• Vážení hráči, Dne 15.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.281. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• RITABEN reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      Tak oni chtěli menší limit primárně dobývkáři, co jsem tak vypozoroval. Tak je logické ho dát přeci na vzpouru, na kterou se čeká skoro...
    • RITABEN reagoval(a) na příspěvek od HistoryOfRome ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      Ten limit členů je zajímavý, ale jak už tu zmínili ostatní, na vzpouru a rychlý divy mi to nepřijde vhodný. U dominance by to byla pěkná...
    • já ji odinstalovala, protože nešel pípák a příšla jsme kvůli tomu o města...
  • Načítání…
  • Načítání…