní zastoupení...., rád bych se poučil do budoucna.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11238

Guest
Nepatrím zatiaľ k najúspešnejším, ale ja som vytváral jadro aliancie, len z ľudí, s ktorými sa osobne poznám a hrávali sme v minulosti Grepolis. Ostatný sú vyberaný skorej "náhodne". Prechádza sa mapa, cez Grepostats sa pozerá v koľkých alianciách boli a podľa toho sa prijímajú hráči. Cestovateľov neberie k sebe takmer nikto, nakoľko je vysoká šanca špehovania a vynášania informácií. A jedným z najväčších know-how u mňa je to, že pravá ruka nevie to, čo robí ľavá ;) Alebo sa to dá nazvať čiastočne aj pravidlo dvoch pizzi od Jeffa Bezofa ;)
 
jen tak pro zajímavost, můžete mi říct, kdo válcí s ali selection či s resetáky? Mám tam nějaký malý dloužek a třeba bych vám mohla pomoc...:) a ptám se na válčení a ne na to, že vás mydlí:)
 

DeletedUser

Guest
Nepatrím zatiaľ k najúspešnejším, ale ja som vytváral jadro aliancie, len z ľudí, s ktorými sa osobne poznám a hrávali sme v minulosti Grepolis. Ostatný sú vyberaný skorej "náhodne". Prechádza sa mapa, cez Grepostats sa pozerá v koľkých alianciách boli a podľa toho sa prijímajú hráči. Cestovateľov neberie k sebe takmer nikto, nakoľko je vysoká šanca špehovania a vynášania informácií. A jedným z najväčších know-how u mňa je to, že pravá ruka nevie to, čo robí ľavá ;) Alebo sa to dá nazvať čiastočne aj pravidlo dvoch pizzi od Jeffa Bezofa ;)

Díky za info, za kterou z těch ali hraješ? :eek:)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RITABEN

jen tak pro zajímavost, můžete mi říct, kdo válcí s ali selection či s resetáky? Mám tam nějaký malý dloužek a třeba bych vám mohla pomoc... a ptám se na válčení a ne na to, že vás mydlí

Napiš Griz-Li
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9349

Guest
Zdravím všechny ve spolek, za tu dobu co hraji grepolis, stále více přicházím na jednu věc a moc se mi to nelíbí.Někteří z Vás vědí, že grepolis hrají moderátoři fora a i občas supporti.Tyto jejich nálepky či tituly a říkejme tomu jak kdo chceme ve hře neplatí, jak vleze někdo takový na herní svět stává se normálním hráčem bez jakýchkoliv výhod. Supporti a moderátoři fora jsou stejní lidé jako jsou normální hráči a pokud by jste je potkali někde venku, tak rozhodně nikde není napsáno, že to jsou zrovna oni.Pokud jsou někomu udělena nějaká práva v alianci, tak to není z důvodů zvýhodnování někoho kvůli jeho funkci co má na grepolis foru, ale kvůli tomu jaký je hráč.To už by se za chvíli mohlo psát, to je ženská a jak to že má práva či naopak.Nějak jsem nepochopila proč by lidé co jsou na support teamu nemohli hrát grepolis. Grepolis je hra kam si lidé chodí odpočnout a pobavit se a ne se stresovat.
verila by si, ze kdyby reditel sazky vyhral prvni ve sportce, ze je to cisty? prave proto nesmi hrat.
kdyz potkam na ulici vraha, taky to nebude mit na cele - takze blbej argument

Štandardom u konkurenčných firiem ako je GameForge, PixelFederation, Blizzard atď. je to, že aby ste mohli robiť administrátora, tak hru najprv musíte hrať. Musíte hru dokonala poznať na to, aby ste mohli riešiť problémy s ňou súvisiace. Ak hru nehráte, tak problémy nepoznáte a nemôžete byť administrátor.

Nevidím preto problém, prečo by nemohol tím Grepolis CZ tiež hrať hru, ktorú spravuje. Tento tím je v hre nanajvýš zvýhodnený tým, že za svoju prácu dostane napr. zlatky. Určite nemajú zrýchlenú výstavbu, nemôžu si zrazu vykúzliť cez ControlPanel koľko jednotiek chcú. Ak aj túto možnosť majú, tak ak ju chcú použiť, určite ju musia odkomunikovať s centrálou v Nemecku, inak by mohli byť trestne stíhaný za neoprávnené obohacovanie sa.

Preto žiadam všetky deti a nechápavých dospelých, aby sa tento problém prestal raz a navždy riešiť!

P.S.: Na našom svete je vytvorený jeden jasne označený testovací účet. Ten účet je pod prísnym drobnohľadom. Ak by niekto z neho na Vás napr. zaútočil, tak garantujem, že ten administrátor ma veľký problém.
ty si co zač? ombudsman suportu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Damianus Magnus - ali INFECTION

ANGINSAN - ali RESEŤÁCI


Jste dvě nejuspěšnější aliance na tomto světě, máte top útočníky a tak dále

Mohli by ste mi odpovědět - prozradit, podle čeho jste vybrali lidi do svých alianci?
Myslím tím třeba - bejvalé spoluhráče, nebo podle statistiky úspešnosti hráče atd.
Nechci podrobnosti, stačí kritéria - procentuelní zastoupení...., rád bych se poučil do budoucna.


Je to celkem prosté. Jádro naší aliance tvoří parta hráčů z Pí. Tedy těch, s kterými se známe, nebo jsme měli možnost spolupracovat a spolupráce se osvědčila. No a další nábor se se dělal buď na osobní doporučení někoho z nás, případně prověřením historie tohoto hráče na jiných světech. A taky jakmile se u nás sešlo jádro poměrně známějších hráčů z různých světů, automaticky jsme se stali atraktivními i pro další hráče, kteří si chtějí zahrát v aktivní alianci.
 

DeletedUser

Guest
Díky za info, za kterou z těch ali hraješ? :eek:)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RITABEN

jen tak pro zajímavost, můžete mi říct, kdo válcí s ali selection či s resetáky? Mám tam nějaký malý dloužek a třeba bych vám mohla pomoc... a ptám se na válčení a ne na to, že vás mydlí

Napiš Griz-Li

jen tak pro zajímavost, můžete mi říct, kdo válcí s ali selection či s resetáky? Mám tam nějaký malý dloužek a třeba bych vám mohla pomoc...:) a ptám se na válčení a ne na to, že vás mydlí:)

Je to celkem prosté. Jádro naší aliance tvoří parta hráčů z Pí. Tedy těch, s kterými se známe, nebo jsme měli možnost spolupracovat a spolupráce se osvědčila. No a další nábor se se dělal buď na osobní doporučení někoho z nás, případně prověřením historie tohoto hráče na jiných světech. A taky jakmile se u nás sešlo jádro poměrně známějších hráčů z různých světů, automaticky jsme se stali atraktivními i pro další hráče, kteří si chtějí zahrát v aktivní alianci.

Ty hráče máš nějak prokleplí, přeci si nevzal každou Lamu (myslím ty - jsme se stali atraktivními i pro další hráče, kteří si chtějí zahrát v aktivní alianci.) která řekla že by k vám chtěla ? to by ste nebyli kde jste
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty hráče máš nějak prokleplí, přeci si nevzal každou Lamu která řekla že by k vám chtěla ? to by ste nebyli kde jste

No jasně, jak jsem psal. Buď ho muset znát a doporučit někdo z vedení nebo důvěryhodných řadových hráčů, nebo musel mít opravdu dobrý důvod a dobrou (a prokazatelnou) historii z jiných světů.
 

DeletedUser11238

Guest
Díky za info, za kterou z těch ali hraješ? :eek:)

Som členom v "Veliká Lóže Grepolisu".


ty si co zač? ombudsman suportu?

Prekáža Ti niečo na tom? Som iba normálny rádový hráč, ktorý nechápe ostatných hráčov, prečo robia také "blbosti" aké robia :) Veci, ktoré sa tu riešili sú čisto internou záležitosťou a mali sa aj interne riešiť v spolupráci s hlavným administrátorom.
 
Nahoru